[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil kubusiek

zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    To czas na mnie,trenuje 3 razy w tyg do tego 2-3 treningi piłki i od jakiegoś czasu staram się chodzić na basen 1-2 w tygodniu. Jako że siłownia jest dla mnie aktualnie priorytetem a przerwy miedzy dniami treningowymi powinny wynosić co najmniej 24h czy mój aktywny tryb życia może obrócić się przeciwko mnie jako że codziennie mam jakiś wysiłek?pozdro
    kubusiek, 2011-02-16 11:14:48
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):Kubisiek: Ja na twoje pytanie nie umiem odpowiedzieć bo brak mi danych o:a)twoim celu treningu siłowego,b)wzrost,wiek,wagac)rozpisanie treningów (siłownia, basen, piłka itd) jakie stosujesz na dnid)dietato tak:a) określonego celu w sumie nie mam, ćwiczę bo lubię to robić stosuje 1-2miesiące plan na siłe by później trochę poćwiczyć wg FBWB)176cm/19lat/74kgc) pon-siłka, wtorek- basen, środa-piłka/siłka, czwartek-wolne, piątek-siłka/basen, sobota-piłkad) dieta hmm taaa a więc nie stosuje żadnej wymyślnej diety tyle że staram przestrzegać się kilku pkt ograniczyć słodycze/alko do minimum, co najmniej dwa porządne posiłki (typu ryż+warzywa czy makaron+tuńczyk)jeśli mógłbyś jakoś pomoc mi rozdzielić co kiedy robić byłbym wdzięczny, tylko z jednym zastrzeżeniem otóz dni treningow piłki nie są zależne ode mnie.
    kubusiek, 2011-02-17 11:18:01
    zgłoś
    Jaką drogę wybrać?
    Cześć,mimo że sam jestem nowym użytkownikiem a do tego trochę młodszy od Ciebie bo jeszcze szczęśliwy student Widzę, że masz dość trudny dylemat choć wg. mnie rozwijanie się na drugim kierunku jest jak najbardziej prawidłowe.Sam przyznałeś że już w nowej (bo co to w końcu jest 11mies) pracy wypaliłeś się.A co do kierunku tej podyplomówki osobiści radziłbym Ci BHP, między innym że pracuje hmm nazwijmy to branża budowlana i widzę że taki inspektor BHP ma się całkiem przyjemnie mimo ciągłej pracy z ludźmi co raczej nie należy do najprzyjemniejszych Także powodzenia i pamiętaj, że każdy wybór jakiego dokonasz będzie słusznyPozdrawiam Kubusiek
    kubusiek, 2011-02-17 11:24:53
    zgłoś
    Jaką drogę wybrać?
    Cześć,mimo że sam jestem nowym użytkownikiem a do tego trochę młodszy od Ciebie bo jeszcze szczęśliwy student Widzę, że masz dość trudny dylemat choć wg. mnie rozwijanie się na drugim kierunku jest jak najbardziej prawidłowe.Sam przyznałeś że już w nowej (bo co to w końcu jest 11mies) pracy wypaliłeś się.A co do kierunku tej podyplomówki osobiści radziłbym Ci BHP, między innym że pracuje hmm nazwijmy to branża budowlana i widzę że taki inspektor BHP ma się całkiem przyjemnie mimo ciągłej pracy z ludźmi co raczej nie należy do najprzyjemniejszych Także powodzenia i pamiętaj, że każdy wybór jakiego dokonasz będzie słusznyPozdrawiam Kubusiek
    kubusiek, 2011-02-17 11:24:53
    zgłoś
    Prace sezonowe
    CYTAT(Xavi @ 27-01-2011, 13:48) Panowie, krótka piłka: warto jechać zagramanice korzystając z usług agencji pracy?No właśnie świetne pytanie, sam mam zamiar wyjechać na wakacje na 2miesiące tylko zastanawiam się nad krajem docelowym oraz tym czy kierować się do jakiś agencji umożliwiających prace za granicą czy może raczej szukać czegoś na własna rękę jeśli to drugi to jak się do tego zabrac?
    kubusiek, 2011-02-17 11:28:21
    zgłoś
    Czego uczy nas śmierć?
    Momentami przerażający lecz i fascynujący a największe przesłania mają wypowiedzi ludzi którzy już śmierć spotkali
    kubusiek, 2011-02-17 11:39:48
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):Kubisiek: Bez celu, planu i diety osiągnięcia będą mniejsze.Układ dni:pon-siłka, wtorek- basen, środa-piłka, czwartek-siłka, piątek-basen, sobota-piłkaNa siłowni proponuje FBW jeżeli 2 razy w tygodniu trenujesz.mam plan, i aktualnie ćwiczę na "siłę" 3dni w tygodniu także możesz mi te siłkę w jeszcze jeden dzień wciśnąć?
    kubusiek, 2011-02-17 11:57:08
    zgłoś
    Jaką drogę wybrać?
    \'MarcinGdansk\' napisał(-a):BHP? juz lepiej sie utop...Forum jest od tego że mogę wyrażać swoją opinie i właśnie to zrobiłem, a skoro Ty sądzisz inaczej to mógłbyś podać przynajmniej jakiś argument.
    kubusiek, 2011-02-20 12:53:14
    zgłoś
    Jaką drogę wybrać?
    \'MarcinGdansk\' napisał(-a):BHP? juz lepiej sie utop...Forum jest od tego że mogę wyrażać swoją opinie i właśnie to zrobiłem, a skoro Ty sądzisz inaczej to mógłbyś podać przynajmniej jakiś argument.
    kubusiek, 2011-02-20 12:53:14
    zgłoś
    aqua aerobic
    Ja osobiście na aqua aerobic nigdy nie byłem choć miałem możliwość uczestniczyć w normalnym aerobiku jako trening na poprawę koordynacji fakt, że jestem dość wysportowany lecz poziom zajęć był naprawde wysoki i można było na końcu odczuć zmęczenie choć i satysfakcje dlatego polecam wszystkim aby spróbować aqua czy też zwykłego aerobiku
    kubusiek, 2011-02-21 12:40:24
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij