REKLAMA

Profil Mariusz7

zgłoś
    Co Cię motywuje?
    Ja na szczęście mam świetną pracę, a tak ogólnie to motywuje mnie rywalizacja. Konto na endomondo skutecznie motywuje mnie do ćwiczeń :) Poza tym motywuje mnie też myśl o przyszłych profitach jakie będę mieć jeśli się postaram.
    Mariusz7, 2016-07-15 15:28:36
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Widziałem, że ktoś polecał wcześniej Grand Budepest Hotel. Podpisuję się pod tym i ze swej strony polecam zobaczyć inne filmy Wesa Andresona - Pociąg do Darjeeling był świetny, tak samo Royal Tenenbaum.
    Mariusz7, 2016-07-28 14:18:35
    zgłoś
    Czy picie kawy szkodzi? Fakty i mity o kawie
    Nie wiem jak kawa działa na zdrowie, nie czuje sie ekspertem zeby sie w tym temacie wypowiadac ale na pewno uzaleznia. Sam zrobilem sobie kiedyś przerwe w piciu kawy i najpierw czułem sie fatalnie, ale po jakims czasie sie przyzwyczailem, ze nie zaczynam dnia od espresso
    Mariusz7, 2016-11-23 13:27:42
    zgłoś
    Jakie ryby warto jeść?
    tylko zastanawiam sie czasem, na ile to co dostajemy w restauracjach jest rzeczywiscie zdrowe i świeże...
    Mariusz7, 2016-11-23 13:32:18
    zgłoś
    Mleko roślinne: wartościowe uzupełnienie diety
    na pewno nie w zbyt dużych ilościach, jak większość rzeczy zresztą
    Mariusz7, 2016-11-23 13:33:18
    zgłoś
    Szkoła Wyższa a kariera
    Ja nie skończyłem studiów, przez co miałem więcej czasu na pięcie się po drabinie kariery. Teraz - kiedy moi znajomi dopiero kończą studia i martwią się, co to będzie - ja jestem już kierownikiem regionu w dużej firmie obsługującej wierzytelności. Mam służbowy samochód, umowę o pracę i poczucie życiowej stabilizacji. Może ominęło mnie przez to kilka imprez, ale są ważniejsze sprawy. Jeżeli szukacie pracy, a macie już jakieś doświadczenie w zarządzaniu zespołem - polecam zaaplikować tutaj: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=147. Szukamy obecnie osób z okolic Piły i Łodzi.
    Mariusz7, 2016-11-23 13:34:11
REKLAMA