REKLAMA

Profil Michal26

zgłoś
    Testy do wojska
    Witam:) Tak jak w temacie potrzebuję waszej pomocy. Mianowicie za 3 miesiące (na początek lipca) będę startował do WSO. Testy niby są do przejścia, 21 podciągnięć nachwytem, kilometr w czasie zbliżonym do 3 minut, bieganie od słupka do słupka no i basen :) Wszystko można wypracować, tyle że przydałaby mi się wasza wiedza na temat ćwiczeń. Potrzebowałbym ćwiczeń, które pomogą mi to wszystko osiągnąć. Regularnie się podciągam na drążku i biegam. Od jutra zaczynam siłownię i przydałaby się mi jakaś lista ćwiczeń, które pomogą mi osiągnąć cel, pomożecie?
    Michal26, 2013-03-26 19:37:54
    zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    Witam :)Mam jedno krótkie pytanko. Ponoć przez kreatynę w tabletkach może uszkadzać wątrobę, tak twierdzi mój kolega z siłowni. Czy to jest prawda? 
    Michal26, 2013-04-05 20:31:52
    zgłoś
    Kreatyna od A do Z
    Dzięki wielkie :) A czy zamiast tych 3 litrów wody mogę pić np. 2 litry wody i litr mleka? Bo chciałbym jakoś zapewnić sobie lepszy efekt i mieć pewność że po skończonym cyklu wszystko co wypracuję nie zniknie.
    Michal26, 2013-04-05 21:56:01
    zgłoś
    Staw czoła Men Expert Survival Race!
    Cześć :) Czy ktoś z okolic Zielonej Góry planuje wziąć udział w tym biegu? Mianowicie w Poznaniu.Prosiłbym również o lekkie podpowiedzi treningowe :) Linki albo krótkie informacje:) Już trenuję ale wsparcie zawsze się przyda
    Michal26, 2014-05-19 19:21:37
    zgłoś
    Crossfit
    Jeśli lubicie crossfit to ja osobiście polecam dwie imprezy:) Reebok Spartan Race w wakacje a druga to Survivalrace:) Ja osobiście biorę udział w obu a co do treningu to polecam jak największą wszechstronność, im więcej wyobraźni i kreatywności tym lepiej. Oczywiście to tylko moje zdanie:)
    Michal26, 2014-06-02 22:32:34
    zgłoś
    Trening z Masą Własnego Ciała VS Trening z Ciężarami
    Witam, czy bawicie się jeszcze w ten cały eksperyment?:) Wiem, że piszę trochę po fakcie ale nie pisaliście, że to już koniec:)
    Michal26, 2014-06-02 23:09:43
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam mam takie szybkie pytanko:)Mianowicie chcę kupić sobie odżywkę białkową ale mam  teraz taki dylemat. Czytam i patrzę a do wyboru tak na prawdę są dwa rodzaje, białko serwatkowe i białko sojowe. Pierwsze ma około tych 15g białka na 100g a sojowe ma nawet 90/100g. Które z białek jest lepsze czy po prostu zależy od tolerancji organizmu? 
    Michal26, 2014-06-23 22:31:13
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Dziękuję bardzo, przekonaliście mnie. Jednak plany zmieniam i prochów nie będzie
    Michal26, 2014-06-24 21:17:44
    zgłoś
    Suplementy dla Twoich mięśni
    Witam, na siłownię chodzę z kolegą, wszystko powoli idzie do przodu. mija już 2 miesiąc ćwiczeń. Mój kolega chce wziąć cykl mety. No i tu nasuwa się kilka pytań. Na jakiej zasadzie działa ta meta? Co ona tak na prawdę powoduje? Jakie ma ona konsekwencje?
    Michal26, 2014-07-20 12:21:57
    zgłoś
    Suplementy dla Twoich mięśni
    Nie mi się odechce. Ja w planie mam kreatynę, gainera( albo białko i węgle osobno). Coś mnie jego opisy nie przekonały. Ponoć można strasznie spuchnąć nie tylko korpus ale i na twarzy
    Michal26, 2014-07-20 13:54:59
STRONA 1 z 2
REKLAMA