REKLAMA

Profil Kulturysta2000

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Witam wszystkich! Oglądałem kilka filmików na Youtube na temat kreatyny (monohydratu). W jednym z nich gość mówił, żeby nie bgrać kreatyny rano tylko brać tylko po treningu, uważał że branie kreatyny rano jest zbedne i szkoda kreatyny. W innym filmiku inny gość mówił, że ludzki organizm jest w stanie przyswoić maxymalnie 5g kreatyny na dobę. Powiedzcie, czy oni mówią prawdę?
    Kulturysta2000, 2013-08-24 13:28:41
    zgłoś
    Pompki a odzywki.
    Możesz brac odżywki, ale bedzie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Żeby to brać trzeba mieć najpierw dobrze ułożoną dietę i trening.Gdy masz dobrze ułożoną dietę i mimo to czegoś ci brakuje (np. białka czy węgli) wtedy łapiesz się za odżywki (gainery, serwatkę itp.) Ale w twoim przypadku to nie wystąpi, biorąc pod uwagę twój wzrost, wagę i trening jaki będziesz ćwiczył. 
    Kulturysta2000, 2013-08-25 08:43:11
    zgłoś
    Jaki trening ?
    Ułóż sobie plan i daj go do oceny w odpowiednim temacie. Nie ma nic za darmo, nikt nie bedzie ci tu planów układał. Pozdro
    Kulturysta2000, 2013-08-27 19:51:45
    zgłoś
    pomoc w przybraniu masy
    Żeby przytyć, trzeba mieć nadmiar kalorii (powyżej zapotrzebowania) a żeby schudnąć trzeba mieć mniej kalorii (poniżej zapotrzebowania). A więc co zrobić, żeby przytyć? Znajdź w necie jakiś dobry kalkulator do liczenia kcal i dodaj do tego pewną ilość kalorii (im więcej dodasz tym więcej przytyjesz). W przypadku ekto robienie masy do dość długi, żmudny proces nawet z dużą nadwyżką kaloryczną.  Co do supli, juz lepiej by było gdybyś kupił gainera. Mógłbyś go pić np gdy niemiałbyś czasu na konkretny posiłek. W twoim przypadku (ciężkim przypadku :) ) musisz dorzucić  do zapotrzebowania duuużo kcal co najmniej 500 kcal z nadmiarem albo więcej. Tu masz fajny filmik z dobrymi radami : http://www.youtube.com/watch?v=uwMzIWGjiXg <--- zastosuj się do tego, na mnie podziałało (też jestem ekto). Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam
    Kulturysta2000, 2013-08-27 20:37:24
    zgłoś
    Pocenie
    A ile masz % bf? Nie wiem czy wiesz ale osoby otyłe z reguły bardziej się pocą od chudzielców.
    Kulturysta2000, 2013-08-31 19:51:36
    zgłoś
    Pocenie
    To zależy od twojego wieku i od tego gdzie mierzyłes, bo jeśli w necie to nie jest to wiarygodny wynik. Jeżeli nie masz możliwości profesionalnego zbadania bf, to podaj przynajmniej BMI. BMI jest wiarygodne tylko wtedy gdy masz \'normalna\' masę mięśniową.
    Kulturysta2000, 2013-08-31 23:11:28
    zgłoś
    Trening na wyrzeźbiony brzuch i większą klatkę dla małolata
    Przecież to jest bez sensu Na jakiej podstawie tak sądzisz?
    Kulturysta2000, 2013-09-02 13:10:50
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Są jakieś skutki uboczne brania witaminy C w dawkach przekraczających 1 g na dobę u osoby, której waga nie przekracza 75 kg ? Tak, może wystąpić kamica nerkowa. Ale oprócz tego nie ma innych dolegliwości. Nadmiar kwasu askorbinowego jest wydalany wraz z moczem. 
    Kulturysta2000, 2013-09-02 18:23:03
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Jakie mięśnie odpowiadają za siłowanie na rękę? Przedramię, bieceps, triceps czy barki i w jakim stopniu? Chcę być po prostu w tym dobry i dlatego pytam.
    Kulturysta2000, 2013-09-02 20:29:26
    zgłoś
    Nasze geny - wychowanie
    O tym jakim jesteśmy decydują częściej rodzice niż geny choć geny też mają swoją role. Znałem kiedyś taką dziewczynę, Była drobenej postury, chuda, niska. Wychowana była w typowym, zwykłym spokojnym  domu. Jej starszy brat był zupełnie noramlny w czasie gdy ona... no cóż.  Będąc w 1 klasie gim. nie potrafiła nawet przebić piłkę na drugą stronę siatki sposobem górnym (nie rzadnym serwowanie, SPOSOBEM GÓRNYM) z 2 - 3 metró od siatki. W rzadnym sporcie nie była dobra (no chyba tylko w bieganiu).  I mówiąc językiem potocznym - lama, w czasie gdy jej brat był normalnym gościem. Czemu taka była? Jestem przekonany, że przez genetykę. Podsumywując: 20% genetyka, 80% wychowanie, choć w niektórych przypadkach jest na odwrót  (czyt. górę). Ale to tylko moje skromne zdanie na ten tamat. Pozdraiwam
    Kulturysta2000, 2013-09-08 15:24:02
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA