REKLAMA

Profil Marjanek

zgłoś
    Na platformie wiertniczej w jeden dzień zarobisz tyle, co w miesiąc w Polsce
    Praca dobrze płatna, no ale coś za coś. Jeśli nie kogoś nic nie trzyma przy domu, no i psychicznie wytrzyma być tyle czasu \"gdzieś\" to praca jest całkiem ok. Tylko tak jak juz kolega wyżej pisał, zarobki zależą od tego kim się jest i jakie ma się doświadczenie.
    Marjanek, 2014-05-10 19:11:22
    zgłoś
    Jakie konto bankowe?
    Polecam mbank, teraz są juz mbanki stacjonarne ( kiedyś ich brak był dla wielu ludzi problemem, chociaż mi to nie przeszkadzało) no i wszystkie sprawy związane z kontem można wykonać przez telefon czy internet, przy czym jest to dziedzinie proste :)
    Marjanek, 2014-05-10 19:15:24
    zgłoś
    Jak odzyskujecie siłę psychiczną po pracy?
    Najlepszym rozwiązaniem jest iść pobiegać. Może na początku nie będziesz mieć siły, ale jak już kawałek przebiegniesz i wrócisz do domu to zobaczysz jakie będziesz mieć pozytywne nastawienie do świata. Tylko rzeczą konieczna jest w nocy się wyspać minimum 8h, bo w przeciwnym razie zaraz po bieganiu bedzie odciecie
    Marjanek, 2014-05-10 19:18:32
    zgłoś
    Pół maraton - Siłownia
    Jeśli chcesz budować mięśnie to nie licz na to ze coś konkretnie powalczysz na polmaratonie. Ale zeby silownie uzupelnic o wytrzymalosc i satysfakcje z biegania w zawodach to jak najbardziej tak :)
    Marjanek, 2014-05-11 09:20:38
    zgłoś
    Coś ze mną nie tak?
    Prawdę mówiąc to napisałeś taka powieść ze czytałem tylko wyrywkowo, ale wiem o co biega. Powiem tylko tyle, żebyś się nie stresowal, zaufanie przyjdzie z wiekiem no i oczywiscie z ta jedyna :)
    Marjanek, 2014-05-11 09:23:07
    zgłoś
    Pomoc przy doborze ćwiczeń
    Stacje, stacje i jeszcze raz stacje. Podczas walki nie chodzi o to żeby przydzwonic raz konkretnie, wiekiem problemem dla wielu ludzi jest właśnie podczas walki wytrzymanie kondycyjne. Bo jeśli walczy się z dużo lepszym od siebie jedyna metoda jest zajechanie przeciwnika kondycyjnie
    Marjanek, 2014-05-11 09:27:57
    zgłoś
    Tabata: w 4 minuty do formy
    \"Zawsze w piatek robie bicka- bo na imprezie trzeba jakos wygladac \" :d
    Marjanek, 2014-05-11 09:32:38
    zgłoś
    Problemy z oddychaniem
    Sądzę że taka dolegliwość to nie jest temat na forumowa debate, tylko z takim problemem trzeba udać się do lekarza. A jeśli nie do lekarza to chociaż jakieś podstawowe badania porobić np wlasnie na cukier
    Marjanek, 2014-05-11 09:37:39
    zgłoś
    Jaki balsam po goleniu?
    Tez miałem kiedyś walczyłem z maszynami co mnie okrutnie denerwowalo, bo bolało jak zarost był trochę większy i to podrażnienie.... na podraznienie najlepszy byl dla mnie krem nivea, ten najzwyklejszy, ale walka z bólem pozostała wiec stwierdziłem ze zakupie jakas konkretna elektryczna golarke i wszystkie problemy rozwiazaly sie same
    Marjanek, 2014-05-11 09:46:48
    zgłoś
    Sposób na kaca
    Na kaca najlepsza praca :D a tak bardziej serio to z rana wyciskarka do cytrusów z 2 grejfruty przemielic, wypic, słuchawki na uszy i chociaż nie ma siły to w amoku isc lekko pobiegać.
    Marjanek, 2014-05-11 09:53:05
STRONA 1 z 2
REKLAMA