REKLAMA

Profil Mirosiek

zgłoś
    Ona chce przerwy. Pierwszy poważny związek. Warto?
    Nie wiem czy istnieje jedna reguła, definicja, wzór. Poeci, filozofowie, psycholodzy wszyscy definiują to inaczej i też w zależności od mody. To co dla jednych jest miłością dla innych będzie tylko przyjaźnią. Mam za sobą 4 długie związki, za każdym razem kochałam na zabój, za każdym razem wydawało się, że \"zawsze\" i że \"nigdy\", za każdym razem były wielkie słowa i wielkie czyny. A obecnie nie mam żalu że to wszystko było ale i się kończyło. Tak naprawdę każdy z nas pisze swoją własną powieść, czasem poznajemy kgoś nasze drogi na chwilę się splatają, piszemy wspólny rozdział ale to tylko rozdział a powieść i tak jest autobiograficzna. W pewnym momencie rozdział się kończy i nie ma sensu do nigo wracać a równie ciekawie jest pisać swój własny następny. Każdy facet z którym byłam był tym facetem na odpowiednim etapie mojego i jego życia, ale wszystko się zmienia i ja i on i niekoniecznie oboje w tym samym kierunku. Czasem trzeba odpuścić, podziękować sobie za wspólnie spędzony czas, nauczyć się nie rozdrapywać ran, pamiętać pozytywne lekcje i dobre emocje których dostarczała nam druga osoba i iść dalej swoją drogą. To się nazywa mądre podejście do życia. Człowiek, jak wszystko na ziemi, jest procesem i trudno znaleźć dwa podobnie przebiegające procesy, które by się nie wykluczały. Miłość to eksplozja, ale każda eksplozja kiedyś staje się tylko wspomnieniem, zastygłą lawą.
    Mirosiek, 2014-06-24 09:02:07
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    No i przede wszystkim grając przez neta nie płacimy podatku, co jest kuszące. Możemy wygrać przelicznik stawki przez kurs. Drugą sprawą jest to, że aby przelać pieniądze od bukmachera, należy wpier uzbierać pewne minimum wygranych, np. 20 euro, co już jest pewną niedogodnością. Ale dla zabawy - jak najbardziej.
    Mirosiek, 2014-06-24 09:07:34
    zgłoś
    Dlaczego Tylko Nielicznie Osiągają w Życiu Sukcesy?
    Coaching jest bardzo potrzebny, ale trzeba sobie także zdawać sprawę z własnych ograniczeń, a nie tylko słuchać rad w stylu, że osiągniesz wszystko, co tylko zechcesz. Ludzie mają różne talenty i jedni nadają się do czegoś lepiej, inni gorzej. Tak samo jest z sukcesem. Jedni są bardziej predysponowani do osiągnięcia sukcesu, a innym wmawianie tego, że może wszystko, może zrobić dużą krzywdę. Dlatego chciałbym, aby coaching nie tylko opierał się na motywacji do działania, ale i był poprzedzony rzetelną analizą zdolności danego człowieka i na tej podstawie go ukierunkowywał. No, ale pewnie ktoś podpowie, że to już mentoring.
    Mirosiek, 2014-06-25 10:39:06
    zgłoś
    krótkie włosy u kobiety
    Kobiety w krótkich włosach wyglądają pięknie, ale nie każdej to pasuje. Jeżeli masz ładną i regularną linię głowy, niezbyt odstające uszy i ładną twarz, to czemu nie?! Ale trzeba pamiętać, że dłuższymi włosami łatwiej jest zasłaniać swoje niedoskonałości, no i ma się więcej możliwości w tworzeniu interesujących fryzur i częstych zmian.
    Mirosiek, 2014-06-25 10:42:43
    zgłoś
    Buty do chodzenia (w cenie do 200zł)
    A ja twoją uwagę chciałbym przekierować na polskie marki. Sądzę, że są niedoceniane. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że ludzie wolą buty znanych światowych marek i kupują za 200 zł buty z dolnej półki tych marek. A w cenie o połowę niższej można znaleźć świetne polskie buty, także sportowe. Kiedyś kupiłem sobie na targu polskie buty jednego z producentów (marka: Bo....t). Były skórzane, szyte, stylizowane na buty sportowe (sportowe paski i akcenty) i przy odpowiedniej konserwacji chodzę w nich do dzisiaj po, bagatela, 8 latach. Od tamtego czasu mam już 5 par takiego samego modelu od tego samego producenta, tyle że w innych kolorach i jestem mega zadowolony. Tak samo kupiłem ostatnio w CCC buty z ich wewnętrzym logotypem i szybko odkryłem, że są to takie same buty jak pewnego innego polskiego producenta, tyle że oni sprzedają je pod innym znaczkiem. Mimo tego jestem zadowolony i chętnie wspieram nasze marki.
    Mirosiek, 2014-06-25 10:50:22
    zgłoś
    Sex z Ex
    W zasadzie takie układy nie są zbyt dobre i raczej trudno w to uwierzyć, że tylko chodzi o sam seks. Może to być próba powrotu, albo, mniej prawdopodobne, zwykły pociąg fizyczny bez uczuć. Z twojej strony wszystko jest ok, bo facet potrzebuje seksu i raczej nie powinien aż tak się przywiązywać do rzeczy minionych. Musisz jednak uważać, by nie obudzic uczucia na nowo. Z doświadczenia wiem, że takie związki mogą ranić. Ja również spotykałem się ze swoją ex i niby wszystko było ok, ale po pierwsze, sami często doprowadzaliśmy się do szału, po drugie, jak opowiadała z kim się spotykała itp. to było to trochę, nie ukrywam, bolesne. Jeżeli masz problem z poderwaniem nowej dziewczyny, to zostań w takim układzie i bądź czujny by nie zaczynać wszystkiego od nowa (chyba, że tego chcecie). Jeżeli wyrywanie panien jest twoją mocną stroną - zerwij wszystkie dotychczasowe relacje i poznaj kogoś nowego. Życie jest za krótkie, by wciąż odgrzewać ten sam obiad.
    Mirosiek, 2014-07-11 15:19:13
    zgłoś
    Sukienka dla mojej dziewczyny
    Z tych trzech to najładniejsza jest ta zielona. Taka zwiewna i dziewczęca. Ta druga zlota trochę za elegancka, zaś ta czarna fajna, ale chyba za poważna na taką imprezę. Jak dziewczyna jest młoda, to zdecydowanie 1, jak po 30-stce, to wybrałbym 2. Trzecią zostawiłbym na jakąś inną okazję, np. elegancką kolację.
    Mirosiek, 2014-07-11 15:25:33
    zgłoś
    Drewniane okulary - modne, ale czy wygodne
    Od dłuższego czasu usilnie \"chodzą\" za mną drewniane okulary. Są bardzo oryginalne i stylowe. Sęk w tym, że mają mi służyć przez cały czas jako okulary korekcyjne. Czy ktoś z was nosi lub nosił tego typu okulary i może powiedzieć, czy są one wygodne? Co o nich sądzicie (chodzi ogólnie, a nie o ten model)? Czy według was nadają się na okulary korekcyjne?
    Mirosiek, 2014-07-14 14:11:36
    zgłoś
    związki starszych z 16-17 latkami
    Mój 28-letni siąsiad ma 17-letnią dziewczynę i widzę, że fajnie im się układa. Ona szuka pierwszych kontaktów, zapewne seksualnych, i chce zdobyć doświadczenie, ma także satysfakcję, że pokaże się we wsi z dużo starszym, dojrzałym już mężczyzną, pracującym i zarabiającym. On ma radochę, że poprzytula małolatę. Czy taki układ ma sens? Każdy układ, w którym dwie strony odnoszą korzyści ma sens. Ktoś powie, że strony nie są kompatybilne na poziomie emocjonalnym, intelektu, podejścia do życia i priorytetów. Ale założenie, że dany związek musi mieć taki, a nie inny, charakter, jest już z góry powziętym scenariuszem i zawężeniem sytuacji. Po co? Niech się spotykają, cieszą się sobą i kto wie, co się z tego rozwinie. Czas leci szybko i za np. 10 lat ta przepaść nie będzie już taka widoczna.
    Mirosiek, 2014-07-18 12:54:03
    zgłoś
    Alergie i nietolerancje
    Proszę podejść do lekarza alergologa czy lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o lek Telfexo 120 mg - to jest lek na alergię, który mi pomaga. W zasadzie to skład w nim jest taki sam jak w wielu lekach drogich, jak dawny Telfast, teraz Allegra (nawet chyba bez recepty). Ja mam już od wielu lat uczulenie na trawę i jeszczę parę innych i biorąc ten lek, a jakieś krople do oczu odczuwam duża ulgę. Wystarczy, że zapomnę wziąć 1 tabletkę w jeden dzieś, a zaraz kicham znowu. Więc na pewno na mnie działa.
    Mirosiek, 2014-07-21 14:07:00
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA