REKLAMA

Profil krwawyzdzichu

zgłoś
    Budowanie masy według Tomasza Brzózki
    Bez urazy, ale... ten trening nie jest nowością, żadnych w nim smaczków, jakiś własnych pomysłów, ot ubrał się w modne fitness ciuchy, ćwiczy na fajnym drogim sprzęcie, i to tyle... zapewne jego osiągnięcia w budowaniu własnej sylwetki mogą niektórych zachwycać, ale nie powalają na kolana. Zwyczajnie nie da się więcej powiedzieć o budowaniu sylwetki, nasza fizjologia się nie zmieni i są stare dobre sposoby na masę itp. z nutką nowości... trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i nie czytać jałowych artykułów.
    krwawyzdzichu, 2010-07-02 07:52:45
    zgłoś
    Budowanie masy według Tomasza Brzózki
    CYTAT(Mikey @ 02-07-2010, 12:54) A przeczytałeś wstęp do jego książki? Przeczytałeś dla kogo jest ta książka? Przeczytałeś tą książkę w ogóle żeby krytykować?Oczywiście, że to nic nowego, bo to książka dla początkujących. Ja rozumiem, że niektórzy mogli już w łonie matki wyciskac stylem francuskim, albo robić rozpiętki, ale kurde nie wszyscy.Podręcznik do matmy z podstawówki też krytykujesz, że to nic nowego?Przepraszam, ale czy to jest dyskusja o książce? ja komentuję artykuł ze strony MH i to wszystko... uważam, że to masło maślane, a jeżeli całość jest dla początkujących to czemu służy stwierdzenie "Pamiętaj o podstawowej suplementacji - przy treningu, którego celem jest zwiększenie masy mięśniowej, przydają się aminokwasy rozgałęzione BCAA, glutamina i odżywki carbo" czyli wedle rady, nie można się obejść bez suplementów, co oczywiście jest bzdurą. Co taki początkujący pomyśli? jak ma wyrobić w sobie zdrowe nawyki, jeżeli już na początku radzi mu się stosować te wszystkie pigułki, proszki? ja jestem stanowczo przeciw. A książkę przeczytam, chociaż jak to we wspomnianej matematyce bywa, nic nowego nie odkryję, ułamek to ułamek, 2+2 zawsze będzie 4....
    krwawyzdzichu, 2010-07-02 14:05:57
    zgłoś
    9 ćwiczeń na poprawę sylwetki
    Tuż, tuż, czyli za tydzień? miesiąc? za rok? komuś kto nie ćwiczy systematycznie ten zestaw tyle pomoże co nauka śpiewu Mandarynie...
    krwawyzdzichu, 2010-07-12 17:27:34
    zgłoś
    Dieta faceta - numer specjalny MH już w sprzedaży!
    Krótko... 123 strony za 15 zł!? sushi na lunch )) szparagi fioletowe?? to Dieta dla dzianego faceta, bo nie wierzę, że większość czytelników MH objada się łososiem, zagryza szparagami, przekąsi cielęcinką, a na lunch wyskoczy do sushi baru. Ogólnie to straszne wypociny, nic nowego, duble z MH.... bieda
    krwawyzdzichu, 2010-08-06 16:49:44
REKLAMA