REKLAMA

Profil malva

zgłoś
    Dopasowywanie garnituru
    Jeśli musisz zwężać spodnie i marynarkę, czy to po prostu nie znaczy, że masz za duży garnitur? Jak dla mnie za dużo zachodu, jak nie znasz sprawdzonego krawca, który nie zrobi krzywdy Twojemu garniturowi, to lepiej kupić sobie nowy - jeśli ten aktualnie używany przez Ciebie jest dobrej jakości i nie widać na nim dużych śladów użytkowania, możesz go sprzedać. W komisach bardzo chętnie przyjmują męskie garnitury.
    malva, 2011-08-18 12:55:21
    zgłoś
    Jakiej marki jeansy kupić...
    Jeśli chodzi o dżinsy, to nie ma sensu oszczędzać - z założenia to spodnie na parę sezonów, co Ci po portkach, które po paru miesiącach przecierają się tu i ówdzie? Nie wspominając już o tym, jak potrafią się zdefasonować :/ Dla mnie najwięcej gwiazdek zawsze dostawały Diesle, tanie nie są, ale jak poszperasz po outletach albo w necie [usuniete z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH] to coś znajdziesz znacznie taniej, warto!
    malva, 2011-08-18 15:02:33
    zgłoś
    Jak leczyć ginekomastię?
    Tak jak radzi Sven - najpierw musisz udać się do lekarza, zrobić potrzebne badania hormonalne, ewentualne USG, no i zacząć odpowiednią kurację, tego po prostu nie zrobisz na własną rękę. Ostatecznym wyjściem jest operacja - w ten sposób usuwa się nadmiar tkanki i modeluje piersi. W Warszawie np. zajmuje się ginekomastią dr Piotr Osuch, mógłbyś udać się do niego na konsultację.
    malva, 2011-08-23 14:30:03
    zgłoś
    Gdzie zabrać dziewczynę na kolację
    W sumie to nie musisz nigdzie chodzić, zajrzyj na poznańskie Pogodzinach [link usuniety z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH] i poszukaj recenzji, zwykle klienci bardzo obficie dzielą się swoimi wrażeniami z knajpy, w której są np. pierwszy raz i coś im się nie spodobało. Albo spodobało tak bardzo, że chcą się tym podzielić
    malva, 2011-08-24 14:57:30
    zgłoś
    Mp3
    Możesz mieć po prostu coś z głośnością w laptopie, pierwsza sprawa do sprawdzenia A na Twoim miejscu nie kupowałabym taniego mp3, pocieszysz się miesiąc i potem na bank coś pójdzie się paść. Z fajnych - i w miarę przyzwoitej cenie - jest taki Philips [link usuniety z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH], design też jest ok
    malva, 2011-08-31 15:28:40
    zgłoś
    Buty do biegania
    Nike halowe są zdecydowanie tańsze od Adidasa, a jakość porównywalna. Plus lepiej wyglądają, przynajmniej w moim odczuciu.
    malva, 2011-09-02 12:24:57
    zgłoś
    Zakup butów przez internet
    A co sądzicie o Batesach [link usuniety z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH]? Podoba mi się ten kolor, nie wiem czy będzie specjalnie praktyczny dla mojego faceta (pracuje na wysokościach i potrzebuje ciepłych i wygodnych butów), może jednak kupić czarne? Co myślicie?
    malva, 2011-09-30 12:51:55
    zgłoś
    Słuchawki
    Nie pchełki i nie takie izolowane - chyba, że biegasz po magicznym parku, w którym nie ma rowerów, dzieciaków i wózków pod które mógłbyś wpaść ;)W sumie takie Panasonica [link usuniety z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH] byłyby najbardziej odpowiednie.
    malva, 2011-09-30 13:27:51
    zgłoś
    Nierówne piersi
    Haha, Karol, to prawda Ale niektóre piersi są bardzo wyraźnie asymetryczne, może u mężczyzn tego nie widać, ale u dziewczyn owszem - i wcale to nie wygląda fajnie. A faceci zjawiają się u chirurga coraz częściej - czy to żeby usunąć ginekomastię albo przywrócić fryzurę [link usuniety z powodu naruszenia pkt. 8 Zasad forum MH]. Panowie jakoś szczególnie są przeczuleni na punkcie łysiny, a mi jakoś szczególnie to nie przeszkadza (pod warunkiem, że jest bez "pożyczki")
    malva, 2011-09-30 14:52:30
    zgłoś
    Trudności z orgazmem u partnerki
    a może zamiast się martwić i zastanawiać to się zapytaj, co możesz zrobić, żeby ją zaspokoić? A jeśli się wstydzisz, albo ona nie chce na ten temat rozmawiać to sięgnij po książkę Intymnie rozmowy nie tylko o miłości. Powinna pomóc znaleźć odpowiedzi na nurtujące cię pytania.
    malva, 2014-11-23 11:46:55
STRONA 1 z 2
REKLAMA