REKLAMA

Profil Mittwoch

 • avatar
  zgłoś
  Wyprowadzka z Domu..?!
  Dylemat dośc poważny. Wszyscy w koło mówią, że znacznie lepiej spłacać swój kredyt niż wrzucać komuś pieniądze do kieszeni. I chyba taka jest prawda. Choć na początek nie wydaję się złym pomysłem wynajmować coś. Zawsze człowiek może się zmobilizywac, dobić fortuny ;) czy milion innych rzeczy może się wydarzyć. Koniec końców bycie \'na swoim\' ma więcej plusów niż minusów, choć na start wynajmować tez nie jest złe :)
  Mittwoch, 2014-04-29 12:31:30
 • avatar
  zgłoś
  Muzyka: co polecacie?
  polecam ze szczerego serca zespół, który nazywa się niczym erotyk \'xx\' (nazwa płyt to bodajże coexist i xx). Ostatnio z jakiego zwiastu wpałdo mi w ucho: https://www.youtube.com/watch?v=Psm4XGVtQAY .Pozywne jest i skoczne THE CAT EMPIRE , a jak któś woli żywe nuty electro swing to obowiązkowo CARAVAN PALACE i PAROV STELAR. Jednak odwiecznie wiernie PINK FLOYD :)
  Mittwoch, 2014-04-29 12:36:01
 • avatar
  zgłoś
  Porwany w Iraku: 947 dni tortur
  Amerykańskie lalusie, z wyprasowanymi spodniami w kancik nie umywają się do naszych słowiańskich wojskowych... Nie odbieram im ich męstwa jednak my mamy charaktery i zacięcie oni mają technologię i paragrafy.. Co lepsze? Komu bardziej byś zaufał?
  Mittwoch, 2014-05-22 13:32:33
 • avatar
  zgłoś
  Fight Club
  Więc jak by co, to ja się na to pisze. Jestem z Katowic i z tego co mi wiadomo to tutaj nie ma takich klubów.Nie ma takich klubów?  A jaka jest pierwsza i druga zasada Fight Club`u? :P
  Mittwoch, 2014-05-22 13:34:34
 • avatar
  zgłoś
  8 strachów głównych faceta
  Artykuł bardzo ciekawy :) Nawet po takim okresie czasu, rzekłbym ponadczasowy
  Mittwoch, 2014-05-22 13:35:50
 • avatar
  zgłoś
  Kiedy ona ma dziecko...
  Dziecko owszem pokocha można ale jej byłego lubi? Po co? Dlaczego? W imię czego? Chore....
  Mittwoch, 2014-05-22 13:37:06
 • avatar
  zgłoś
  Tylko dobre kino
  To nie są żadne klasyki kina jak dla mnie.... klasykami kina są filmy typu  \"Siedmiu wspaniałych, Rio bravo, człowiek z blizną, Ojciec Chrzestny\" itd..... Pomimo tego, że bardzo lubie te filmy które wymieniłeś .Zgadzam sie w pełni! Choć Breavehearth juz pod klasykę podejśc może, film nie taki młody. Ja ciagle liczę na dobre kino wojenne. Niestety zbyt często dostajemy kiszkę... czy to w Polsce (kamienie na szaniec) czy z zagranicy. Miasto 44, które ktoś wyżej przytoczył, może być dobrym filmem i na to z całego serca liczę.A filmem, który moge w kółko oglądąc jest \'stowarzyszenie umarłych poetów\" i prestiż\" Nolana.
  Mittwoch, 2014-07-23 15:05:51
 • avatar
  zgłoś
  Najbardziej pożądana książka?
  Na jaką książkę najbardziej czekacie? Co sprawia, że chcecie JUŻ! ją mieć? Czy to za sprawą fajnego autora czy może okładka Was zachęciła?
  Mittwoch, 2014-08-28 14:08:37
 • avatar
  zgłoś
  Fajny film wczoraj widzialem...
  Fajny film widziałem przedwczoraj. \"Głosy\", o tym jak widzi świat schizofrenik. Miejscami zabawny, czasem makabryczny ale ogólnie to smutny. I świetnie przedstawiony. Odnosząc się do wypowiedzi wyżej, o Taxi Teheran słyszałem głownie z tego powodu, że zamnkneli reżysera, chyba własnie za ten film. Zobaczymy jak sam film wypadnie skoro takie kary za niego nakładają. 
  Mittwoch, 2015-05-18 12:25:50
 • avatar
  zgłoś
  Fajny film wczoraj widzialem...
  Ja dokładnie wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym na Taxi Tehrean własnie i jestem pod wielkim wrażeniem! Nawet bez kontekstu politycznego film ogląda się rewelacyjnie, jest kilka naprawdę zabawnych scenek, mocna symbolika. Warto zobaczyć, a właściwie nawet trzeba :)A tak jeszcze troche apropos (bo Szumowska, a Szumowska wygrała z Panahim na Berlinale, takie luźne skojarzenie) to kilka dni temu, z kilkuletnim opóźnieniem obejrzałem 33 sceny z życia i wgniotło mnie w fotel, dawno nie widziałem tak prawdziwego filmu.  o 33 scenach z życia słyszałem, żę bardzo dobry. Zresztą o Taxi Teheran też słyszałem i słyszę, że film warty obejrzenia :D
  Mittwoch, 2015-05-24 18:59:35
REKLAMA