REKLAMA

Profil maark

zgłoś
    artykuł w grudniowwym MH
    Witam!Pewnie miałeś na myśli poniższy przepis z numeru listopadowego:KREWETKI NA OSTRO Z SZYNKĄSkładniki dla 2 osób: 24 duże krewetki, 4 pomidory. 4 plasterki szynki z Bayonne (może być szynka szwarcwaldzka lub prosciutto), 6 młodych cebulek, 1/2 pęczka pietruszki, 1 łyżeczka chilli w proszku (lub więcej), 1 ząbek czosnku, oliwa z oliwek, pieprz, sól.Przygotowanie:SOS -> Obierz i posiekaj czosnek i cebulę. Pomidory wrzuć na 30 sekund do gorącej wody i obierz ze skórki, a następnie pokrój w kostkę. Szynkę pokrój w paski. Rozgrzej łyżkę oliwy na patelni i zeszklij na niej cebulę. Dodaj szynkę i czosnek i smaż, mieszając przez kilka minut. Dodaj pomidory i chilli i smaż kolejne 4 minuty. Dopraw pieprzem i solą.KREWETKI -> Rozgrzej na patelni łyżkę oliwy z oliwek i wrzuć na nią obrane krewetki. Smaż 2-3 minuty, aż się zarumienią. Pod koniec dodaj pieprzu. Podawaj krewetki wymieszane z sosem. Jeśli sos jest zbyt kwaśny, dodaj łyżkę cukru lub miodu.
    maark, 2009-01-02 17:37:35
    zgłoś
    Sexy test wzroku
    \'Mystery\' napisał(-a):Właśnie łabędź się zamienia w brzydkie kaczątko w teście, a czasem w życiu bywa, że jak się wypije trochę za dużo brzydkie kaczątko wydaje Ci się łabędziem.. Nazajutrz dostrzegasz, że ta dziewczyna wcale nie jest taka piękna i żałujesz tego co zrobiłeś .. Znam kilka takich przykładów z życia moich kumpli ^^Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy dodatkowo poza takim "porannym szokiem" okaże się, że będziesz ojcem dziecka pani leżącej obok... Znam takie przypadki wyłącznie z doświadczeń innych osób. Niemniej jednak, nikomu nie życzę takich wrażeń.
    maark, 2009-01-03 13:14:38
    zgłoś
    60 sekund odlotu
    \'saber\' napisał(-a):Ciekawe jak oni to opatentowali, że potem w drodze powrotnej nie mają bliskiego spotkania ze ścianą, z której skaczą ;] Fizyka nigdy nie była moją mocną stroną A co powiecie na takie skoki? Świetnie nakręcony filmik. Frajda z takich skoków-lotów również musi być nieziemska, ale oprócz takiego (zapewne kosztownego) kombinezonu "latającej wiewiórki" potrzeba wielkiego doświadczenia i umiejętności, by nie rozbić się o skały, co sprawia, że to nie jest hobby dla każdego. Pozostałym zostaną skoki na bungee.
    maark, 2009-01-06 14:36:23
    zgłoś
    Co jecie zazwyczaj przed i po treningu?
    \'SoltyS\' napisał(-a):A ile średnio wody wypijacie podczas treningu?Ja podczas godzinnego treningu i 30 minut aerobów wypijam najczęściej ok. 1,5 litra. Pewnie ta ilość byłaby większa, gdybym zabierał ze sobą więcej butelek.
    maark, 2009-01-23 13:10:51
    zgłoś
    Klub bez balastu
    Zdjęcia są naprawdę szokujące. Bez liposukcji i skalpela się pewnie nie obeszło, ale efekt tej przemiany jest miażdżący. Nie uwierzyłbym, że to ten sam gość.
    maark, 2009-01-23 13:13:56
    zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Ja czytam od numeru wakacyjnego 2004, który wpadł mi w ręce zupełnie przypadkiem. Wracałem wtedy z pobytu w górach i zaciekawiony okładką pożyczyłem go od znajomego. Pozytywnie zaskoczyłem się zawartością do tego stopnia, że przeczytałem praktycznie cały. Od tamtej pory wiedziałem, że muszę go nabyć po powrocie do domu, ale niestety nie było już tego numeru w sprzedaży. Na pocieszenie zakupiłem wrześniowy i tak do dnia dzisiejszego.
    maark, 2009-01-30 16:15:36
    zgłoś
    MH na Facebooku, Google+, NK, Twitterze...
    \'Bubol\' napisał(-a):Też dodałem . Tylko coś mało tych znajomych . . . Bo nie liczy się ilość, tylko jakość. Ja również dołączyłem do tego zacnego grona.
    maark, 2009-02-06 11:44:17
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    Czas trwania konkursu jest pewnie nieograniczony, więc przy stałej aktywności uczestników nie wygra nikt...
    maark, 2009-02-10 12:45:20
    zgłoś
    O kobietach
    Jak już zrywać z taką dziewczyną, to z pompą! Bezczelna, jeszcze pytała o cenę pierścionka.
    maark, 2009-02-12 22:52:07
    zgłoś
    Legalizacja marihuany
    Ten temat wywoła zapewne interesującą dyskusję, ale to dobrze, bo forum potrzebuje ożywienia. Legalizacja marihuany - ile osób, tyle opinii, można by o tym książki pisać. Ja przyznam szczerze, że nigdy nie nie zapaliłem, choć miałem masę okazji. Już sam, moim zdaniem, ohydny zapach marihuany mnie skutecznie do niej zniechęca. Wiadomo, jak to jest, przeważnie podczas różnych imprez i wypadów nadarzy się okazja i znajduje się "życzliwy" człowiek, który zapragnie nas "poczęstować" i wprowadzić w lepszy nastrój. Czy warto? Moim zdaniem nie, bo widziałem, co potrafią wyprawiać osoby po jej zażyciu. Z tym jest jak z alkoholem, jeśli zażywającemu brak rozumu to będzie stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób.Założę się, że kwestia zalegalizowania marihuany w naszym kraju wywołałaby kolejną ogromną burzę wśród władz i społeczeństwa, podobnie jak ostatnio będące na fali DOPALACZE, które wg producenta są "środkiem przeznaczonym tylko do celów kolekcjonerskich".
    maark, 2009-02-15 00:13:17
1 2 3 ... 19
STRONA 1 z 19
REKLAMA