[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mikey

 • avatar
  zgłoś
  Jaki odtwarzacz do biegania?
  Zaczyna się powoli przejaśniać no i temperatury idą w górę, a co za tym idzie, trening na świeżym powietrzu byłby bardziej wskazany.No i właśnie, postanowiłem zainwestować w odtawarzacz mp3, który osadzony jest na opasce, którą to przymocowujemy do ramienia. Np:lubsą to modele z roku 2006 wiec niestety juz niedostęne, a jedyne co znalazłem przeszukując allegro, i internet w ogóle, to albo opaski na ramię dla Iphone lub Ipoda, tudzież mp3 które przymocowywuje się np klipsem do koszulki (co dla mnie osobiście jest niewygodne a z telefonem, bo i pokrowce na telefony wszelkiej maści są, nie chcę ćwiczyć by nie zniszczyć chociażby ekranu)Stąd moja prośba, znacie lub krzystacie z jakiś godnych polecenia odtwarzaczy?z góry dziękuję
  mikey, 2010-06-02 17:44:54
 • avatar
  zgłoś
  Jaki odtwarzacz do biegania?
  Dzięki Ci bardzo:)Wiesz, szukalem ze 3 dni zanim zdecydowalem się zwrócić o pomoc:)Możliwe, że przeoczyłem, bądź wpisywałem złę słowa kluczowe;)dzieki raz jeszcze;)
  mikey, 2010-06-03 10:35:27
 • avatar
  zgłoś
  MMA
  CYTAT(Goku @ 08-01-2010, 18:57) oj nie wiem czy tak było ale to jest jednym słowem powalane-delikatnie mówiąc.Cytat z wikipedii:"Nazwa "Mixed martial arts" niekiedy jest błędnie stosowana zamiennie z określeniem "vale tudo" (tak nazywały się organizowane w Ameryce Południowej turnieje, od których wywodzą się współczesne mieszane sztuki walki). Zawody w formule vale tudo charakteryzują się jednak o wiele mniejszą liczbą ograniczeń, a sama nazwa nie jest określeniem sportu czy sztuki walki."Koniec cytatu.W wielu wątkach piszesz, że to Vale Tudo wywodzi się z MMA, jak widzisz, to nie jest sztuka walki to raz, po drugie, MMA jako nazwa pojawiła się stosunkowo nie dawno. Współczesne mieszane sztuki walki swój rodowód mają w organizowanych od lat 20. XX wieku brazylijskich turniejów VT właśnie oraz sięgających lat 70. japońskich zawodów zwanych kakutougi. Wszyscy Ci, którzy chcieli walczyć na zasadach mieszanych sztuk walk walczyli wtedy w tychże zawodach Vale Tudo (co z resztą w wolnym tłumaczeniu oznacza: "dozwolone wszystko" lub "wszystko można"), jedyne zakazane tam rzeczy to ataki na oczy, gryzienie i czasami kopanie w krocze. Generalnie mogli używac czego chcieli i jak chcieli o ile uznali to za skuteczne. Starusieńka gala UFC zaczynała na zasadach Vale Tudo (lekko zmodernizowanych) z czasem wprowadzono szereg ograniczeń i modyfikacji (np. od UFC 3 sędzia otrzymał prawo zatrzymywania walki, podczas UFC 12 wprowadzono kategorie wagowe, od UFC 14 zabroniono uderzeń głową i ciosów w krocze). Jeśli chciałbys Goku wspomnieć o PRIDE jako o gali już MMA to przypominam ze pierwsza ta gala miała miejsce w 97, dodatkowo w polsce pierwsza walka MMA a własciwie Full Contact Jiujitsu miała miejsce w moim rodzinnym Jaworznie w 2002 roku.Stąd uważam, że jak zwał tak zwał ale Vale Tudo było pierwsze niż formalna nazwa MMA. Stąd idąc tym tropem mozna by rzec, że to MMA wyewoluowało z VT zmianiając jego zasady i unifikując to bardziej.Taka historia w pigułce, poczytać sobie trzeba więcej Pozdrawiam:)PS: KSW to gala, mma to formuła:)PS2: W BJJ masz uderzenia, ale jedynie w parterze , tzw ground&pound choć generalnie w samym BJJ się ich nie stosuje. Jedynie grappling. Tutaj 100% pewności nie mam i wiedzę swoją opieram na krótkim instruktażu który kiedys widzialem, właśnie z BJJ gdzie pokazywali proste i sierpy w dosiadzie:)
  mikey, 2010-06-04 23:20:15
 • avatar
  zgłoś
  Ekstremalne sporty - ekstremalne filmiki
  Nie trenuję, choć trenowałem:DTo jest chyba jeden z najlepszych pod względem montazu jak i akcji (jak dla mnie przynajmniej) filmików free runner'owych:)
  mikey, 2010-06-05 10:32:59
 • avatar
  zgłoś
  MMA
  Osobno teraz.Jak kogoś interesuje, wkrótce odbędzie się 115 gala UFC na której zawalczą Liddel i Franklin przeciwko sobie.Natomiast 3 lipca, na gali 116 będzie walczył Krzysztof Soszyński w walce rewanżowej z Stephanem Bonnarem (finalistą pierwszego sezonu Ultimate Fighter), poza naszą polską krwią na ringu, na gali tej do walk po długiej przerwie wraca również Brock Lesnar.Jest jeszcze kilka eventów po drodze, ale nie wiem czy to was interesuje, jak coś to zawsze mogę dopisać
  mikey, 2010-06-05 20:01:25
 • avatar
  zgłoś
  MMA
  W przyszłą sobotę tj. 12 czerwca.Myślę, że następnego dnia będzie już dostępne na Best MMA torrents(na stronie tej macie większość gali z całego świata, masę instruktażowych filmików, ebooków dotyczących MMA)
  mikey, 2010-06-05 22:56:24
 • avatar
  zgłoś
  Czy warto się żenić, jeżeli masz wątpliwości?
  Ja generalnie mam takie zdanie, że jeśli już się chce pakować w małżeństwo, nie można liczyć na to ze coś zmieni się na lepsze, że wady które ma druga osoba i które to nas tak drażnią nagle zniknął. Podkradając swego czasu rózne cosmopilitany i inne Panie Domu ciotkom czy mojej lepszej połówce, zauważyłem taką tendencję, że wiele kobiet wchodzi w związek małżenski myśląc ze jej wybranek, nie wiem, przestanie pić, albo skonczy z hazardem, albo trywialnie, zacznie po sobie sprzątać kuchnię np. Czyli generalnie, że ślub go zmieni, że się poprawi. A tak generalnie dzieje się rzadko. Stąd uważam, że w poważny związek wchodząc powinno się druga osobę "brać z całym dobrodziejstwem inwentarza".Cżesto pewne obiekcje są błache i dlatego, jeśli są jakieś wątpliwości myślę ze należy się najpierw zastanowić czy te wątpliwości mają sens, bo tak jak tu marcinek wcześniej napisał, uroda przemija, a rozmawiać będziecie zawsze. Jeśli jednak po pewnym rachunku nadal wychodzi coś wiecej niż zwykły strach przed wspólnym życiem, nie ma co się w to pakować. Bo się to może źle skonczyć.
  mikey, 2010-06-05 23:25:04
 • avatar
  zgłoś
  Piwo
  Ja też głównie desperadosy popijam jak już piję Generalnie im bardziej czuć chmiel, w tej zupce chmielowej piwem zwanej , tym mniej mi to smakuje a najgorsze piwo jakie piłem to chyba byłoby Dog in the Fog.
  mikey, 2010-06-06 13:14:36
 • avatar
  zgłoś
  Piwo
  jakies 4-5 lat temu pojawiło się na polskim rynku i dośc szybko zniknąłReklamę TV nadal pamiętam:do:moze kojarzycie;)generalnie z kumplami śmiejemy się, że piwo ma adekwatną nazwę do smaku Nie żeby ktoś kiedyś próbował psa we mgle...
  mikey, 2010-06-06 15:40:57
 • avatar
  zgłoś
  W*u**iające reklamy citroena
  Swoją drogą spece PR fajny efekt osiągneli.Reklama zwraca uwagę fakt, ale jeszcze trochę to potrwa i marka z czym się zacznie kojarzyć w koncu? Z wnerwiającym dzwiękiem;DKtoś tego nie przemyślał
  mikey, 2010-06-06 21:35:18
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij