[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil luki9485

zgłoś
    Tatuaż
    Witam, widzę że troszkę niezdrowa dyskusja się rozwinęła...a szkoda A wracając do tematu, to sądzę że tatuaż nie powinien się kojarzyć tylko z recydywistami i półgłówkami...niestety w tych kręgach rozpowszechniony jest najbardziej i w 99,9999% jest on beznadziejnej jakości zarówno pod względem artystycznym jak i precyzji wykonania. Dla przykładu wysportowany, proporcjonalnie zbudowany i zadbany facet(czyli stonowany i ciekawy tatoo) wzbudza zainteresowanie, podziw itp., itd., natomiast naszprycowany koksem "grubas" (wielki obleśny tatoo, który wygląda jak rysowany przez pięciolatka) wzbudza emocje wręcz odwrotne...a przecież w obu przypadkach chodzi o dobry wygląd....tyle, że do jego uzyskania potrzeba dobrego gustu i wyczucia bo łatwo można przesadzić....i tak jest ze wszystkim(tatoo, sport, ubranie, jedzenie, imprezowanie itp., itd.)Dal mnie fajny tatuaż to fajna sprawa z tym, że przeraża mnie świadomość dożywotniego "związku"...co prawda są biotatuaże ale z tego co słyszałem to gra nie warta świeczki(źle się mogą wchłaniać a czasem w ogóle, rozmywać itp).....podsumowując, jak to mówią rób co chcesz,niczego nie żałuj
    luki9485, 2009-04-07 18:01:08
    zgłoś
    Śmierdząca sprawa
    "(...)myj się mydłem antybakteryjnym(...)"kilka numerów wcześniej czytałem w MH, że typowe antybakteryjne środki myjące niekorzystnie wpływają na męską płodność(szczegółów nie pamiętam)zresztą w dzisiejszych czasach czego nie dotkniesz/zjesz to jest szkodliwe a wracając do tematu to z mojego doświadczenia mogę polecić poczciwe szare mydło natomiast na "niesmak" kawę
    luki9485, 2009-04-07 18:19:40
    zgłoś
    Zaprzyjaźnij się z ojcem
    Ja również dołączam do grupy będącej pod wrażeniem artykułu:) i identyfikującej się z głównym jego bohaterem...oby więcej takich tekstów(troszkę psychologicznych).....może nowy dział w MH...osobiście wolałbym to niż artykuły tupu "jak jadąc autobusem zbudować biceps używając teczki/walizki"
    luki9485, 2009-04-07 18:45:25
    zgłoś
    Bieganie / Running
    WitamJa dopiero zaczynam "nowe życie"- rzuciłem fajki staram się biegać regularnie a do tego min raz w tygodniu godzina kosza+godzina piłki nożnej....ale czasami leniu[beeep]e kilka dobrych dni pod rząd, żeby nie było za różowo co pozwala na regeneracje.....no właśnie i tu mam problem otóż przeważnie strasznie bolą mnie stawy skokowe, gdy zaczynam bieg/rozgrzewkę to czuje jakbym nosił betonowe buciki za kostkę...strasznie irytujące jednak po kilkunastu minutach ruchu raczej ustępuje...i tu moje pytanie zdarza się komuś coś podobne i co może być przyczyną?(staram się przecież nie forsować i robię sobie przerwy) z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi
    luki9485, 2009-04-07 19:09:58
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    Myślę, że w dzisiejszych czasach golenie to podstawa ale oczywiście nic na siłę(dla niektórych to jeszcze heretyzm) ja osobiście górę i dół jadę na zero wkładem z trzema ostrzami, który jest już za tępy na twarz(oczywiście w każdym przypadku przed i po goleniu ostrza myję miękką szczoteczką z detergentem) czasem w razie konieczności przed goleniem przycinam trymerem.Plusy:+wygląda to estetyczniej niż kłęby włosów jak u jaskiniowca+na pewno pozwala o wiele łatwiej utrzymać higienę+a po trzecie(argument mojej dziewczyny) skoro mężczyźni nie muszą się "tam" golić to może i kobiety zrezygnują-osobiście nie wyobrażam sobie "owłosionych" kobiet, więc dalej przekonywać mnie nie trzeba było Minusy:-obawa przed posądzenie o bycie "niemęskim"-dla osób golących na zero..wrastające się włoski przez pierwszych kilka dni po goleniu
    luki9485, 2009-04-07 20:16:57
    zgłoś
    8 dróg do szczęścia w życiu
    oj widzę Panowie że wy chyba już jesteście szczęśliwi bo wasze pomysły to raczej dodatki do "szczęśliwego życia"gratuluje
    luki9485, 2009-05-21 18:17:50
    zgłoś
    Dlaczego kobiety tak lubią...
    Panowie, może i macie rację....ale gdyby chcieć opisywać szczegółowo, wszystkie typowe zachowania kobiet, to z pewnością niejeden z was zrezygnowałby z lektury widząc tak obszerne tomy Mi osobiście artykuł się podoba, choćby z tego względu, że mimo iż o większości tych rzeczy wiedziałem, to pozwolił mi przypomnieć sobie/uświadomić na nowo...więc mniej stresu, a więcej luzu
    luki9485, 2009-11-14 09:43:11
    zgłoś
    Sekret niezniszczalności
    Moim zdaniem spora część osób nie jest świadoma różnicy między zdrowiem, a dobrą kondycją/sprawnością fizyczną. Posiadanie obu to ideał, ale wszyscy dążą do drugiego, zapominając o tym pierwszym-ważniejszym, skutkiem czego jest mnóstwo kolosów na glinianych nogach ...co do lekarzy, to lepiej zawczasu zadbać o siebie, żeby nie być zmuszonym do korzystania z ich "usług"
    luki9485, 2009-11-15 14:00:18
    zgłoś
    szeroko pojete samodoskonalenie
    hej, język językiem, a czy ktoś z Was może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat szybkiego czytania(nie wrodzonego, a wyćwiczonego np. na kursach)?
    luki9485, 2009-11-17 23:53:30
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    Co do tematu przewodniego to zgadzam się z przedmówcami, "Im mniej masz, tym mniej wydasz"-powtarzam swojej dziewczynie, przez co jestem postrzegany za skąpca, a i tak w ogólnym rozrachunku wychodzi gdzieś po środku, bo czasami "chytry dwa razy traci":P co do inwestowania to czy ktoś z Was pamięta może, w którym z numerów MH był artykuł o inwestowaniu dłuuuuuugoterminowym(emerytura), bo 2 razy przewertowałem swoje gazety i nie mogę znaleźć?
    luki9485, 2009-11-18 00:21:28
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij