[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil macieyt

zgłoś
    Kreatyna-czy jest niezbędna?
    Witam7 tygodni temu rozpocząłem trening na masę związany z konkursem czytelnik na okładkę. Póki co efekty są ale boję się, że zabraknie mi czasu. Przy wroście 181cm ważę 71.5 kg(zaczynałem z 69kg). Według ostatnich pomiarów tkanka tłuszczowa na poziomie 9,2%(zwyczajowo 7) a sucha masa mięśniowa 46,2%. Wbrew pozorom nie jestem początkujący, po prostu całe życie robiłem rzeźbę. Stosuję BCAA, w najbliższym czasie kupuję Glutaminę.Nie chcę stosować kreatyny ze względu na efekt sztucznego napompowania wodą ale obawiam się, że bez niej nie osiągnę pożądanego efektu w tak krótkim czasie. Jakie dacie mi rady?
    macieyt, 2009-12-08 21:24:58
    zgłoś
    A w jaki sposób będzie wyglądać to "zejście wody z organizmu"? Właśnie na utracie centymetrów w górnych partiach ciała, czyż nie?
    macieyt, 2009-12-08 21:47:39
    zgłoś
    No trochę straszne jak dla mnie. Długo potrwa to zejście wody?
    macieyt, 2009-12-08 22:17:58
    zgłoś
    Panowie, zasadniczo odbiegliśmy od tematu, który brzmi: "Czy kreatyna jest niezbędna?" czyli czy do końca stycznia dam zrobić fajną masę bez niej(Choćbym miał i żreć po 10 posiłków dziennie).
    macieyt, 2009-12-08 23:45:05
    zgłoś
    Xmaniasx:Skoro tylko monohydrat wiąże wodę, to może zakupie popularny jabłczan?Co do polecanego przez Ciebie produktu, to odpuszczę go sobie. Ponieważ to będzie mój pierwszy kontakt z kreatyną, wolę zacząć z niższej półki. Tak dla zdrowia.Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
    macieyt, 2009-12-09 15:44:18
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    Płatki Owsiane Górskie-400g za 2 zł
    macieyt, 2009-12-20 21:09:17
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    \'sven\' napisał(-a):Ale gotowane czy surowe? Oczywiście surowe. Podgrzanie kosztuje
    macieyt, 2009-12-21 10:04:33
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    Jak wyżej: co sądzicie o spalaczach tłuszczu. Szykuję się do redukcji(od przyszłego poniedziałku), uważam, że spokojnie poradzę sobie bez wspomagaczy, ale chętnie poznam wasze za i przeciw.
    macieyt, 2010-02-01 12:06:43
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    \'ziarnisty\' napisał(-a):a brałeś już kiedyś jakiś spalacz ??Nie, nigdy. Ale absolutnie nie muszę tego robić, poradzę sobie bez tego(zawsze sobie radze, to nie moja pierwsza redukcja) chciałem poznać tylko wasze opinie. Dlaczego? Ano dlatego, że ostatnio w głowie zamieszał mi znajomy tancerz, który strasznie spalacze zachwalał.
    macieyt, 2010-02-01 12:41:32
    zgłoś
    Spalacze tłuszczu
    \'Borys\' napisał(-a):DEXA (dual energy X-ray absorptiometry)Tak "na oko" można wg wzoru: % tkanki tłuszczowej = 86.010 x log10(talia - szyja) - 70.041 x log10(wzrost) + 36.76 Przesrane... Ja jednak wole się zważyć
    macieyt, 2010-02-02 14:28:06
1 2 3 ... 51
STRONA 1 z 51
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij