[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil ksin

zgłoś
    Odżywianie - jak przytyć
    \'brylant\' napisał(-a):W takim razie polecam Ci dużo cukrów,tłuszczy,ogólnie dobry będzie McDonalds,KFC etc,słodycze dadzą super efekty itpWitam, to mój pierwszy post tutaj. Z tymi fast foodami to bym się nie zgodził. Z tego co wiem to jest spora różnica między przytyciem (cukierki, frytki, fast foody itp) a zdrowym przytyciem, czyli takim co przy okazji nie będzie obciążało żołądka, niszczyło wątroby itd. Najlepiej by tu poradził fachowy dietetyk. Ja takim nie jestem. Na pewno musisz mieć co dzień dostarczany nadmiar kalorii by przytyć, ale niech to będą zdrowe kalorie.Przykładowa wypowiedz dietetyka na ten temat:Oto kilka dobrych rad by przytyć: codziennie powinnaś jadać pożywne śniadanie. Powinno ono oprócz białka zawierać także węglowodany i tłuszcze. Jeśli wychodzisz z domu na dłużej, zabierz ze sobą kanapkę i owoc. Dbaj o to by jadać o stałych porach dnia, co najmniej 5-6 posiłków dziennie. Możesz też pozwolić sobie na pojadanie między nimi. Do warzyw dodawaj oliwę, do puree śmietankę lub masło, nie unikaj zabielanych zup, sosów, jadaj pełnotłuste tłuste sery i wędliny. Gdy najdzie Cię ochota na słodycze wybieraj gorzką czekoladę, zawiera lecytynę, magnez i jest zdrowsza od mlecznej.Od siebie dodam że bardzo kaloryczne a równocześnie zdrowe są różne orzechy itp, np 100 gram wiórek kokosowych (mała torebeczka za 2zł) ma ma aż 600 Kcal (dla porównania duży Big Mac + duże frytki + duża cola ma 1200 Kcal). Przekąszanie dodatkowo oprócz normalnych posiłków : orzechów, wiórek, ziaren słonecznika itp też pomoże ci przytyć w zdrowy sposób.
    ksin, 2009-10-27 21:37:59
    zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    Miałem okazję oglądać całą galę łacznie z walką na żywo, bo odbywała się w Arenie w Łodzi. Największym problemem było to że... przeciwnik był mało wyrazisty Jakby Adamek albo Gołota biłby się tam z kimkolwiek z zagranicy a najlepiej z kimś ciemnoskórym to by ludzie gardła zdarli od kibicowania, a tak to każdy kibicował tak sobie i temu kto w danej chwili lepiej bił. Jak się bije na ringu Polak z Polakiem to nie ma takich emocji.
    ksin, 2009-10-27 22:10:49
    zgłoś
    Korekcja wady wzroku
    CYTAT(Damian88 @ Oct 27 2009, 23:38 PM) Poza tym jak już nosisz szkła i jesteś do nich przyzwyczajony to jest opcja noszenia szkieł kolorowych np na imprezę.Całkiem duży wybór, a reakcja może być naprawdę ciekawa, nagle masz błękitne oczy lub zielone:D:DJak masz oczy przyzwyczajone to można sobie kupić bardziej szalone szkła kontaktowe Sam mam takie ale już bardzo rzadko je zakładam, a jeżeli już to na parę godzin tylko. Kilka lat to już mają. Jaskrawo niebieskie z białą gwiazdą Ludzie w pubie potrafili wypuścić piwo z ręki z zaskoczenia. To nie żart, mogę gdzieś wyszperać zdjęcie
    ksin, 2009-10-27 22:57:28
    zgłoś
    W listopadowym numerze MH
    Chyba grafik miał kaca, bo już dwa pomieszane rysunki w tym numerze zobaczyłem., nie dopasowane do treści.
    ksin, 2009-10-28 17:32:33
    zgłoś
    Odżywianie - jak przytyć
    Ja jeszcze zaproponuję wariant ekonomiczny jako uzupełnienie diety, kupić:-kilka litrowych kefirów (2,30-2,70zł, Jogo jest dobry)-kilogramową dużą pakę płatków kukurydzianych lub kulek kukurydzianych czekoladowych (4,50-5zł kilogram w Carrefour), najlepiej kupić to i to, będzie na zmianę- białko Ostrowia (smak bananowy jest dobry) ok 58 zł za 1,8 kg, można też kupić 0,9 kgDwie duże łyżki białka wymieszać w kubku z jogurtem + miseczka płatków/kulek do tego, 2-3 razy dziennie i sprawdź po tygodniu wagę, nawet nie zmieniając dotychczasowej diety Jak się nie ćwiczy to po Ostrowi szybko się tyle. Chyba to przez laktozę. Zrobiłem sobie tydzień przerwy od ćwiczeń a tym się dodatkowo objadałem i 2,5 kilo w tydzień mi wskoczyło. Od tamtej pory Ostrowię wyłącznie w dni treningowe biorę.
    ksin, 2009-10-28 18:00:33
    zgłoś
    Siłownia o 20:00 Basen 21:30
    Ja bym wypił jakiś kefir z białkiem przed snem po takim treningu. A jak byłbym głodny i by mnie ssało w żołądku , bo wiadomo że po basenie to woda wyciąga bardzo, to bym zjadł jakąś sałatkę czy coś innego z minimalną ilością kalorii (mały kawałek ryby/mięsa+ sałata pekińska, pomidor, pieczarki) .
    ksin, 2009-10-28 23:25:49
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Apropo musicali polecam Czytacz film Dreamgirls jak nie widziałeś , świetna obsada i znakomity soundtrack.
    ksin, 2009-10-28 23:33:00
    zgłoś
    Pomoc w ułożeniu planu treningu
    CYTATjeszcze wczesniej robilem unoszenie nog w zwisieI po tym nie miałeś widocznych efektów ? Na pewno warto robić rowerek bo przy tym brzuch najbardziej pracuje, dorzucić wypychanie nóg do góry na same dolne partie brzucha. Ja ostatnio na siłowni zwłaszcza jak poćwiczę nogi i nie mam już siły na rowerek czy unoszenie nóg , to robię:-spięcia na ławce skośnej z talerzem trzymanym na brzuchu 15 kilowym-spięcia na ławce skośnej z talerzem 10 kilowym z równoczesny wypychaniem go na rękach do góry-spięcia na ławce skośnej z talerzem7,5kilowym z wypychaniem rąk na przemian na boki i skrętem tułowia-skłony boczne w staniu ze sztangielką (czyli to co ty)-na koniec skłony na wyciągu (allahy) A jak nie jestem na siłowni to nie patrzę na serię tylko koncentruję się na jak największym i najszybszym wywołaniu palenia mięśni brzucha (wypychanie, rowerek, ruski twist, nożyce, mostki proste i boczne, unoszenie nóg bokiem + przyciąganie bokiem itd itd, za każdym razem coś innego.
    ksin, 2009-10-29 21:21:49
    zgłoś
    Sam zrzuciłem w ciągu ostatniego roku 18 kilo. Wskoczyły mi przez rok jak dwa lata temu rzuciłem fajki. Ale już jest ok i waga i znaczna poprawa formy. Podobnie jak ty regularnie basen podczas odchudzania , na początku 2 razy w tygodniu, pływanie własnym tempem przez 45-60 minut. 30 minut przed pływaniem brałem L-Karnitynę , firmy Trec, dwie tabletki, tą polecam http://allegro.pl/item789775929_rzezba_odc...trec_9otab.html . Kupisz w każdym sklepie z suplementami. Starcza na bardzo długo. Pływałem po L-Karnitynie i bez była różnica. Po 30 minutach pływania właczał się jeszcze taki 2 bieg, nie dostawałem zadyszki i nie łapały skurcze mięśni, bo zdarzało się często bez L-Karnityny. Dodatkowo jak masz możliwość to sauna raz na tydzień-dwa. Na odchudzanie najbardziej wpływa sauna IR (infrared, inaczej nazywana sauna na podczerwień w której do generowania ciepła wykorzystuje się promienie podczerwone IR). Jest tam znacznie mniejsza temperatura niż w fińskiej. W przeciwieństwie do fińskiej rozgrzewa kilka centymetrów w głąb ciała a nie samą skórę. Na początku wydaje się że mało grzeje ale po 20-30 minutach człowiek wypoci się lepiej niż na fińskiej.
    ksin, 2009-10-31 10:33:55
    zgłoś
    CYTAT(Noob @ Oct 31 2009, 15:13 PM) L-karnityna to placeboJa opieram się na własnych obserwacjach i na tym co jest na jej temat podawane , w tym podawane właśnie na Men's Health, np tutaj, akurat jest na samej górze: http://www.menshealth.pl/fitness/Suplement...sni-3192-4.html , jak twoim zdaniem L-Karnityna to placebo to wejdź z nimi w polemikę, że nie wiedzą co piszą Bo ktoś tu się myli, albo Ty albo oni.
    ksin, 2009-10-31 18:15:20
1 2 3 ... 84
STRONA 1 z 84
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij