[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil pacjent

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'DanseMacabre\' napisał(-a):(...)im większa kampania reklamowa tym większy szitSą reguły od tego wyjątku. Zresztą to kino w pełni komercyjne, którego sukces opiera się przede wszystkim na reklamie a nie na opiniach krytyków Notorious B.I.GBardzo dobrze zrealizowana historia czarnego (nie jestem rasistą ) rapera do obejrzenia nie tylko dla fanów hip hopu.
    pacjent, 2009-11-13 16:08:34
    zgłoś
    Od tego zależy moje życie
    Wiesz, mój tata pragnął być strażakiem od dziecka. W końcu udało mu się dostać do straży. Ale początek szalonych lat 90'tych i skomplikowana sytuacja materialno-ekonomiczno-gospodarcza zmusiła go rezygnacji z marzeń zaledwie po paru miesiącach. Do dzisiaj ze łzami w oczach opowiada akcje, w których brał udział. To całkiem rozsądny zawód. Niesiesz pomoc innym, spotykasz się z większym szacunkiem społeczeństwa niż policja, jesteś w stanie założyć rodzinę i de facto nosisz mundur
    pacjent, 2009-11-13 16:18:01
    zgłoś
    Do jakiego wieku rosnie meski penis?
    CYTAT(sven @ Dec 8 2009, 23:39 PM) Czyli, że jak? Moczem? Ejakulatem. Znam typa co ma 33 w nogawce. Co prawda osobiście tego nie widziałem ale to nawet lepiej...
    pacjent, 2009-12-08 22:49:48
    zgłoś
    problemy... studniówkowe ;S ?
    Heh, macie ostre rozkminy. Łatwiej było by pomóc Ci w wyborze gdybyś podesłał portfolio tych lasek i profil psychologiczny. Albo poszukaj partnerki na NK. Z pośród 300 znajomych na pewno znajdziesz ta jedyną...na tą noc.
    pacjent, 2009-12-09 16:54:42
    zgłoś
    Co dobrać do brązowych spodni ?
    Albo jakiś sweterek. Na przykład w romby. Są teraz bardzo trendy i wyglądają całkiem przyzwoicie w każdym wieku.
    pacjent, 2009-12-10 10:02:05
    zgłoś
    Rzucenie fajek
    Respect for sure. Co prawda sama decyzja o rzuceniu palenia to dopiero początek ale wierze, że wytrwasz. Zaglądnij tutaj:Rzuć to!
    pacjent, 2009-12-10 13:14:45
    zgłoś
    Wasze komórki
    Wiecie czym ja Was zaskoczę? Nie mam telefonu komórkowego, poważnie! Chociaż czasem doskwiera mi jego brak...
    pacjent, 2009-12-10 16:12:56
    zgłoś
    CHAM!!!
    CYTAT(Misiou @ Dec 11 2009, 11:02 AM) Myślę,że w tym wypadku kluczowym słowem nie jest "chamstwo",a "NIEZALEŻNOŚĆ".Niezależność i chamstwo to raczej nie są wyrazy bliskoznaczne. Mogę być niezależną cipką (jak to Waldemar, bardzo odpowiednio zresztą, nazwał) ale te laski nie będą rzucały mi się szyje. Bycie chamem to taka ekstrawagancja, którą łatwo zauważyć i zapamiętać. Myślę, że większość kobiet jest zafascynowana właśnie takim typem ostrych i prawdziwie męskich(?) mężczyzn.
    pacjent, 2009-12-11 16:07:51
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Ciekawe aczkolwiek krótkie widowisko. Pudzian powinien teraz zmienić aka na Furiat. A w następnej walce chciałbym go zobaczyć z Popkiem Rakiem. Tak, tak to ten pseudo raper.
    pacjent, 2009-12-12 11:10:21
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'swojak\' napisał(-a):Jeżeli jest ktoś kogo interesuje wojna wybrzeży west - east coast , polecam film "Notorius " Zarówno fanom Tupaca jak i Biggie smalls .Swojak, ten film to biografia Notorious'a a nie żaden dokument o wojnie wybrzeży...
    pacjent, 2009-12-13 22:09:56
1 2 3 ... 64
STRONA 1 z 64
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij