REKLAMA

Profil kosu

zgłoś
    Jesteśmy Mistrzami Europy !!!
    Zauważcie, że większość społeczeństwa jest zainteresowana sportem, w którym sukcesy naszych są nagłośnione w TV. Zainteresowanie tym sportem w 98% objawia się na obejrzeniem transmisji i skomentowaniem (szczególnie jak nasi przegrają). Ja osobiście na siatce się nie znam ale cieszy mnie zwycięstwo Polaków. Ciekawy jestem ilu z Was słyszało, że wczoraj w Pucharze Świata w MTB XC nasze reprezentantki zajęły drugie miejsce w elicie i pierwsze w kategorii U23. Nie wspominam nawet o sukcesach w MŚ z przed tygodnia (były złote medale), o których pojawiły się tylko zdawkowe informacje.
    kosu, 2009-09-14 13:19:27
    zgłoś
    Jeść mięso? A jakie? I skąd?
    CYTAT(ToY SolideR @ Dec 7 2009, 22:07 PM) Nie jem mięsa od kwietnia, od dnia moich 18 urodzin. Jestem laktoowowegetarianinem. Obok warzyw jem nabiał i jajka. Czuje się świetnie, przestałem mieć problemy ze skórą. Oddaje krew i nawet nie jedzenie mięsa mnie nie dyskwalifikuje A pamiętasz może ile masz hemoglobiny? Ja ostatnio ograniczyłem mięso w swojej diecie i byłem z tego bardzo zadowolony ale wczoraj przy oddawaniu krwi zobaczyłem, że poziom hemoglobiny mi spadł. Generalnie jest w normie ale wolałbym mieć w górnej granicy tak jak 2 miesiące temu. Możesz powiedzieć jak to wyglądało u Ciebie przed i po przejściu na wegetarianizm?
    kosu, 2009-12-17 09:23:01
    zgłoś
    Jeść mięso? A jakie? I skąd?
    Kurcze, 17,6... Szacun. A bierzesz jakieś suplementy? Lekarka poradziła mi stosować Vitaral. Trochę sceptycznie do tego podchodzę, bo nie lubię łykać żadnych pigułek. Chociaż może i będę musiał bo warzyw i owoców (szczególnie owoców) zjadam naprawdę dużo.
    kosu, 2009-12-17 13:09:50
    zgłoś
    SYLWESTER - POMOCY ^^
    hahaha... 4 posty wyżej Sven przestał być posiadaczem najostrzejszego języka na tym forum IMO Magdalena ma rację. Życzę jednak powodzenie w wybrnięciu z sytuacji i szczęśliwych dalszych losów związku.
    kosu, 2009-12-29 23:38:10
    zgłoś
    nawadnianie się na maxa - o co z tym chodzi ?
    Jeśli chodzi o przewodnienie to zdarzały się przypadki śmiertelne wśród triathlonistów, o takich przypadkach wśród maratończyków nie słyszałem ale to bardzo prawdopodobne. Z drugiej strony nie wiem ile oni wypili ale podobno organizm jest w stanie przyjąć 0,8 litra na godzinę, więc picie więcej mija się z celem. Osobiście zdarzało mi się wypić 10litrów w ciągu 15h (bieg na 100km) ale kumpel biegnący ze mną wypił wtedy tylko 3litry wody i mówił, że więcej nie potrzebuje.
    kosu, 2010-01-12 23:12:32
    zgłoś
    strona internetowa
    CYTAT(Sailus @ 04-02-2010, 15:07) aby strona internetowa była mile widziana to musi być w Flashu lub w x-wymiarzeNie zgodziłbym się. Nawet w gołym HTMLu można zrobić ładną stronę. To że nie będzie efekciarska wcale nie musi być wadą. Co do poradników to polecam ten: http://webmaster.helion.pl/ . Sam się na nim "wychowałem" i nadal do niego wracam.
    kosu, 2010-02-04 14:30:09
    zgłoś
    Jak poradzić sobie z oporem kobiety ?
    CYTAT(kolunio @ 03-03-2010, 9:15) ciało ma naprawdę piękne i zgrabne wszystko ma na miejscu jak trzebaJej to powiedz nie nam. Komplementuj ją (jeśli tego nie robisz lub robisz za mało). Możesz wtrącić także "niegrzeczne" komplementy.CYTAT(kolunio @ 03-03-2010, 9:18) Jest też nie śmiała ale i też dziwnaNa nieśmiałość także komplementy pomogą. Szybko zauważy jak się Tobie podoba i wtedy będzie Ci lżej. Pisałeś, że raz uprawialiście seks. Czy po tym razie się coś zmieniło? Czy to zmiana na plus czy na minus?
    kosu, 2010-03-03 09:45:55
    zgłoś
    Trathlon: kondycja do potęgi trzeciej
    CYTAT(dany29 @ 24-08-2010, 15:09) Co to są i do czego służą żele energetyczne ?Dokładnie tak jak mówi Czytacz. Od siebie dodam, że żele mają także różnego rodzaju minerały i substancje pobudzające (skład zależy od producenta). Forma żelu powoduje, że wchłania się błyskawicznie, bo już w przełyku, dodatkowo łatwo go spożyć nawet podczas jazdy rowerem (nie ma czym się udławić jak w przypadku batonika)
    kosu, 2010-08-25 08:19:02
    zgłoś
    Barman radzi: bądź mądry przed szkodą
    Z tym sikaniem to nie ma żartów. Kiedyś miałem przez to problemy z ukraińską milicją. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że kibelek miał przerwę (był środek nocy) no i w przeciwieństwie do lokalsów ja tylko sikałem
    kosu, 2010-08-27 09:27:34
    zgłoś
    Obroty silnika a spalanie - inne podejście/pytanie.
    Przyspieszając powinieneś kręcić silnik stosunkowo wysoko, tak aby stosunkowo szybko osiągnąć przelotową prędkość, a jak już ją osiągniesz to powinieneś wrzucić taki bieg przy którym będziesz miał koło 2tys obr/min. Pamiętaj też, że ekonomiczna jazda to też nie hamowanie bez potrzeby, trzymanie takiej prędkości, żeby nie zatrzymywać się co chwila na światłach itd.Szerokości
    kosu, 2010-10-20 10:53:04
STRONA 1 z 2
REKLAMA