Profil panicz

zgłoś
    spowiedź
    Ja pojednałem się z Kościołem i Bogiem w ubiegłym roku. Poszedłem do spowiedzi i wyznałem wszystkie ciężki grzechy (tak mi się wydaje). Nie było łatwo ale chciałem to zrobić. Od tego czasu co niedzielę uczestniczę w mszy świętej i spowiadam się. Spędziłem bardzo udane święte, mając czyste sumienie. Jestem dumny z tego, że należę do społeczności Chrześcijan. Z pewnością nie jest to łatwa religia i łatwo zgrzeszyć ale daję radę. W planach mam przestudiowanie Biblii i katechizmu Kościoła Katolickiego. Jeśli chodzi o spowiedź to trochę krępacji z tym jest. Jednak wychodzę z założenia, że spowiednik to też człowiek i zrozumie mnie. A jak wielokrotnie powtarzają księża - Bóg tylko czeka aby się z nim pojednać. Kiedy wyznaje grzechy to nie wdaję się w szczegóły np. gdzie wkładałem dziewczynie penisa, bo byłoby to dla mnie wstydliwe. Każdy rodzaj seksu podsumowuje zwrotem: "uprawiałem seks przedmałżeński" )Mimo, że to wykracza po za temat to powiem, że denerwują mnie te ataki na Kościół Katolicki i księży. Ludzi piszą takie bzdury: "czarna mafia; nie potrzebne mi to - umrę wolny". Dziwne, że nikt nie atakuje z taką zaciętością Islamu albo kościoła scjentologicznego. Chyba w obawie przed odwetem. Rozumiem, że żyć bez religii jest łatwiej i wygodniej ale według mnie to nie jest życie w pełni. Spodobała mi się czyjaś odpowiedź na "nie potrzebne mi to - umrę wolny" - "nawrócisz sie komuchu jak ci śmierć zajrzy w oczy". Coś w tym jest skoro nawet Rudolf Höß, komendant obozu Auschwitz-Birkenau, który wysłał na śmierć 1,5 mln ludzi (sic!) wyraził skruchę i przystąpił do spowiedzi przez straceniem.
    panicz, 2010-02-06 21:50:32
    zgłoś
    Nadmierne owłosienie
    Z tego co się orientuję to nadmierne owłosienie można usuwać laserem u kosmetyczki. Ja na szczęście jestem raczej gładki )
    panicz, 2010-02-11 18:24:54
    zgłoś
    Mistrz planowania: od randki do seksu
    Nigdy nie zawieszałem partnerki na żyrandolu ani też nie dopadałem susem z regału. Ten artykuł jednak mnie natchnął aby spróbować
    panicz, 2010-02-05 22:23:30
    zgłoś
    Pogromcy plemników
    A gdzie stosunek przerywany? A gdzie metody naszych dziadków i babć np. irygacja pochwy po stosunku ciepłą wodą z dodatkiem octu?Ja bym też widział w MH artykuł o antykoncepcji analnej. Jakiś test żeli poślizgowych zrobiony przez panie. Nic się o tym nie pisze.
    panicz, 2010-05-07 22:47:44
    zgłoś
    Pogromcy plemników
    CYTAT(Misiou @ 07-05-2010, 22:49) kpisz czy o drogę pytasz? Dlaczego o tym nie piszą? a chcesz, żeby niedługo ktoś mówił do Ciebie "tato"?Misiu, nie znasz się na żartach? Z analem to jednak było na poważnie.Ja już jestem tatą i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.
    panicz, 2010-05-07 23:06:55
REKLAMA