[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

Profil misiou

zgłoś
    CHAM!!!
    Myślę,że w tym wypadku kluczowym słowem nie jest "chamstwo",a "NIEZALEŻNOŚĆ".
    misiou, 2009-12-11 10:09:30
    zgłoś
    Duże usta
    Jedyne co możesz zrobić w tym wypadku to dać sobie spokój,bo jeśli będziesz się tym przejmował to faktycznie zrobi się z tego problem.Moim skromnym zdaniem kobiety od razu zauważają u faceta niepewność związaną z niezaakceptowaniem swojego ciała i to nie jest dla nich pociągające. a przecież nikt nie jest idealny;)
    misiou, 2009-12-11 10:13:51
    zgłoś
    Test: czy ona na Ciebie leci?
    Toy, a ja uważam że jeśli kobiety na Ciebie lecą to nie ze wględu na oczy czy inne pierdoły które napisałeś,tylko ze wzg na pewność siebie która aż bije po oczach choćby w ostatnim poście :]
    misiou, 2009-12-11 10:21:58
    zgłoś
    CHAM!!!
    Owszem,ale zastanawiam się czy nie można być też chamską cipką.I co w takim wypadku?A serialowy Dr. House jest...serialowy.Liczą się Wasze doświadczenia w byciu chamem:)
    misiou, 2009-12-11 16:13:00
    zgłoś
    Duże usta
    sven ma swoje racje zwracając uwagę że współczesny facet jest mało męski/niedojrzały/małostkowy.Tylko zwraca uwagę dość osobliwie i bezkompromisowo
    misiou, 2009-12-14 17:09:36
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    Nic mi nie rujnuje diety bo mam swój cel i nieugięcie zmierzam w jego kierunku.Nie chodźcie "na głodzie" na zakupy.Kupicie więcej a jak już kupicie,to nie będziecie chcieli żeby się zmarnowało.Ale przede wszystkim popracujcie nad siłą woli.Przegrani jej nie mają.
    misiou, 2009-12-14 23:17:59
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    CYTATAle od nowego roku wiadmomo nowe postanowienia i od stycznia do wakacjii ostry trening bo wiadomo teraz swieta i trudno sie odchudzac i miec silna wole gdy jest okres świat Świąt jeszcze nie ma. I generalnie nie podoba mi się,że okres świąt to dla Ciebie 14.12-31.12.Ładnie tłumaczysz własnemu umysłowi swoją słabość cholera,czepiam się.A przecież jestem młody w stadzie!
    misiou, 2009-12-14 23:45:31
    zgłoś
    Duże usta
    CYTATukazuje się smutna prawda która z płci jest jednak najsilniejsza sad.gifyyyFacet > Kobieta > Facet Pipka
    misiou, 2009-12-15 13:00:16
    zgłoś
    Jakie wybrać białko?
    \'brylant\' napisał(-a):Niby dlaczego mija się z celem,bo nie rozumiem?nie jestem do końca pewien,ale obiło mi się o uszy że białko z mleka wolno się wchłania,w przeciwieństwie do białeczka serwatkowego z puchy. Jeśli to zmieszasz,Twój organizm zbyt szybko tego nie strawi
    misiou, 2009-12-15 17:54:10
    zgłoś
    Męska sprawa
    CYTAT(brylant @ Dec 15 2009, 18:46 PM) ale mam wrażenie,że Twój apel Sven i tak nic nie da!cipek zawsze pozostanie cipkiem.
    misiou, 2009-12-15 17:56:25
1 2 3 ... 71
STRONA 1 z 71

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij