REKLAMA

Profil mestre

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: trening zwycięzcy
    Spinanie brzucha na ławce rzymskiej opartej o ławkę płaską (kąt pochylenia musi być większy niż 45 stopni) z jedną nogą zaczepioną o przeciwległą rolkę i z drugą nogą założoną pod ławkę - o co tu chodzi ??Możecie mi to wyjaśnić ( co to jest ławka rzymska?? )
    mestre, 2009-10-12 20:13:40
    zgłoś
    "flaga"
    Do flagi najważniejszy jest brzuch, reszta niema już takiego znaczenie.Jeśli chcesz się nauczyć flagi, na początek polecam robić jej nieco "łatwiejszą wersje".Rób tak jak na zdjęciu robi to Jason Statham tylko nogi postaraj się unieść jeszcze wyżej, dodatkowo postaraj się je mieć rozłożone (trzymanie nóg razem powoduje że trzeba więcej siły w to włożyć). Z czasem jak będziesz nabierał wprawy opuszczaj nogi coraz niżej i staraj się je łączyć razem.Ja w ten sposób się jej nauczyłem, teraz robię ją na każdym treningu.
    mestre, 2010-02-20 10:29:28
    zgłoś
    Jedzenie przed snem
    WitamOdświeżam ten trochę stary temat, gdyż wpadł mi w ręce "Rebel" (darmowa gazeta firmy Trec Nutrinion). Jest w niej artykuł "Węgle przed snem? ". Jest jest tam opisane trochę inne podejście do ostatniego posiłku. W duuużym skrócie jest tam napisane że ostatni posiłek powinien składać się z węgli o niskim indeksie glikemicznym. Gdyż zapewniają spokojniejszy sen i stały dopływ energii organizmowi w trakcie regeneracji. Autorka artykułu(dietetyk Katarzyna Matella) przekonuje że to lepsza alternatywa dla białka które podkręca metabolizm, kiedy to o tej porze powinien on zwalniać. Mówi o tym że trawienie białka zmusza organizm do kierowania energii do rozkładu białka na aminokwasy zamiast przeznaczyć ją na regenerację. Oraz kilku innych rzeczach świadczących o tym że na kolację powinno jeść się węgle, a białko zostawić na śniadanie. Gazetę znajdziecie pod adresem (strony 22-26).Ta teorią jest trochę "sprzeczna" z ogólnie przyjętym założeniem ( chociaż Jacek.G wspomniał że "Trochę węglowodanów nie zaszkodzi ", to o czym napisał jest też poruszane w tym artykule). Dlatego mam pytanie, ktoś stosował tą metodę ? I ogólnie co o tym sądzicie ??
    mestre, 2010-05-21 22:37:48
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2012: oto werdykt jury!
    \'mightylord\' napisał(-a):Twoja tego roczna forma jest niesamowita, idealna sylwetka lepsza niż każdego innego finalisty zarówno z tego roku jak i poprzednich edycji konkursu. Mógł byś podać jaką masz wagę na tym zdjęciu, rozmiar łapy, i ile wyciskasz na płaską? Bardzo bym był ci wdzięczny bo chciał bym wiedzieć ile mi jeszcze brakuje do takiej sylwetki. Pozdrawiam i gratuluję W pełni podzielam tą opinie i przyłączam się do prośby, mógłbyś podać swoje aktualne wymiary oraz wagę.
    mestre, 2012-06-24 20:18:16
REKLAMA