[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Magda75

zgłoś
    Trening brzucha: drążek na abs
    Uważam, że ćwiczenia z użyciem drążka na abs to bardzo dobre uzupełnienie typowego treningu na brzuch. Podczas takich ćwiczeń angażujemy mięśnie brzucha w inny sposób, co wpływa pozytywnie na wygląd naszego brzucha. Warto zmieniać ćwiczenia, aby nie przyzwyczajać mięśni do ciągle wykonywanych tych samych ćwiczeń i stymulować ciągle do rozwoju. Sama trenuję wg metody abs 2 na pozionie 2 i tam m.in jest też takie ćwiczenie jak przedstawione tutaj. Jak robię ćwiczenie na abs w zwisie to czuję jak intensywnie pracują moje mięsnie brzucha.
    Magda75, 2015-03-10 12:24:46
    zgłoś
    mocniej niż przy zwykłych brzuszkach  ;)
    Magda75, 2015-03-10 13:54:56
    zgłoś
    Po zakwasach na brzuchu, których już dawno nie miałam ćwicząc tylko zwykłe brzuszki
    Magda75, 2015-03-10 17:52:12
    zgłoś
    Pompki: przepis na większą klatkę
    Albo zrób sobie parę (dodatkowych) sekund przerwy, a w miarę poprawy kondycji skracaj to do stanu wyjściowego.Mój chłopak testuje ten trening, dam znać jakie osiągnął rezultaty
    Magda75, 2015-03-10 17:58:43
    zgłoś
    Ale dzisiaj dzień chłopaka, mnie też się coś należy. ;)Wszystkiego dobrego ;)
    Magda75, 2015-03-10 18:53:21
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu.
    Zestawienie najlepszych spalaczy tłuszczu na rok 2015 http://super-brzuch.pl/spalacze-tluszczu-ranking/
    Magda75, 2015-06-14 02:35:26
REKLAMA