Profil kredka

zgłoś
    Czy rozmiar ma znaczenie?
    dla mnie rozmiar IQ
    kredka, 2012-01-19 21:09:12
    zgłoś
    Kobiety ekstremalne: instrukcja obsługi
    \'Rysiek84\' napisał(-a):Ja niestety również byłem z agresorką :/ Przedstawione cechy idealnie do niej pasowały jak z artykułu...Nie udało mi się jednak jej naprawić.wiele kobiet wiążąc się z agresorami również ma nadzieję, że to się da jakoś naprawić. Że jak ona się postara to on się zmieni. Niestety, mam złe wieści. Naprawić, zmienić możemy tylko siebie. I nie ma co marnować energii na inne działania.
    kredka, 2012-01-19 21:15:32
    zgłoś
    Tabletki nasenne
    \'Constrictor\' napisał(-a):Świetne stwierdzenie "pracę należy zmienić", ale żyjemy w świecie, w którym to ani nie jest proste, ani tym bardziej przyjemne. Każdy, kto już gdzieś dłużej pracuje ma jakąś pozycję i opinię, a zaczynanie od zera nie jest żadną przyjemnością - no chyba że dla zabicia stresu i wypoczynku na świeżym powietrzu, ktoś zdecyduje się na stanowisko zamiatacza ulic.Masz do wyboru: pracę, która cię zżera, i zdrowie. Prędzej znajdziesz inną pracę niż drugie zdrowie. Tak? To nie jest łatwy wybór, ale czasem jedyny. Oczywiście można jeszcze zmienić się, czyli swój do pracy stosunek...Albo jak wspominany Booth wyjechać do Indii...
    kredka, 2012-07-16 12:15:35
    zgłoś
    Mój mąz kłamie
    Cesc#4 dobrze mówi. Ja rozumiem, że sie zawiodłas i drżysz ze strachu, że znów ćię zdradzi, ale, dziewczyno, Ty masz dusze masochistki i śledczego w jednym. Jak jest dobrze to przestań go wypytywac o oczywiste oczywistości. A co byś zrobiła gdyby Ci odpowiedział: tak, fantazjuje, ogladam się, śnię o innych? Wpadłabyś w czarną rozpacz, że już mu nie wystarczasz? Kobieto, myśl, to nie boli.
    kredka, 2012-08-13 14:10:41
    zgłoś
    czy to prawdziwy powód rozstania?
    Cały problem polega na tym, że my, kobiety, myślimy zupełnie inaczej niż oni, mężczyźni. Jak sama widzisz, piszący tu panowie raczej zgadzają się z decyzja tego chłopaka. Kobiety raczej nie. Czasem mam takie wrażenie, że zamiast kolejnego obcego języka, powinno się nas uczyć języka płci przeciwnej, Wszyscy by na tym skorzystali.
    kredka, 2012-08-13 14:20:22
    zgłoś
    Miłość, czy ja poprostu oszalałem?
    W takie bagno czesto wpadaja dziewczyny- facet staje sie jej całym światem, dla niego sie zmienia, do niego sie dostosowuje... a potem się dziwi, że facet się nią nudzi... i vice versa...
    kredka, 2012-08-13 15:14:56
    zgłoś
    Problem z katoliczką żoną i antykoncepcją :(
    Wniosek: Przed ślubem trzeba wiecej rozmawiać i myśleć.
    kredka, 2012-08-13 15:35:20
    zgłoś
    problem z facetem. Panowie pomóżcie! :)
    Przeczytaj sobie:Greg Behrendt, Liz Tuccillo - Nie zależy mu na Tobie. Wypisz wymaluj o Tobie...
    kredka, 2012-08-13 15:40:51
    zgłoś
    Uzdrawianie umysłu
    Osoby zainteresowane tym filmem dodatkowo odsyłam do ksiązki neurofizyka Davida Eaglemana Mózg incognito.
    kredka, 2012-10-25 17:37:45
    zgłoś
    Wzdęcia (gazy)
    Panowie, rozumiem, że białko jest nadzwyczaj potrzebnym budulcem Waszych wspaniałych mas mięśniowych. Jednak z tego co czytam, sami spostrzegacie, że jego nadmiar powoduję wzdęcia, gazy i uczucie dyskomfortu. Dlaczego więc sami sobie nie pomożecie? Przecież mięcho i wyroby nabiałowe (a wiec też pochodzenia zwierzęcego) to nie jedyne źródło tego bezcennego białka. Warzywa strączkowe- soja, fasola, ciecierzyca, groch, soczewica... Są też gotowe wyroby z soi. Wiem, wiem, jej nadmiar moze wprawić was w panikę nad Waszą męskością, bo te fitoestrogeny w niej zawarte pewnie moga spowodować odpadnięcie tego i owego. Ale nie w momencie kiedy raz w tygodniu zafundujecie sobie np. parówki sojowe z Polsoi (te mam sprawdzone i porównane z innymi firmami) zamiast piersi z kuraka. Można je dodać do fasolki po bretońsdku zamiast kiełbasy... i macie wspaniały warzywny wysokobiałkowy posiłek. No i jedzcie na miłość boską warzywa, bo skończycie z workami stomijnymi zamiast normalnie pracującego jelita grubego. Sorry za dosadność, ale to z miłości do Was.
    kredka, 2012-10-25 17:51:01
STRONA 1 z 2
REKLAMA