Profil pafii

 • avatar
  zgłoś
  6 patentów, by schudnąć bez wysiłku
  Jestem obecny.
  pafii, 2009-02-04 19:24:37
 • avatar
  zgłoś
  Czy ona lubi seks?
  A ja znam tą panią. No dobra, pewnie znam. Żeby nie było niedomówień, wydaje mi się, że znam. Wszystko to czuje facet. Przecież nie jesteśmy totalnie pozbawieni intuicji, czy jak kto woli przeczucia, wyczucia i czucia. To się wie. No dobra nie wszyscy wiedzą, ale bez doświadczeń sucha wiedza to nędza. No, może ktoś myśli inaczej?
  pafii, 2009-02-04 19:38:35
 • avatar
  zgłoś
  Strata, a "męstwo"
  \'SoltyS\' napisał(-a):Husky to piękne psy. Marzy mi się taki i niedługo może sobie takiego sprawie. To chyba jedyna rasa psów która mi się tak bardzo podoba,a no i jeszcze labladory A co do tematu to długo miałeś tego psa Pafii?W jaki sposób go straciłeś?Pies jak zwykle wyszedł poganiać. Dorwał swojego małego przyjaciela od zabaw i pobiegł nad rzekę. Serce się kroi, bo nie było mnie przy tym, jak dwa psy wpadają pod lód. Wyciągnąłem go wczoraj. Czułem się strasznie. Ważył ze 40kg i miał 1,5 roku (tj. 20 lat u człowieka). Mam wyrzuty jak każdy właściciel psa, który ginie tragicznie. W domu jest pusto i cicho, żadnego trzepotania, ziewania, dreptania, szturchania nosem w poszukiwaniu akceptacji. Zostały zabawki, legowisko, miski. Brakuje mi go bardzo.
  pafii, 2009-02-05 09:28:13
 • avatar
  zgłoś
  Moje wyzwania
  W nosie z selekcją. Wejdź na stronę szkoły survivalu Jacka Pałkiewicza. To jest godne uwagi. Masz czas, trochę grosza i dużo samozaparcia to startujesz w największej przygodzie życia. Certyfikat to pryszcz w porównaniu z nabytą wiedzą. Moim zdaniem nr 1, jeśli chodzi o pojęcie "Co w trawie piszczy". Pzdr
  pafii, 2009-02-05 11:00:01
 • avatar
  zgłoś
  szeroko pojete samodoskonalenie
  Najlepszym sposobem na naukę języka są słówka. "Wtłukiwanie" słówek bez gramatyki daje możliwość w krótkim czasie porozumiewania się w języku obcym. 10 dziennie to 3650 słów rocznie. Gadasz jak najęty i pomimo gramatycznych błędów, każdy Cię rozumie.
  pafii, 2009-02-05 11:08:45
 • avatar
  zgłoś
  Moje wyzwania
  \'Czytacz\' napisał(-a):Slyszalem rozne opinie o tym facecie, sporo mocno niepochlebnych. Brales udzial w zajeciach tej szkoly albo znasz kogos, kto bral? Jak to wyglada?Deprecjonujac wartosc Selekcji jako megaekstremalnej meskiej przygody grubo przegiales, Pafii. Zreszta nie wiem, czy mozna porownywac szkole survivalu z takimi "zawodami". IMHO to dwie bardzo rozne rzeczy.Opinie o facecie są różne, ale jego życie prostuje negacje. Jeśli chodzi o przegięcia, jestem daleko od wyczynu na skalę światową. Sądzę, że facet może żyć i przeżyć w ekstremum bez tarzania się w błocie. Wszystko zależy od tego jakich wrażeń się spodziewamy, co chcemy sobie udowodnić i czy jest nam to potrzebne. Survival w tym wydaniu to przygoda i wiedza o własnym potencjale bez u[beeep]ania i frustracji - czego mamy przykłady w zwykłych okolicznościach życiowych.
  pafii, 2009-02-05 11:22:29
 • avatar
  zgłoś
  Rowerem po świecie?
  \'SoltyS\' napisał(-a):Tak tak,ale za takiego to trzeba dać min 300-400zł jezeli sie nie mylę to to są te ,,bombery''.Można jeździć bez. Zakładając Twoja cenę to jest pryszcz. W dyskusjach o cenie sprzętu rowerowego granic nie ma, ale jakieś minimum można przyjąć. I tak mamy, wypady Ukrainą (kultowy zabytek) po bułki, albo trasa bez dylematów zgrzytowych na rowerze średniej, powtarzam Średniej klasy.
  pafii, 2009-02-09 10:38:44
 • avatar
  zgłoś
  Instrument muzyczny w naszych rękach.
  "Facet z gitarą to mój chłopak"- dumnie mówi Magda.Gość z gitarą zbiera spore punkty u płci przeciwnej. No to gramy, chłopaki, czy też nasz muzyczny świat kończy się na słuchaniu?
  pafii, 2009-02-10 14:58:13
 • avatar
  zgłoś
  Obraz forumowicza Men's Health
  Z wpisów i tematów pojawiających się na forum wyłania się obraz forumowicza pisma. Osobiście mam nadzieję, że ta stała garstka nie stanowi grupy reprezentatywnej całości czytelników. Naturalnie nie chcę obrazić nikogo, chociaż mam nadzieję, że forum się rozrośnie i trochę się zmieni. Dzisiaj jest to młody, zazwyczaj student, często pracujący, dbający trochę przesadnie o budowę swojego ciała, skłonny łykać wspomagacze, aby dojść do swojego wzorca. Bada często swoje ciało, tkankę tłuszczową i przyrosty masy mięśniowej. Sport w innej formie jest dla niego mało ciekawy, no może oprócz maty i ringu. Czyta książki niezbyt często. Woli gry komputerowe - naturalnie w wolnym czasie. Ma często problem z własną samooceną w klubach i bywa zakłopotany w kontaktach damsko-męskich. Umiarkowanie kocha zwierzęta. Muzyka stanowi dla niego podkład pod ćwiczenia siłowe. Pewnie jeszcze kilka innych "zalet" ma.Zapewne zaglądają tu kobiety ukształtowane i ciekawe. Czy one są zainteresowane takim gościem. Osobiście nie sądzę. Może jest inaczej?
  pafii, 2009-02-11 09:01:18
 • avatar
  zgłoś
  Jak zdążyć na czas z robotą
  A mianowicie?
  pafii, 2009-02-11 15:28:55
1 2 3 ... 36
STRONA 1 z 36
REKLAMA