[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Panti

zgłoś
    8 przykazań dobrze dopasowanego garnituru
    9 Przykazanie: pamiętaj o diecie, jej brak szybko zniszczy najbardziej udane przyjęcia i dobrze skrojony garnitur ;)
    Panti, 2015-04-12 13:14:00
    zgłoś
    Pasta do zębów: jaką powinieneś wybrać?
    Szkliwo i jeszcze raz szkliwo! Kiedy psują się dziąsła jest już baaardzo późno :( Z roku na rok pogarsza się homeostaza naszego organizmu warto więc zapewnić dodatkową ochronę. Wiem po sobie, byłam w małym szoku na widok odpadającego płatkami szkliwa... Teraz sama płuczę zęby płynem z aminofluorkiem (polecam np. elmex) ale to pikuś kiedy okazało się że mam awitaminozę, zwłaszcza braki witaminy D3 oraz K2. Na ratunek w ostatniej chwili przyszły piguły. A zamiast kawy lepiej przerzucić się na Yerba Mate.
    Panti, 2015-04-12 16:58:07
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    A to polecam bez wzgledu na pore dnia i nocy  Toy Dolls odkryłam dzięki kolegom w podstawówce, reety, kawał dobrej muzy :) Same dobre propozycje powyżej, a czas biegnie do przodu. Kiedyś nie było takiego mix\'u klasycznej i dubstep\'u, nie było Two Steps from Hell, nie było Lindsey Stirling czy takich modnych \"dissów\" na scenie hip-hop :)
    Panti, 2015-04-12 18:13:56
    zgłoś
    Sztuka negocjacji: zostań mistrzem perswazji
    A później dochodzi do tego że ludzie proszą o rabat w hipermarkecie :) 
    Panti, 2015-04-14 21:27:56
    zgłoś
    Fale mózgowe: dostrój swój mózg
    Najbardziej jednak fenomenalna dla mnie jest występująca nieraz \"atomowa precyzja\" mózgu. Chcesz przykładowo zadzwonić do męża, podnosisz telefon i on w tym dokładnie momencie dzwoni do ciebie (niejednokrotnie zaobserwowałam, bez umówionej pory). Albo słuchasz nowego, porywającego utworu zapamiętujesz refren i ze dwie zwrotki a twój brat nuci już z pamięci pół piosenki. Nic wielkiego ale zawsze coś.
    Panti, 2015-04-16 15:57:21
    zgłoś
    Hugh Jackman: twardy jak Wolverine
    Uwielbiam go za Australię i Kod dostępu bo nie grał tam tytana ze stali ale doświadczonego czy delikatnie zdesperowanego i przypartego do muru człowieka. Natomiast \"pokochałam\" go za reklamę IceTea w tokijskim Hotelu :) W sumie bardzo wyżyłowane te propozycje treningowe, ale chyba takie jest piękno 10-tej muzy. Świetne propozycje a ja z wielką chęcią poczytałabym o sylwetce Jet\'a Li :)
    Panti, 2015-04-16 17:12:55
    zgłoś
    Skóra pod lupą - zadbaj o nią
    Z pizzą to raczej skrót myślowy, właściwie najważniejsze są przetwory pomidorowe bo łatwiej się z nich przyswaja likopen niż z pomidorów. Teraz dochodzi jeszcze do tego że 100 g keczupu robione jest z ponad 200 g pomidorów. Regularnie sięgam np. po keczupy z Gomaru i czuję różnicę. Skóra potrzebuje poza tym na pewno mniej energetyków i innych akceleratorów bo szybko wypłukują organizm. Sama dieta czasem nie wystarcza, zwłaszcza tam gdzie mamy niedobory witaminowe (zaburzona wchłanialność itp) bądź nadmiar np. witaminy K. Trzeba sobie robić testy.
    Panti, 2015-04-16 18:08:27
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij