REKLAMA

Profil nathaniel

zgłoś
    Problemy z cerą: nadmierne przetłuszczanie się
    Z racji mojego pierwszego postu na tym forum wypada się przywitać a więc witam Co do tematu to z własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić że żadne żele, obiecywane cuda, cudeńka nie działają ani na łojotok ani na trądzik (a przynajmniej w moim przypadku). Jedynym wyjątkiem jest żel-peeling vichy normaderm który minimalnie zredukował mi liczbę wyprysków dlatego też polecam go tym którym jeszcze go nie próbowali (niestety drogi bo cena to 50-60 zł w zależności od apteki). Jeśli chodzi o Afronis to owszem pomógł mi na chwilę a chwilę później dostałem takiego wysypu że długo nie mogłem się z tym uporać (Szejkowie arabscy zbiliby na mnie fortunę ) Poglądowi że dieta nie ma wpływu na trądzik i ogólny stan skóry mówię stanowczo g....o prawda! Nigdy nie miałem tak ładnej cery ani tak mało wyprysków jak wtedy kiedy się odchudzałem. Od tamtej pory nie jadłem masła aż do momentu kiedy wprowadziła się do nas moja babcia i zaczęła robić mi kanapki na śniadanie i kolacje z toną masła na każdej kanapce. Po tygodniu takiej diety dostałem większego wysypu niż po afronisie. Więcej wyprysków dostaję również po bardzo ostrych potrawach i po spożyciu większej ilości alkoholu. Co do mikrodermabrazji to słyszałem że jest wysoce odradzana przy trądziku z racji tego że tylko rozniesie bakterie po całej twarzy i zainfekuje partie twarzy w których trądzik ma lżejszy przebieg. O antybiotykach mogę powiedzieć tyle że zażywam tylko w ostateczności (jak po akcji z masłem). Normalnie staram sie uważać na to co jem, nie przesuszam skóry żadnymi preparatami z alkoholem, martwe komórki naskórka usuwam peelingiem i to wszystko daje efekt znośnie wyglądającej cery.
    nathaniel, 2010-07-19 22:06:48
    zgłoś
    Problemy z cerą: nadmierne przetłuszczanie się
    Imho produkty Garniera są dla ludzi którzy trądziku nie mają
    nathaniel, 2010-07-20 11:11:45
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    Również nie mam dobrej opinii o jakości ubrań H&M. Kolory szybko się spierają a co jakości materiału to też nie za bardzo. Miałem dwa t-shirty i po 2 czy 3 założeniach w jednej pojawiła się mała dziurka na plecach a druga zaczęła się strasznie mechacić. Co do stylu to nosze tylko i wyłącznie jeansy biodrówki i tylko w ciemnym kolorze. Nie lubię spodni materiałowych a tym bardziej sztruksów a biodrówki dlatego że nie jestem zbyt wysoki i biodrówki lepiej leżą i wyglądają na mnie niż spodnie o normalnym kroju. Do tego T-shirty albo koszule a w zimne dni zakładam swetry. Co do kardiganów to lubię i noszę. Jak jest zimno - zapinam, jak jest mi gorąco chodzę w rozpiętym. T-shirty zawsze z jakimś fajnym nadrukiem koszule,natomiast, albo w jakiś mikro wzór (Wólczanka się w tym specjalizuje, szczególnie linia avangard) albo jednokolorowe bez żadnych wzorów, nadruków itp. i raczej z długim rękawem bo tak średnio się czuje w koszulach z krótkim rękawem. Co do kurtek to na wiosnę zawaliłem sprawę bo chodziłem po galerii, obczaiłem świetną skórę w zarze i to w przecenie ale niestety nie miałem kasy przy sobie i powiedziałem sobie ze skórę kupie sobie na jesień. Teraz strasznie żałuje bo mogłem lecieć po kasę ;P Buty do tej pory nosiłem nike capri i court tradition a teraz muszę sobie kupić jakieś bardziej eleganckie (w wojasie ostatnio wychaczyłem coś fajnego). Co do marek to polecam Lee i Americanos (jeansy) a odradzam BigStara bo z ich jakością też nie za bardzo (miałem dwie pary i szybko sie przetarły w kroku), Koszule to Wólczanka, Vistula, zara, ew. jak mi się coś spodoba z kolekcji innych marek to też kupie, T-shirty to wszędzie byle nie H&M, swetry też różnie czasem house (kiedy bardzo lubiłem ten sklep ale z czasem ich ubrania przestały mi się podobać) czasem Franco feruzzi, zara, reserved a jak mam więcej kasy to hilfiger.Lubie modę, lubię dobrze wyglądać dla samego siebie. Dobrze sie wtedy czuje i w d...e mam czy komuś sie to podoba czy nie.
    nathaniel, 2010-07-20 11:43:59
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    W reservdzie spodni nie kupowałem ale koszule swetry, bielizna, płaszcze t-shirty są naprawdę dobrej jakości.
    nathaniel, 2010-07-21 09:47:47
    zgłoś
    Dermatolog
    A próbowałeś wcześniej środków dostępnych w aptekach? Vichy dercos, inneov, loxon? Nie znam się na tym ale wydaje mi się że dermatolog nie powie ci nic innego niż google w dodatku na wizytę u googla nie musisz czekać i nie skasuje cie nic
    nathaniel, 2010-07-21 15:23:04
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Finlandia i Absolut i to najlepiej żurawinowe
    nathaniel, 2010-07-21 15:31:54
    zgłoś
    Ulubiony dowcip :)
    Nie wiem czy już było ale mój ulubiony Spotykają się dwie dziwki i jedna mówi:-Kupiłam sobie wczoraj skunksa- A po co ci skunks - pyta druga-Aaaa bo świetnie robi minetę...-A co ze smrodem?-Aaaa rzygał dwa dni ale mu przeszło
    nathaniel, 2010-07-21 15:40:24
    zgłoś
    Dermatolog
    Jak chodziłem do dermatologa z moim trądzikiem to nie sugerował mi nic poza ogólnie dostępnymi środkami więc nie mam dobrej opinii o dermatologach bo 60 zł za konsultacje podczas których nie powiedział mi nic czego aptekarka albo google nie mogli mi powiedzieć to...
    nathaniel, 2010-07-21 15:59:02
    zgłoś
    Dermatolog
    Ja tylko mówię że nie ufam dermatologom... Loxon może przepisać lekarz rodzinny a czytałem że dość skutecznie opóźnia wypadanie. Nie wiem jak tam ze skutecznością dercosa i inneova ale szeroko sie reklamują więc myślę że można od tego zacząć.
    nathaniel, 2010-07-21 16:29:21
    zgłoś
    Dermatolog
    CYTAT(sven @ 21-07-2010, 17:34) Dermatolog przede wszystkim rozpozna powód łysienia. Google i laicki mózg nie.Po drugie - no cóż, w zyciu nie zapłaciłem za wizyte u dermatologa a trochę się nachodziłem.Po trzecie - to że coś jest szeroko reklamowane, nie oznacza, że jest dobre.No ale specjalista Nathaniel radzi... Po pierwsze nie mówię że jestem specjalistą, mówie natomiast że zawsze można najpierw spróbować środków ogólnodostępnych takich jak dercos. A po drugie facet założył temat 14.07 i jakoś nie zdążyliście mu niczego odpisać tylko teraz zabraliście sie za komentowanie moich postów.
    nathaniel, 2010-07-21 18:21:37
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA