REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Stylowe swetry
    CYTAT(milowy @ 30-03-2010, 15:10) sweterki i koszule...hmmm... ale koszule lekko wystające spod sweterka, a żeby dorwać stylowe sweterki to trzeba dobrze poszukać, a nie teraz wszędzie tylko w paski...ehhhh... najlepiej to chyba w lumpie (vintageshop.pl np.) albo w outletach dorwać no i na allegro można także coś znaleźć. Gdzie wy polecacie?jezeli szukasz czegos klasycznego to polecam sweterki francuskiej marki Brice. bardzo fajna, dobra garunkowo bawelna. dostepne w paru kolorach, dekolot w szpic. cena to 79 za sztuke, lub 119 za 2 ; ) nabylem 3 takie w roznych kolorach i jestem z nich bardzo zadowolony.ps. jako ze jestem tu nowy, witam serdecznie wszystkich forumowiczow. ; )
    mhfan, 2010-03-31 18:52:26
    zgłoś
    Kiedy wyprzedaże?
    generalnie to takie najkonkretniejsze wyprzedaze wystepuja w granicach konca stycznia - luty i sierpien - pocz wrzesnia z tego co zdazylem zauwazyc. ; )
    mhfan, 2010-03-31 18:55:00
    zgłoś
    Jajecznica
    Xavi stwierdzil iz klasyczna wersja mu sie przejadla, ja osobiscie od jakiegos czasu jem jajecznice z zoltym serem. Mimo iz jest ona bardziej kaloryczna i bogata w bialko niz normalna to szczerze polecam bo przynajmnije mi bardzo smakuje ogolnie rzecz biorac do jajecznicy dorzucam 2-3 plasterki zoltego sera pokrojone na kostke, ser topi sie a nastepnie krzepnie, co daje dosyc fajny i ciekawy smak.
    mhfan, 2010-04-14 18:16:44
    zgłoś
    Pudzian vs. Kawaguchi
    CYTAT(Damcio82 @ 11-04-2010, 18:37) nie raz oglądałem walki i widziałem, że czasem ktoś nie pozorny był zdecydowanie lepszy od tego byczka fakt każdy z nas będzie trzymać za Pudziana lecz oby tylko się wielce nie przechwalał bo tylko z jedną osobą Najmanem walczył i uważa się on za jakiegoś zabijakę dopiero zobaczy czym tak naprawdę są prawdziwe walki MMADomcio, uwazam ze Mariusza nie mozna nazwac jakims tam byczkiem, ktorego pokona czlowiek dysponujacy okreslona technika lecz duzo mniejsza sila. Pudzian to czlowiek z niewyobrazalana dla nas wszystkich sila, uwazam ze wystarczy jedna akcja i dobry rozped na przeciwnika i bedzie po walce. technika technika, ale dopiero gdy staja ze soba ludzie podobych gabarytow i sily. no okej - nawet jezeli staje czlowiek ze swietna technika naprzeciwko 200iles centynetrowego draga ktory rusza sie jakby chcial a nie mogl. a co do najmana - to totalny laps ktory wszedl na ring po to jedynie zeby dostac w morde a w zamian za to 25 tysiecy czy iles. jego nawet nie mozna nazwac przeciwnikiem.
    mhfan, 2010-04-15 23:20:23
    zgłoś
    Białe buty
    od wielu lat smigam w bialych butach, jezeli pojawia sie zaburudzenia to myje je gabka. a dla utrzymania bialego koloru kiwi whitener dzieki takiemu traktowaniu butow zdarza sie ze ludzie oceniaja moje 10 miesiaczne buty jako nowe, a to swiadczy ze chyba dobrze o nie dbam
    mhfan, 2010-04-24 17:16:07
    zgłoś
    Pudzian vs. Kawaguchi
    masakra ; / przy dobrej rotacji pudzian wyjdzie kolo 0:30 a memed chwilke przed 1 ; /
    mhfan, 2010-05-07 23:41:05
    zgłoś
    Skórzana kurtka
    Co do rekawow to mam takie przeswiadczenie iz musza byc dlugie, nie wiem, poprostu nie toleruje koszuli z krotkim rekawem a jezeli zachodzi potrzeba iz ma byc on krotki to najzwyczajniej w swiecie zawijam go. Biala koszula pasuje zdawacby sie moglo do wszystkiego, mozliwe jest wiele kombinacji. Co do ciemnych spodni to dosyc dobra kombinacja gdyz jasna gora dobrze wspolgra z ciemnym dolem. Oprocz bielipolecilbym blakit lub prazki bialo-blekitne. Co do polaczenia brazowych butow i czarnej kurtki nie jestem przekonany, bardziej posowalyby tu elementy w jednym kolorze przynajmnije zblizone odcieniowo. Ja zdecydowanie jestem za brazem.
    mhfan, 2010-05-07 23:50:58
    zgłoś
    Obalamy dietetyczne mity
    CYTAT(Hacker @ 13-05-2010, 16:31) Ja polecam zwykle musli w rozsadnej cienie...musli z lidla troszke ponad 5zl za 1kg mniam!
    mhfan, 2010-05-13 17:28:20
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    choleraaa. podziwiam efekty skoro jak mowisz udalo ci sie je osiagnac bez suplementacji ; Da co do suplementow - wrzuc jakies bialko, i aminokwasy. polecam bcaa z activlabu - mieszanka rozgalezionych z glutamina w kozackich dawkach w stosunku do ceny. biore od jakiegos czasu i jestem jak najbardziej zadowolony. Jak czesto - białko 2 reazy dziennie - chwile przed pojsciem spac oraz godzine po treningu, przy zalozeniu ze od razu po treningu wciagasz carbo z aminokwasami. aminokwasy - 30 min przed treningiem, i od razu po treningu razem z weglowodanami.co do steku to jest to mieszanka roznych kreatyn, z tego co wiem raczej lepiej zaczac od jakiegos okreslonego rodziaju kreatyny a nie poleczenia wszystkich. mowia iz alkaliczna jest najlepsza, gdyz w najmniejszym stopniu zawioazuje wode w miesniach. ale to apropo kreatyny to raczej przemyslenia ludzie ktorzy brali nic moje, gdyz ja do kreatyny jeszcze nie doszedlem, a raczej moze to iz nie zamierzam jej brac.
    mhfan, 2010-05-18 23:51:23
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    gdy zobaczylem ostatnie zdjecie pawla uderzylo mnie natychmiast pytanie : gdzie do cholery jest pasek ? nie wazne, czy spodnie sa idealne w pasie czy trzeba je spiac, pasek powinien byc obecny zawsze. takie jest moje zdanie. bez paska jak bez butow nie wychodzimy z domu druga rzecz to podwijanie nogawek - zabieg dosyc mocno skracajacy nogi, a kontynuujac nogi przechodzimy do butow - mokasyny do ktorych nie mam kompletnie przekonania. jezeli juz to cos w opcji oxfordow, chociaz ja preferuje obuwie sportowe typu adidasy to tenisa nawet do tak elegancko-luznego stroju jaki przedstawil pawel
    mhfan, 2010-05-26 23:33:04
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA