REKLAMA

Profil kulos

zgłoś
    Cwiczenia na rozbudowana klatke
    Witam mam pytanie dotyczące ćwiczenia klatki.Jak ćwiczyć by mieć ja dobrze rozbudowana i dobrze wyrzeźbiona klatke np jak goście z okładki?? a nie mieć "cucków" jak niektórzy pakerzy w siłowni??
    kulos, 2010-04-22 22:51:59
    zgłoś
    Bolące barki przy wyciskaniu na klate
    Witam mam problem ponieważ bolą mnie barki przy wyciskaniu na klatę na ławce prostej. Chciałbym się dowiedzieć czy to wina nieprawidłowej techniki czy czegoś innego ? pozdrawiam
    kulos, 2011-04-19 14:00:36
    zgłoś
    Witam zrobiłem sobie przerwę w treningach na 3 tyg myślałem ze to coś da. Jednak dzisiaj byłem na siłowni i barki bolały mnie nawet przy innych ćwiczeniach. Co myślicie o tym czy mam sie wybrać do lekarza ?
    kulos, 2011-05-16 16:51:41
    zgłoś
    Nie własnie jak pływam niema nic takiego jak biegam to samo. Mozę to jest problem złe rozgrzewki ale staram sie dosyć dobrze rozgrzać, dodam ze boli mnie przednia cześć barków
    kulos, 2011-05-17 12:01:59
    zgłoś
    Utrzymanie 2-3 dniowego zarostu
    Witam mam pytanie jak utrzymywać 2-3 dniowy zarost. Najlepiej pewnie za pomocą golarki z trymerem i to jest moje pytanie jakiej najlepiej używać czekam na wypowiedzi ludzi doświadczonych w tym temacieja osobiście znalazłem coś takiego "Remington PG410" czy jest to odpowiednia golarka?
    kulos, 2011-10-19 23:21:49
    zgłoś
    Utrzymanie 2-3 dniowego zarostu
    myśle ze PHILIPS to dobry wybór ale ostatnio poszukując tej golarki natchnąłem sie na taką: Panasonic ER 2403co myślicie może ktoś posiada lub posiadał taką, zainteresowała mnie z powodu tego ze jej dolna granica golenia zaczyna sie od 0,6 MM i oczywiście jest o połowę tańsza.
    kulos, 2011-11-07 22:57:01
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam posiadam problem o tuż jestem osoba uprawiającą sport ale miałem złamana nogę i troszeczkę sie zapuściłem i urósł mi brzuszek wiem ze go zrzucę bo już wziąłem sie za treningi i za dietę ale wydaje mi sie ze mam tak jak by rozciągnięty żołądek, brzuch tak jakby większy jest tuż pod mostkiem ale nie mam tak tłuszczu jak naciągam skórę czy to jest syndrom mięśnia piwnego?
    kulos, 2011-11-16 21:50:43
    zgłoś
    Hugh Jackmana - trening/dieta
    być może pił tylko jakąś odzywkę białkowa koło 18 - 19 i to tyle
    kulos, 2011-11-19 14:50:07
    zgłoś
    Triathlon
    Siłowy trening nie przyda Ci się za bardzo w triatlonie wystarczy popatrzyć na sportowców uprawiających ta dyscyplinę.Miałem kiedyś kumpla na studiach który startował w takich zawodach to mówił ze 4 razy w tyg rano basen potem po basenie od razu biegł do domu i w resztę dni dorzucał rower. Ale to były takie luzne przygotowania a jak przygotowywał sie na 2-3 miesiące przed zawodami to nie wiem ale na pewno wszystko wyglądało bardziej intensywni
    kulos, 2011-11-20 11:51:27
    zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na klatkę piersiową
    jeśli nie chcesz zwiększać swoich mięśni a poprawić silę i wytrzymałość to zakładaj większy ciężar taki żebyś mógł zrobić 5-6 powtórzeń w seri.
    kulos, 2011-11-20 11:55:02
STRONA 1 z 2
REKLAMA