[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil MironSach80

 • avatar
  zgłoś
  12 kroków do mocnych zębów
  Zgadzam się z przedmówcą.Soniczka szczoteczka to moim zdaniem wynalazek XXI. Jednak u Mnie jeszcze jedna sprawa wpłynęła na lepszą \'kondycję\' moich zębów. Zmieniłem lekarza stomatologa. Nigdy za specjalnie nie skupiałem się nad profilaktyką, tym co powinno być podstawą. Nawet w tych poradach, które są zamieszczone wyżej, można wywnioskować, jak ważny jest to element higieny. Dlatego fajnie, że takie porady się pojawiają, jednak nie powinniśmy zapominać o profilaktyce i kontrolach.
  MironSach80, 2016-02-25 07:45:17
 • avatar
  zgłoś
  7 badań okresowych, które musi robić facet
  Swoją drogą, nie zawsze każdemu się zwyczajnie w świecie chce - robić badania. Ja np. na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że badania kontrolne wykazały u Mnie np. problemy z wątrobą. Lekarz na jednej z ostatnich wizyt powiedział, że gdybym się nie leczył odpowiednio wcześnie, moje problemy zdrowotne na pewno przekształciłyby się w jakieś poważne schorzenie. Dlatego takie badania warto robić. W końcu robi się je dla siebie.
  MironSach80, 2016-02-25 07:48:38
 • avatar
  zgłoś
  Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk
  ja tam bym wolał mieć przedwczesny wytrysk, niż problem ze wzwodem, no nie ukrywam ze jak już się obudzi to mogę i mogę... ale niestety partnerka gdy chce oral jest zawiedziona ze ona nie może mi dogodzić, a ja w ten czas ją kilkukrotniejest to niesprawiedliwe i wątpie że do wyleczeniaZgadzam się.Nie wiem czemu ciągle wszyscy tak bardzo \'rozdmuchują\' ten problem. Akurat na przykładzie większości facetów można stwierdzić, że taki problem jest, może nie tyle powszechny co bardzo częsty. Dlatego warto nie tyle z tym walczyć, co spróbować to kontrolować. Nie wiedzę w tym nic niezwykłego.
  MironSach80, 2016-02-25 07:51:37
 • avatar
  zgłoś
  Zdrowe zęby: podniebna diagnostyka
  Ogólnie profilaktyka stomatologiczna to rzecz niezwykle ważna. Ostatnio też czytałem fajny artykuł i zainteresowałem się tym problemem http://mdentica.pl/oferta-leczenia/profilaktyka/ Nawiasem mówiąc, przerażające są dane odnośnie tego, jak słabe jest zainteresowanie właśnie tego typu sprawami.
  MironSach80, 2016-05-05 09:03:24
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij