REKLAMA

Profil Kordek

zgłoś
    Kilerów trzech: kardio po siłowni
    Robię sumo na zmianę z ABS 8 min tzn. jeden dzień to a drugi tamto. Oczywiście po siłowni. Dają radę nie ma co. Opona leci w oczach :)
    Kordek, 2013-10-16 11:13:41
    zgłoś
    Owoce, które musisz jeść
    Dodałbym do tego jeszcze granata który najlepiej wpływa na prostatę od wszystkich wymienionych.
    Kordek, 2013-10-16 12:19:14
    zgłoś
    Ale skąd ta opona się wzięła, wiesz? Nie wiem czy nie za dużo myslisz :) Odpowiedź jest chyba oczywista.
    Kordek, 2013-10-31 08:05:51
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    Trochę odgrzeję kotleta :)Jak się ma 6 wiedera do punktu 5 z tego artykułu \'Nie przesadzaj z ilością\'? Zgodzić się nie mogę z kolegą \'Piter\' co do ABS 8 min. Robię te ćiweczenie trzy razy w tygodniu + trzy razy Killerów trzech (sumo) i efekty mam wyśmienite. ABS 8 min robię jednak po swojemu tzn. nie z taką częstotliwością co na filmiku ale przede wszystkim dokładnie, trochę wolniej i z 1 sekundowym napięciem mięsni np. przy skłonie. Moim zdaniem łączenie 6 wiedera z innym ćwiczeniem na brzuch nie ma sensu. Jest to nieprzemyślane katowanie własnego organizmu. W rzeźbieniu organizmu 70% to odpowiednia dieta! Dieta i odpowiednie ćwiczenia, przede wszystkim ćwieczenia z głową a nie z zasadą \"im więcej tym lepiej\" da wymierne korzyści. Organizm też potrzebuje odpoczynku aby się zregenerować.
    Kordek, 2013-10-31 08:59:59
    zgłoś
    O co Ci człowieku chodzi? Bo ni stąd ni zowąd zadajasz banalne pytania. Skąd sie może pojawić opona? A jak myślisz? Z powietrza czy czy ze złej diety i małej aktywności fizycznej? Bierzesz jakieś antydepresanty? Bez urazy tylko pytam.
    Kordek, 2013-11-02 16:00:43
    zgłoś
    Przede wszystkim produkty o wysokim IG, nieregularne pory spożywania posiłków, brak zasady częściej i w mniejszych ilościach itp. Widzisz kolego ja mam siedzący tryb życia ponieważ jestem programistą i w pewnym momencie praca tak mnie wciągnęła, że zapomniałem się z tą dietą i ćwiczeniami. Jendak już od dwóch miesięcy jestem na diecie, od miesiąca ćwiczę. Schudłem już 6 kg. Siłownia i plan który sobie ułożyłem daje mi świetne efekty. Zwracam uwagę na to co jem i kiedy to jem. Widziałem tam twój filmik na profilu. Gratulacje jak w 90 dni udało ci się osiągnąć takie efekty. Ja zamierzam osiągnąć coś podobnego ale u mnie zajmie to trochę dłużej, ponieważ nie chce katować swojego organizmu. W ćwiczeniach trzymam się zasady mniej, częściej, regularnie i prawidłowo. Co do diety to polecam wszystkim dietę opartą na niskim IG, z uwzględnieniem produktów dla danej grupy krwi.
    Kordek, 2013-11-03 07:21:25
    zgłoś
    Ale macie kocioł w bani ;) Pisałem o regularnym spożywaniu posiłków np. 7, 11, 15 i 19. To wcale nie jest takie trudne.Mauaku przeczytaj (Zasada 1):http://www.menshealth.pl/dieta/Chcesz-schudnac-Jedz-do-syta,3784,2 To jest pierwszy lepszy artukuł jaki udało mi się znaleźć. A widziałem na stronie MensHealth kilka podobnych. No i pan anak słynny myśliciel ;)Jeśli chodzi o indeks glikemiczny to źle słyszałeś. Ja słyszałem, że ruscy buduję bazę na marsie... Poczytaj na temat diety Montignaca a najlepiej książkę tego pana.Słyszałeś o czymś takim jak toleracja pokarmowa? Dieta według grupy krwi bazuje właśnie na toleracji pokarmowej. Najlepiej zrobić badania na takową tolerancję i wtedy jest 100% pewności co się powinno a czego się nie powinno jeść. 70% z tego co piszą w necie na ten temat to prawda (mam na myśli co dla danej grupi krwi jest wskazane).Powodzenia z dietą księżycową :) A tak nawiasem mówiąc, to w profilu masz napisane, że zajmujesz się odpłatnie układaniem diety. Na jakich zasadach opierasz swoją wiedzę? Masz w domu labolatorium i przeprowadzasz badania na ten temat? Może jesteś autorem pewnych publikacji? Jeśli tak się pochwal. Jeśli nie to napisz na czym opierasz swoją wiedzę. I panowie na litość, nie porównujcie człowieka do auta, świni, krowy czy borsuka bo nie tędy droga. Takie porównania to pasują tutaj jak do świni siodło. Trochę powagi.
    Kordek, 2013-11-03 18:24:30
    zgłoś
    Mauaku ja Ci napiszę tak. Można tutaj bez końca cytować artykuły, powływać się na strony internetowe itp itd. Dla mnie dieta według niskiego IG się sprawdza. W przeciągu miesiąca schudłem znaczenie, tylko dlatego że przestałem jeść pewne produkty. Jeśli chodzi o grupy krwi to dla mnie najważniejsza jest reakcja organizmu na to co jem. Wiem co mi szkodzi a co nie, po czym się czuje normalnie a po czym źle. Poprstu obserwuję swój organizm. I dla mnie to co piszą, że takie to a takie produkty są dla takiej to a takiej grupy krwi, to w większej części prawda (przynajmniej jeśli chodzi o moją grupę krwi) ponieważ pokrywa się to z tym co wykluczyłem ze swojego jadłospisu.  Aby być pewnym zamierzam zrobić tolerancję pokarmową. Badanie które bardzo często przeprowadza się udzieci. Ja w pewnym sensie połączyłem te dwie diety. I to mi służy ponieważ czuję się dobrze psychicznie i fizycznie.Tak naprawdę to w tym wszystkim liczy się zdrowy rozsądek i umiar. I obserwowanie wałsnego organizmu a nie trzymanie się na szytwno pewnych ram ponieważ ktoś coś napisał. Trzeba reagować na alerty organizmu i tyle.
    Kordek, 2013-11-03 21:38:38
    zgłoś
    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Dietetyk:)
    Kordek, 2013-11-04 10:46:49
    zgłoś
    Fajna stronka :) Dawno się tak nie uśmiałem, jak czytając opis informatyka :)
    Kordek, 2013-11-04 12:22:19
STRONA 1 z 2
REKLAMA