[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Lisininho

zgłoś
    Dieta ketogeniczna: czy naprawdę działa?
    Ja też kiedyś czytałem książkę doktora Kwaśniewskiego i muszę przyznać , że z wieloma rzeczami się nie zgadzałem. Oczywiście to była bardzo pouczająca lektura i pomogła mi poszerzyć horyzonty na wiele tematów , ale chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że jest to dość kontrowersyjny autor. Zresztą podobnie jak inny autor książki o zdrowym odżywianiu, teraz nie mogę sobie niestety przypomnieć jego nazwiska
    Lisininho, 2017-03-15 16:29:52
    zgłoś
    Dieta ketogeniczna: czy naprawdę działa?
    Ja też kiedyś czytałem książkę doktora Kwaśniewskiego i muszę przyznać , że z wieloma rzeczami się nie zgadzałem. Oczywiście to była bardzo pouczająca lektura i pomogła mi poszerzyć horyzonty na wiele tematów , ale chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że jest to dość kontrowersyjny autor. Zresztą podobnie jak inny autor książki o zdrowym odżywianiu, teraz nie mogę sobie niestety przypomnieć jego nazwiska
    Lisininho, 2017-03-15 16:30:35
    zgłoś
    Trening 100 pompek w 6 tygodni
    Pompki to moim zdaniem jeden z najlepszych treningów, który może być realizowany bez jakiegoś specjalistycznego sprzętu. Nie dość, że nie wymaga wielkich nakładów finansowych to jeszcze działa na różne partie ciała
    Lisininho, 2017-03-15 16:32:43
    zgłoś
    Uzależnienie: jak rozpoznać objawy i jak je leczyć?
    Zgadzam się z użytkownikiem powyżej
    Lisininho, 2017-03-15 16:33:44
    zgłoś
    Telefon dla aktywnych – Sony Xperia M4 Aqua LTE
    obczaj sobie tę stronkę stilgut Ja u nich nabywam sprzęt i jestem zadowolony, wiesz, niemiecka jakość i te sprawy
    Lisininho, 2017-03-21 05:23:18
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij