Profil ksin

zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    Miałem okazję oglądać całą galę łacznie z walką na żywo, bo odbywała się w Arenie w Łodzi. Największym problemem było to że... przeciwnik był mało wyrazisty Jakby Adamek albo Gołota biłby się tam z kimkolwiek z zagranicy a najlepiej z kimś ciemnoskórym to by ludzie gardła zdarli od kibicowania, a tak to każdy kibicował tak sobie i temu kto w danej chwili lepiej bił. Jak się bije na ringu Polak z Polakiem to nie ma takich emocji.
    ksin, 2009-10-27 22:10:49
    zgłoś
    W listopadowym numerze MH
    Chyba grafik miał kaca, bo już dwa pomieszane rysunki w tym numerze zobaczyłem., nie dopasowane do treści.
    ksin, 2009-10-28 17:32:33
    zgłoś
    Siłownia o 20:00 Basen 21:30
    Ja bym wypił jakiś kefir z białkiem przed snem po takim treningu. A jak byłbym głodny i by mnie ssało w żołądku , bo wiadomo że po basenie to woda wyciąga bardzo, to bym zjadł jakąś sałatkę czy coś innego z minimalną ilością kalorii (mały kawałek ryby/mięsa+ sałata pekińska, pomidor, pieczarki) .
    ksin, 2009-10-28 23:25:49
    zgłoś
    Pomoc w ułożeniu planu treningu
    CYTATjeszcze wczesniej robilem unoszenie nog w zwisieI po tym nie miałeś widocznych efektów ? Na pewno warto robić rowerek bo przy tym brzuch najbardziej pracuje, dorzucić wypychanie nóg do góry na same dolne partie brzucha. Ja ostatnio na siłowni zwłaszcza jak poćwiczę nogi i nie mam już siły na rowerek czy unoszenie nóg , to robię:-spięcia na ławce skośnej z talerzem trzymanym na brzuchu 15 kilowym-spięcia na ławce skośnej z talerzem 10 kilowym z równoczesny wypychaniem go na rękach do góry-spięcia na ławce skośnej z talerzem7,5kilowym z wypychaniem rąk na przemian na boki i skrętem tułowia-skłony boczne w staniu ze sztangielką (czyli to co ty)-na koniec skłony na wyciągu (allahy) A jak nie jestem na siłowni to nie patrzę na serię tylko koncentruję się na jak największym i najszybszym wywołaniu palenia mięśni brzucha (wypychanie, rowerek, ruski twist, nożyce, mostki proste i boczne, unoszenie nóg bokiem + przyciąganie bokiem itd itd, za każdym razem coś innego.
    ksin, 2009-10-29 21:21:49
    zgłoś
    CYTAT(Jacek.G @ Oct 31 2009, 23:18 PM) Ksin pytanie jest ,tylko czy Twój organizm potrzebuje większej dawki l-karnityny ,a jeżeli nie potrzebuje to wyrzucasz kasę w błoto --------Poczytaj może trochę o podświadomości.L-Karnitynę brałem wyłącznie przed pływaniem i jak zrzucałem wagę, obecnie nie biorę bo nie widzę powodu. To że jest często wciskana jako środek sam sobie na odchudzanie (do łykania przed posiłkami bez ćwiczeń) to można włożyć raczej między bajki ale pozwala wykrzesać więcej energii na aerobach. Intensywniejsze pływanie=więcej spalonych kalorii. Wiesz, chodziłem regularnie ponad rok dwa razy w tygodniu na basen, bez L-Karnityny często po 45 minutach pływania łapały mnie już skurcze, po L-Karnitynie nie. Pływałem też dłużej energicznie, przez co po godzinie pokonywałem dłuższą odległość. Można pewne rzeczy zrzucić oczywiście na podświadomość, ale ja przez rok testowałem trzy L-Karnityny, Vitalmax, Olimpu i tą Treca. Intensywniej i bez skurczy pływałem po Treka , po Olimpie do ssania (szybszy efekt ożywienia ale cenowo wychodziła drogo) a po Vitalmax nie zauważyłem efektów. Teoretycznie biorąc pod uwagę podświadomość nie powinna mieć już marka znaczenie Inna sprawa, że tak jak chyba z każdymi suplementami może być tak że jedna osoba odczuje różnicę intensywniej a inna prawie wcale, ja po L-Karnitynie przy pływaniu odczuwałem.Chyba mały off top się zrobił
    ksin, 2009-10-31 23:42:28
    zgłoś
    CYTATMimo, że L-karnityna jest sprzedawana jako spalacz tłuszczu, nie ma naukowych dowodów na to, że faktycznie jest nimTo prawda, podobno są badania ale tylko laboratoryjne. Branie samej L-Karnityny (+ często różne dodatki) jako środek na odchudzanie jest wg mnie bez sensu. Ale przy odchudzaniu branie jej przed samym treningiem u mnie przynosiło efekt w postaci:- Brak zadyszki (lepsze dotlenienie) i nadal stabilny oddech i praca serca po 40 minutach pływania- Brak skurczy łydek/ud po 40 minutach pływania. Bardzo często mnie łapały po pływaniu bez L-Karnityny. Podobno niedobór l-karnityny objawia się często skurczami mięśni podczas treningu.Ogólnie staram się wypowiadać jak miałem okazję coś przetestować. Podczas odchudzania jako dodatkowy suplement brany przed aerobami polecam (Treka albo Olimpu do ssania) . Czy jest sens brać podczas ćwiczeń siłowych kiedy waga jest już prawidłowa, absolutnie się nie wypowiem.
    ksin, 2009-11-03 11:40:17
    zgłoś
    Jaka czapka pasuje do płaszcza
    CYTAT(fritki @ Nov 3 2009, 16:48 PM) facet w czapce to nie facet, haha Powiedz to jemu W sumie to sam mam podobną
    ksin, 2009-11-03 19:57:39
    zgłoś
    CYTAT(brylant @ Nov 3 2009, 18:16 PM) co do L-karnityny to raczej nie ufam jej odnonie odchudzania-dlaczego,bo jesli dochodza głosy ze świata,że nie jest skuteczna to znaczy,że ziarnko prawdy w tym może być(nie musi ),a jakoś dziwne,że o białku serwatkowym,kreatynie itp nie ma głosów zwątpienia...Kreatynę i białko biorą osoby zawsze co ćwiczą i dzięki temu mają efekty, a L-Karnitynę biorą w dużej mierze osoby, które myślą że dzięki niej schudną bez ćwiczeń. Fora są pełne komentarzy "brałam L-Karnitynę i nic nie schudłam", faszerują się L-Karnityną , Lineą, zieloną herbatą, fat burnerami i nie wiadomo czym jeszcze ale żeby to połączyć z intensywnym ruchem to już nie
    ksin, 2009-11-03 20:06:39
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    \'brylant\' napisał(-a):Nie ,wszystko jest w jak najlepszym pożądku,zawiesiłem ten drążek na tyle wysoko,że do ćwiczeń brzucha muszę uzywać krzesła ale dzięki temu dodatkowo służy mi to do podciągania w chwycie neutralnym!Kiedyś szukałem tego na allegro ale wpisywałem nazwę "krzesło kapitańskie" i nic mi nie znajdywało Ten jest fajny bo ma dodatkowe te boczne trzymania i ręce nie uciekają. Pytałem o materiał bo sam wiesz, są takie że kilkanaście razy się naciśnie i zaczyna pękać. Ale jak piszesz że ok to bedę go miał na oku bo cena niska.
    ksin, 2009-11-04 17:40:36
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    A może ktoś ma namiar na tanie piłki lekarskie ? Takie m.in. 5 kg , chętnie więcej. Te co są na allegro to znam, większość jest ciężka ale małe. Rozglądam się np. za taką dużą ciężką z czasu PRL-u Jak taka ale by rozmiar i waga była znacznie większa.
    ksin, 2009-11-04 19:55:26
1 2 3 ... 47
STRONA 1 z 47
REKLAMA