REKLAMA

Profil MaciekF

zgłoś
    Zamiast klina: wygraj z kacem w 45 minut
    Na mnie poza tym że jem w trakcie picia, nie mieszam i staram się dużo wody pić w trakcie (choć rożnie to bywa) ale działa idealnie Alcovit. Kaca nie ma...no przede wszystkim głowa nie boli i nie ma zmuły...a to tez dobrze. Najgorsze jest to że zdarza się picie na tygodniu i następnego dnia w pracy bywa ciężko, a teraz lato więc częściej się wypady na miasto robi...
    MaciekF, 2014-07-04 07:18:05
    zgłoś
    Sposób na kaca
    Polecam 2 KC - glukozę apteczną:http://www.zmotywujemy.pl/szczegoly/post,po-alkoholu-na-kaca-glukoza-apteczna,9.htmlOsobiście sprawdziłem DZIAŁA! Dobrze jeszcze przed snem wypić butelkę mineralnej wody niegazowanej (nawet na siłę), ja obudziłem się na drugi dzień bez większych rewolucji żołądkowych czy bólów głowy.Na prawdę to dobry sposób!Zdecydowanie lepszy jest po prostu alcovit, który nie jest suplementem jak 2kc, więc nie tyle uzupełnia niedobory, co oczyszcza organizm z toksyn, w tym alkoholu. Na mnie działa świetnie! Szczególnie przydaje się na tygodniu;) Poza tym jest naturalny a to też plus...
    MaciekF, 2014-07-04 07:23:23
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Moim skromnym zdaniem wódka powinna być przede wszystkim dobrze zmrożona i pita ze szkła! Do konkretnej zagrychy, żeby rano obudzić się bez kaca!
    MaciekF, 2014-07-04 07:28:29
    zgłoś
    Jak chronić skórę latem?
    Z wakacyjnym słońcem nie ma żartów - trzeba dbac o skórę, ale i po wakacjach chyba warto odwiedzić zaprzyjaźniona kosmetyczkę, nie ma to jak rada specjalisty.
    MaciekF, 2014-08-25 20:18:47
    zgłoś
    Dlaczego faceci boją się lekarza?
    Boimy sie lekarzy, ale tez tak mało facetów odwiedza salony kosmetyczne - dlaczego?
    MaciekF, 2014-08-25 20:22:12
    zgłoś
    Czy odwiedzacie salony kosmetyczne?
    Jesli tak to które moglibyście polecić?
    MaciekF, 2014-08-25 20:28:10
    zgłoś
    Samochód moja miłość :)
    chyba w tym roku czas na wymiane opon... znalazłem Oponytanio  może ktoś zna?
    MaciekF, 2015-09-08 08:20:31
REKLAMA