REKLAMA

Profil martynalawok

zgłoś
    Przywitalnia
    i ja sie klaniam :P mam problem z importem zdjecia na avatara, rozmiar jest ok i .png zapis
    martynalawok, 2015-10-14 21:17:11
    zgłoś
    jak namowic dziewczyne
    moj maz mial podobny problem :) ze mną, jednak patrząc na to, że mamy 1.5 rocznego synka :) samo w sobie bylo treningiem. Powiem tak, gdy powiedzial mi, ze sie zapuscilam...myslalam ze go ubije! Ale mial niestety racje, pomogl mi w motywowaniu (przede wszystkim) skutecznymi cwiczeniami, wynikami jakie osiagalam ito ze o wiele lepiej sie czulam! w koncu na nowo stanęłam na nogi. Poczatki sa najgorsze, ale wystarczy miec wsparcie! 
    martynalawok, 2015-10-14 21:27:38
    zgłoś
    Postanowienia na 2015 rok
    :P zajść w ciążę, w końcu przydała by się siostra dla braciszka! Spełniło by się wszystko, co sobie zaplanowałam :)
    martynalawok, 2015-10-14 21:30:28
    zgłoś
    Jak wyleczyć kaca? Prawdy i mity
    Na mojego faceta,działa jedno :P krzyk syna. Kompletnie mu wszystko odchodzi he
    martynalawok, 2015-10-14 21:32:30
    zgłoś
    E-papierosy: szkodliwe jak papierosy?
    Chemia. Szkodzi. Takie mam zdanie na ten temat.Sama pale, ale wiem, ze zle robie. Staram sie ograniczac, co dobrze mi wychodzi. Mam duzo zagospodarowanego czasu od rana do wieczora. Epapiers sama nazwa dla mnie jest szkodliwa :)
    martynalawok, 2015-10-14 22:06:42
    zgłoś
    Prawda o marihuanie: co w trawie piszczy?
    Prawdy nie prawdy, mozemy robic operacje plastyczne, ale jak ktos chce przypalic miekki narkotyk w doborowym towarzystwie, to jest juz przestepca. Chory kraj. W koncu mlodsze spoleczenstwo to zmieni. Ale jeszcze pewien czas minie.
    martynalawok, 2015-10-14 22:13:07
REKLAMA