REKLAMA

Profil marekmar

zgłoś
    Brzytwa
    Póki mi życie miłe za brzytwę się nie biorę. W radiu słuchałem, że to jest ponoć kwestia wprawy i techniki jak sobie człowiek z tym narzędziem poradzi. Chodziliście wcześniej do zawodowego golibrody czy metodą prób i błędów?
    marekmar, 2012-05-22 12:23:24
    zgłoś
    Jak to jest możliwe?
    Najwięksi ""amanci" na świecie byli zawsze brzydalami. Charakter jest najważniejszy. Fajna kobieta szybciej nawiąże kontakt z zaradnym dowcipnym facetem (z umiarem) ale też z takim z którym czuje się bezpiecznie. Dla małolat to oznacza, że potrafi się tłuc na w klubie a dla starszych, że jest stabilny.
    marekmar, 2012-05-22 12:35:01
    zgłoś
    Wspomagacze libido?
    Również polecę seksuologa jak ktoś w ogóle w swoim mieście ma. Seksuolog nie służy jednak do wypisywania recept na wiagre tylko rozwiązuje problemy. Tak w teorii przynajmniej.
    marekmar, 2012-05-22 12:39:56
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Ostatnio "Dorwać Gringo" - nie jestem jednak pewien czy on był komedią sensacyjną jak piszecie wyżej. Gibson poszedł w mroczniejszy styl i chyba brutalniejszy chociaż nie orientuje się co on tam ostatnio kręcił przed Gringo. Jak był humor to raczej czarny humor.
    marekmar, 2012-05-22 12:50:04
    zgłoś
    Jak spędzacie czas urlopowy?
    Ostatni urlop przechorowałem od pierwszego do ostatniego dnia więc boję się następnego razu:P. A jak już się uda to wolę klimat jeziora i lasu z dala od dziczy w sensie ludzi.
    marekmar, 2012-05-22 12:53:54
    zgłoś
    FejsBóg
    Jak mam kilku znajomych których lubię to reszta sama się wyświetla w podpowiedziach.
    marekmar, 2012-05-22 12:55:28
    zgłoś
    \'kociaczek\' napisał(-a):A co Cię dziwi? Cage grywał w dobrych filmach, ale w latach 90. Już mu przeszło. Poza tym dziwne, żeby "Uczen czarnoksiężnika" miał Ci się podobać. To film dla dzieci. Tak się własnie zastanawiałam kto pójdzie na ten film (Project X), czy ktoś jest aż takim no lifem żeby musiał oglądac imprezę w kinie. Ja byłam ostatnio na dwóch filmach i oba polecam. Avenegersów bo są naprawdę dobrze zrobieni, świetne efekty i do tego naprawdę zabawne teksty. Dorwać Gringo bo ma świetny mroczny klimat no i tematyka jest super, meksykańskie więzienie, przemoc, skorumpowani strażnicy, handel organami... Nic dziwnego, że nie chcą tego filmu pokazywac w Meksyku i w Stanach.Na ucznia czarnoksiężnika poszedłem właśnie z powodu Cage'a i trailery nie zapowiadały filmy dla dzieci. No ok- skucha. Awendziersi to też już nie mój klimat bo bohaterzy marvela już mi się przejedli chyba, że pojawi się film typu batman który po wielu niewypałach w końcu im wyszedł. Bo film o herosie musi mieć też klimat i fabułę o czym w ameryce zapominają.Na Gringo poszedłem bo był temat fajny ale Gibson trzyma klasę.
    marekmar, 2012-05-24 10:37:25
    zgłoś
    Z nowych filmów wybieram się teraz na Cosmopolis Cronenbergaczas trwania: 1 godz. 48 min.gatunek: Dramat, Thrillerpremiera: 22 czerwca 2012 (Polska) produkcja: Francja, Kanada, Portugalia, Włochyreżyseria: David Cronenbergscenariusz:David CronenbergW blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie. Dawno nie widziałem jego filmu a to jedyny facet który robi takie filmy.
    marekmar, 2012-06-14 14:26:24
    zgłoś
    Jak pisałem tak zrobiłem- poszedłem na cosmopolis. Refleksja taka, że bardziej to wyglądało jak wizyta w teatrze a nie kinie bo film był trudny ale za to dawał do myślenia. Jak ktoś woli lekkie kino to niech sobie odpuści bo będzie tylko narzekać ale jak ktoś od czasu do czasu lubi to jak najbardziej. Może ktoś doceni scenę erotyczna z Binoche i to co mówi po niej.
    marekmar, 2012-06-27 13:18:25
    zgłoś
    Filmy o Jamesie Bondzie
    Jest ich już sporo. W tym roku jest 50-lecie postaci Bonda bo tyle lat ma pierwsza część przygód o agencie czyli Dr NO. Kto był według was najlepszym Bondem? I czy w ogóle lubicie historie o agencie?
    marekmar, 2012-09-06 14:15:53
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA