REKLAMA

Profil mystery

zgłoś
    Sexy test wzroku
    \'Beloved\' napisał(-a):Czyli że łabędzie zamieniają się w brzydkie kaczątka, a nie odwrotnie? Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze Właśnie łabędź się zamienia w brzydkie kaczątko w teście, a czasem w życiu bywa, że jak się wypije trochę za dużo brzydkie kaczątko wydaje Ci się łabędziem.. Nazajutrz dostrzegasz, że ta dziewczyna wcale nie jest taka piękna i żałujesz tego co zrobiłeś .. Znam kilka takich przykładów z życia moich kumpli ^^
    mystery, 2009-01-03 11:21:48
    zgłoś
    CZYTELNIK NA OKLADKE
    A mi się wydaję, że wystarczy żyć zgodnie z czasopismem Mens Health żeby dotrzeć w efekcie na okładkę tej właśnie gazety, tam jest wszystko czego trzeba od diety do efektu końcowego ^^
    mystery, 2009-01-03 11:31:32
    zgłoś
    Tatuaż
    \'czytelnik\' napisał(-a):co to takiego ten "gajer""Gajer" to chyba garnitur ^^Co do tatuaży, to podoba mi się na odcinku nadgarstek-łokieć najlepiej chińskie litery z jakimś ważnym napisem dla mnie, ale fakt faktem tatuaże już wyszły z mody ...
    mystery, 2009-01-03 11:40:13
    zgłoś
    Sexy test wzroku
    \'Beloved\' napisał(-a):No właśnie w teście masz sytuację typową, czyli kaczątko zamienia się w łabędza ;p Zobacz, po lewej stronie masz "norma", a po prawej "wada", czyli kaczątko wydaje się łabędziem też znam kilka takich przykładów z (na szczęście) opowieści Faktycznie, masz rację. Osobiście nikomu nie życzę takich sytuacji ^.^
    mystery, 2009-01-03 11:42:06
    zgłoś
    Wino, kobiety i...
    \'Beloved\' napisał(-a):Czy jest może na forum ktoś kto robił już swoje własne wino z winogron?Beloved mój kumpel robił wino (około 70l). Gdy spróbowałem było na prawdę [beeep] i gorąco je polecam Jeśli chcesz wezmę od niego przepis i zapytam o niezbędne szczegóły ... na poniedziałek dałbym Ci recepturę
    mystery, 2009-01-03 11:46:24
    zgłoś
    Antyterrorysta: na celowniku
    Moim marzeniem jest praca w AT ... ale wiem, że muszę jeszcze DUŻO pracy włożyć w ćwiczenia i naukę
    mystery, 2009-01-03 11:51:00
    zgłoś
    Fight Club
    Co racja to racja, ciekawi mnie czy w dzisiejszych czasach są takie podziemne, nielegalne walki, takie jak z filmu "Fight Club" - (by the way świetny film, można nawet użyć słowa klasyk)Pozdrawiam
    mystery, 2009-01-03 11:53:53
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Shaq44 życzę powodzenia, wytrwałości i dążenia do wystawionych sobie celów w życiu ... trzymam również kciuki za resztę osób, które mają postanowienie na rok 2009 by zrzucić zbędne kgJa mam odwrotny problem panowie ... Otóż mam 190cm i ważę tylko... uwaga ... 67kg, jem dużo, próbuję wszystkiego.Jestem ograniczony z kasą więc nie mogę sobie pozwolić na wszystko. Teraz jestem na etapie owsianki - dużo białka, tłuszczu i węglowodanów, ale szczerze nie wierze w przyrost masy ;/Może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał?Jestem otwarty na propozycje ;]
    mystery, 2009-01-03 12:08:49
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    Polakom gratulujemy TYSKIE i stronki MH ^^Sukcesów na nowy rok
    mystery, 2009-01-03 12:14:52
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    Ja osobiście zrobiłem ten zestaw ćwiczeń. Trwa on 6 tygodni jestem z niego zadowolony.Spotkałem się również z pozytywnymi komentarzami na temat "6 Weidera" od moichkolegów i koleżanek
    mystery, 2009-01-03 12:22:40
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA