REKLAMA

Profil kolos

zgłoś
    Papierosy
    Palić jest łatwo zacząć, ale przestać palić już.Wszelkie te plastry antynikotynowe to coś w rodzaju placebo. Człowiek wierzy, że one pomagają, a to tylko efekt psychologiczny.Churchil palił cygara i pił Wisky i dożył sędziwego wieku. Może cygara są mniej szkodliwe od papierosa?
    kolos, 2011-02-11 13:37:16
    zgłoś
    Sportowcy zarabiają na reklamie a nie na sporcie
    Tak samo nasz Małysz.Na reklamie więcej zarobił niż na skakaniu. Teraz reklamuje jakaś herbatę, choć chłopina się do tego nie nadaje. Wszystko wygląda sztucznie i mało wiarygodnie.Nie zawsze opłaca się brać kogoś znanego do reklamy bo to więcej szkód przyniesie niż pożytku.Tak jak to było z tą aktorką co reklamowała odkurzacze, chociaż zawsze grała role arystokratycznym dam dworów. Mowa o p. Tyszkiewicz.
    kolos, 2011-02-11 13:42:14
    zgłoś
    Problem z notebookiem a właściwie gwarancją na niego
    Ja kupiłem lapka HP z programu HP Renew. Komp miał 2 gwarancję door-to-door i był przeznaczony na rynek niemiecki.Pech chciał, że to miesiącu zaczął mi wentylator buczeć i huczeć.Zadzwoniłem na infolinię do polskiego HP, podałem te kody produktu i przyjęli do naprawy bez problemu.Naprawa zajęła tydzień łącznie z przesyłką w obie strony, jednym dniem wolnym i weekendem.Dlatego wolę HP od Asusa, choć ten lepiej wyposaża lapki.
    kolos, 2011-02-11 13:51:35
    zgłoś
    Nowa Jednostka
    Procek Intel i5 lub i7AMD to jakiś X46 GB ramu DDR3i Geforce Geforce GTX 460I wybrać jakiś zestaw za 5000 zł złotych. Chociaż może warto pomyśleć nad konsolą? Ten Kinect do Xboxa jest genialny i kto wie, może będzie NBA w wersji na kontroler ruchu.
    kolos, 2011-02-11 13:56:05
    zgłoś
    Xbox 360 slim, czy ps3?
    Normalnie to PS3, ale po wyjściu Kinecta to Xbox 360.W końcu najważniejsza jest zabawa a nie na czym to się odbywa.Tylko ceny gier są lekko przesadzone na konsole. I niektóre fajne tytuły wychodzą tylko na jedną konsolę. Przykład to Uncharted - tylko na PS3. Tak samo ma być z Bulletstorm, ale to w przyszłości, bo 25 lutego jest premiera na PC (tylko).
    kolos, 2011-02-11 13:59:34
    zgłoś
    Nowa Jednostka
    \'Afroman\' napisał(-a):Nie wiem czy przeczytałeś chociaż kilka postów w tym temacie, kolega mówił że nie planuje wydać takiej kasy. Ale w sumie możemy się przebijać coraz droższymi zestawami , zamiast mu doradzić.Dlatego lepiej pomyśleć o konsoli niż pchać się w sprzęt np. za 2 tys. zł. I tak właśnie doradziłem.A komp do gier - te nie są tanie więc co miałem napisać, aby poszukał sobie za 500 zł?
    kolos, 2011-02-11 15:49:04
    zgłoś
    sparingi
    Tylko sparingi mają inny cel.Ja tu raczej widzę jakiś problem natury psychicznej - zablokowanie się umysłu już nie raz było powodem wielu przegranych.Proponowałbym pójście do psychologa.Tu jest np. lista gabinetów z różnych województw.
    kolos, 2011-02-16 11:54:35
    zgłoś
    Kredyt gotówkowy
    To idź do jakiś doradców zewnętrznych typu OpenFinance czy Expander. Oni współpracują z róznymi bankami i może akurat ci coś znajdą.Zobacz też np. ostatnią ofertę GetinBanku. Biorąc 2000 zł na 2 lata spłacasz po 94 zł miesięcznie. To o 60 zł mniej niż w PKO BP i to po warunkiem że masz tam ROR.
    kolos, 2011-02-16 11:58:49
    zgłoś
    Freelancer
    Freelancer to osoba młoda, dobrze wykształcona i zarabiająca sporoooo.Tylko jak zapomni oszczędzać na cele emerytalne, to na starość z niczym. Znam takie osoby. Jak miały kasę to szastały na prawo i lewo. Ale się skończyło i klapa. A jak jeszcze zdrowie nie dopisuje to już totalna klapa.
    kolos, 2011-02-16 12:01:32
    zgłoś
    Jak rozmawiać o podwyżce?
    Zastosować racjonalne argumenty typu, że moje wysiłki przyniosły to i taki a taki skutek i korzyść dla firmy.Z drugiej dobry szef sam wie kiedy dać podwyżkę a kiedy nie.Jeśli szef nie nagradza pracowników za wyniki to słabo sobie radzi.Przy proszeniu o podwyżkę nie można być nachalnym - należy mi się i już. Nie tędy droga.
    kolos, 2011-02-18 12:46:08
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA