Profil luki9485

zgłoś
    Śmierdząca sprawa
    "(...)myj się mydłem antybakteryjnym(...)"kilka numerów wcześniej czytałem w MH, że typowe antybakteryjne środki myjące niekorzystnie wpływają na męską płodność(szczegółów nie pamiętam)zresztą w dzisiejszych czasach czego nie dotkniesz/zjesz to jest szkodliwe a wracając do tematu to z mojego doświadczenia mogę polecić poczciwe szare mydło natomiast na "niesmak" kawę
    luki9485, 2009-04-07 18:19:40
    zgłoś
    Zaprzyjaźnij się z ojcem
    Ja również dołączam do grupy będącej pod wrażeniem artykułu:) i identyfikującej się z głównym jego bohaterem...oby więcej takich tekstów(troszkę psychologicznych).....może nowy dział w MH...osobiście wolałbym to niż artykuły tupu "jak jadąc autobusem zbudować biceps używając teczki/walizki"
    luki9485, 2009-04-07 18:45:25
    zgłoś
    Bieganie / Running
    WitamJa dopiero zaczynam "nowe życie"- rzuciłem fajki staram się biegać regularnie a do tego min raz w tygodniu godzina kosza+godzina piłki nożnej....ale czasami leniu[beeep]e kilka dobrych dni pod rząd, żeby nie było za różowo co pozwala na regeneracje.....no właśnie i tu mam problem otóż przeważnie strasznie bolą mnie stawy skokowe, gdy zaczynam bieg/rozgrzewkę to czuje jakbym nosił betonowe buciki za kostkę...strasznie irytujące jednak po kilkunastu minutach ruchu raczej ustępuje...i tu moje pytanie zdarza się komuś coś podobne i co może być przyczyną?(staram się przecież nie forsować i robię sobie przerwy) z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi
    luki9485, 2009-04-07 19:09:58
    zgłoś
    8 dróg do szczęścia w życiu
    oj widzę Panowie że wy chyba już jesteście szczęśliwi bo wasze pomysły to raczej dodatki do "szczęśliwego życia"gratuluje
    luki9485, 2009-05-21 18:17:50
    zgłoś
    szeroko pojete samodoskonalenie
    hej, język językiem, a czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat szybkiego czytania(nie wrodzonego, a wyćwiczonego np. na kursach)?
    luki9485, 2009-11-17 23:53:30
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    Co do tematu przewodniego to zgadzam się z przedmówcami, "Im mniej masz, tym mniej wydasz"-powtarzam swojej dziewczynie, przez co jestem postrzegany za skąpca, a i tak w ogólnym rozrachunku wychodzi gdzieś po środku, bo czasami "chytry dwa razy traci":P co do inwestowania to czy ktoś z Was pamięta może, w którym z numerów MH był artykuł o inwestowaniu dłuuuuuugoterminowym(emerytura), bo 2 razy przewertowałem swoje gazety i nie mogę znaleźć?
    luki9485, 2009-11-18 00:21:28
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Trochę muzycznie, 2 ciekawe teledyski :
    luki9485, 2010-10-03 12:26:36
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    enjoy
    luki9485, 2010-11-24 16:21:50
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'MichuTenTyp\' napisał(-a):Ja mam mieszkanie w bloku więc też ograniczało mnie miejsce w pokoju. Więc na początku jak bez stojaków to cisnąłem na 120cm, ale to była farsa. Na allegro znalazłem taniutko używaną ławeczkę ze stojakami razem za 120zł. do tego sprawiłem sobie gryf 160cm i teraz można ćwiczyć całkiem komfortowo. Ja mam 177, ale brat ma 190 wzrostu i też nie narzeka na brak komfortu, wytrzymałość też spoko, bo nieraz wisi na nim 90kg przez tydzień i nic się nie dzieje.Dzięki Michu za odp., tak myślałem że 120cm to będzie szopka. Niestety 160cm trochę za długi będzie(bo na prawdę muszę się tułać po kątach w pokoju) ale na dzień dzisiejszy myślę że najlepszy dla mnie będzie 140cm(ok105cm części chwytnej i 2x20cm części gwintowanej).Pozdrawiam
    luki9485, 2010-11-29 21:42:28
    zgłoś
    Motywująca tapeta ;)
    \'mazepa\' napisał(-a):jakoś mnie nie motywuje ta blondyna, nie dość, że brzydka to jeszcze ma sztuczne cycki To miało być pół żartem-pół serio nawiązując do dyskusji co lepsze na tapetę(sport czy kobieta).Jeśli ci się nie podoba poproś moderatora o usunięcie i wrzuć swoją motywującą fotę-ocenimy czy jesteś piękny i naturalny
    luki9485, 2010-12-01 17:27:36
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA