REKLAMA

Profil padziu

zgłoś
    Rozkład treningów na większą masę i mięśnie.
    Jesteś początkujący tak więc, trening siłowy na masę 3 razy w tygodniu.
    padziu, 2009-09-18 17:37:14
    zgłoś
    Bicepsy: trening na cztery sposoby
    CYTATjesli skutkuje przyrostem, to moge zastsowac taki trening"Wyraźnie większe. Znacznie silniejsze. Dużo wytrzymalsze. Bardziej wyrzeźbione." - jak by było inaczej to by raczej tak nie napisali CYTATczy moge cwiczyc w ten sposob biceps razem z klatka?klatka + biceps, najlepsze rozwiązanie na masę (u mnie w poniedziałki)CYTATczy jest ktos kto sie stosowal do takiego planu treningu?ja mam zamiar niedługo zastosowac taki plan, aczkolwiek podoba mi się w tym "Gdy dysponujesz większą siłą, możesz trenować z większymi ciężarami, a to powoduje szybszy przyrost mięśni."
    padziu, 2009-10-01 21:25:25
    zgłoś
    Bicepsy: trening na cztery sposoby
    CYTATte cwiczenia mam robic na zasadzie kazde cwiczenie jedna seria i tyle ? czy wiksza liczba serji. ?nie!pisze wyraźnie, na masę są 3 cwiczenia, po 3 serii, ilośc powtórzeń podana.no i na przykład 2 tygodnie robisz na masę później, 2 tygodnie na siłę, jak komu pasuje . . .
    padziu, 2009-10-03 20:44:16
    zgłoś
    odzywianie potreningowe
    Ja po treningu najczęściej: ryba, banan i musli.Jestem ciekaw czy z czym jecie musli oprócz mleka, jogurtu ?Jem jeszcze tak że miksuje te składniki, a czy są jescze jakieś opcje ?
    padziu, 2009-10-12 15:07:55
    zgłoś
    Muzyka - jej rola w życiu
    Nie zauważyłem że muzyka to jakaś częśc mojego życia, z drugiej strony nie ma dla mnie dnia bez muzyki, zawsze gdy mam okazję na pc lub radio.CYTATPS : Co nie znaczy, że nie lubię posłuchać czasem muzyki relaksacyjnej czy " smutów" pokroju " Świat się pomylił "Lubię zasypiac po takich "smutkach"
    padziu, 2009-10-12 15:57:00
    zgłoś
    Kiedy budzi się w Tobie zwierzę...
    To samo jest w numerze, z listopada 2006
    padziu, 2009-10-20 17:41:04
    zgłoś
    Korekcja wady wzroku
    Sam nosze soczewki, i wszystko mogę w nich robic, w niczym nie przeszkadzają.Odradzam laserowy zabieg, przeglądałem na ten temat różne fora, i ludzie żałowali.CYTATNosisz 1dniowe, czy takie na miesiąc?Na miesiąc, 1 para soczewek.CYTATJak sprawa wygląda z kosztami?Kupuję jednorazowo 3 pary soczewek, koszt to 140zł.Dodam, że są dwa typy soczewek kontaktowych, czyli:miękkie i twardeJa używam tych pierwszych, które nie poprawiają wzroku. Natomiast twarde poprawiają wzrok, ale na razie, tylko tyle o nich wiem.
    padziu, 2009-10-22 18:16:40
    zgłoś
    Korekcja wady wzroku
    CYTATMam Kondziu pytanie odnośnie soczewek na miesiąc, czy zdarzyło Ci się kiedyś zgubić soczewkę, albo Ci wypadła podczas codziennych prac, uprawiania sportu?Nigdy mi się tak nie zdarzyło, o to jest naprawdę trudno, jak nosisz soczewki, to nawet nie czujesz, czy je masz na sobie, poza tym że lepiej widzisz CYTATCzy zawsze na noc zdejmujesz je do specjalnego płynu?Tak
    padziu, 2009-10-23 15:06:17
    zgłoś
    fitness - mężczyzna alfa - pytanie
    "Stań w lekkim rozkroku, ręce proste w łokciach. Chwyć sztangielki podchwytem przed sobą. Z tej pozycji unieś przedramiona ze sztangielkami. Wstrzymaj ruch na kilka sekund w najwyższym punkcie. Następnie powoli wróć do pozycji wyjściowej. Podczas ćwiczenia zachowaj wyprostowany kręgosłup i nie wykonuj ruchów tułowiem wspomagających podnoszenie sztangielek. Jeśli nie dajesz rady, zmniejsz obciążenie."Więcej TU
    padziu, 2009-10-24 17:20:25
    zgłoś
    Drgające mięśnie! :P
    Czasami tak mam, ale nie na tak dużą skale, myślę że to układ nerwowy jest za to odpowiedzialny.
    padziu, 2009-10-29 21:42:38
STRONA 1 z 2
REKLAMA