[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil keane

zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    Co do metroseksualizmu wydaję mi się trochę chore, ale to jest trochę jak z internetem i ciężko wyjść. Nienawidzę kiedy ktoś ma bluzę z kapturem, jakiś t-shirt i myśli, że przebije kogoś z ładną bluzką zegarkiem i torbą na ramię. Poza tym nie lubie jak ktoś ma postawione włosy na żel tylko po to aby "stały", bo wyrażają swój brak stylu, albo nie umieją się sami wyrazić. Pozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 20:56:50
    zgłoś
    Trening rano
    CYTAT(Beloved @ Jan 26 2009, 14:53 PM) Właśnie trening aerobowy jest skuteczny na czczo. Po nocnym przegłodzeniu organizm szybciej utlenia tkankę tłusczową, przez co szybciej ją spala, nawet mimo faktu, że wydatek kaloryczny jest identyczny podczas trenowania na czczo i po posiłku. "Zjadanie" mięśni ma bardziej związek z intensywnością treningu, czyli utrzymywaniem odpowiedniego tętna.Zgadzam się. Biegać należy z tempem w którym możemy rozmawiać. Prosta zasada.Nie konsumuje mięśn, jedynie zapas nagromadzonego tłuszczu, ale wtedy kiedy nie dostarczamy pokarmu. inaczej nasz organizm nie będzie korzystał z zapasów. Pozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 21:14:47
    zgłoś
    Co w związkach doprowadza nas do szału :)
    Cześć wszystkim, w tym temacie chciałbym abyśmy przedstawili to co nas najbardziej doprowadza do szału będąc(lub starając się aby być) w trwałym związku. Przykładowo zachowanie partnerów, ich przyzwyczajenia albo prośby.Mnie najbardziej stresuje cały dzień kiedy nie piszę/rozmawiam z tą osobą. Wtedy dostaję szału Pozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 21:40:33
    zgłoś
    Tatuaż
    Sądzę, że robienie tatuażu upamiętniający jakieś ważne dla nas zdarzenie/osobę jest jak najbardziej spoko.Z tatuażem jest jak z modą. Chodzi o pierwsze wrażenie, a potem liczy się tylko co w środku. Osoba z tatuażem może sprawiać wrażenie chamskiej, ale nie musi. A to jak na nasze upamiętnienie traktuję społeczność jest drugorzędną sprawą. Ja na przykład chciałbym sobie wytatuować inicjały kobiety, dzięki której jestem kim jestem. W formie rysunku, który je(inicjały) trochę zakryje. Ja będę wiedział o chodzi, a jak ktoś widzi w tym tylko bezsensowne dziarkanie to ja nie muszę znać tej osoby rozumieć czy tolerować. Pozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 21:49:21
    zgłoś
    Ja padam w panikę, kiedy czekam na SMS dłużej niż 30 minut. Po prostu źle się czuje z tym. Irytuję mine też kiedy nie spotykamy się dłuzej ( tydzień) i jak się spotykamy to taki zamuł :/. Tracę wtedy chęćPozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 22:05:48
    zgłoś
    Prawdziwy mężczyzna... dzisiejszych czasów
    Sądzę, że homoseksualizm jest czymś normalnym, a określenia typu `pedał wyjątkowo nietolerancyjne i ukazują poziom wyzywającego. a co sądzicie o eutanazji i aborcji ? nie chce zakładać nowego tematu to może tutaj wyrazimy opinie. Osobiście wydaję mi się że aborcja i eutanazja zależy od moralności osoby. Ja jest za jednym i drugim. nikt, a przede wszystkim politycy nie mają prawa oceniać naszą moralność .Pozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 22:16:59
    zgłoś
    Ja mam tak czasami idiotycznych znajomych, że czasem się boję, że coś jej powiedzą, a ja jej będę musiał się tłumaczyć.nie lubię określać zwrotów "tak jak kiedyś" ale czasami jak pisze z jakąś dziewczyną to czasami chce aby tak było. Pozdrawiam Keane.
    keane, 2009-03-25 22:45:40
    zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    Wydaję mi się, że pod pojęciem Metroseksualizm kryje się coś więcej, niż porządna higiena osobista.metroseksualizm Nie mam nic do dbania o cerę (kosmetyczka) stawiania włosów na żel czy czymś takim.Sądzę, że dbanie wygląd jest czymś jak najbardziej poprawnym, jednak nie może to zamienić się w stan obsesji.
    keane, 2009-03-25 23:09:06
    zgłoś
    Bielizna termoaktywna
    CYTAT(Jacek.G @ Jan 15 2009, 18:01 PM) Jak już tak poleciłeś tą firmę to wszedłem na ich sklep internetowy i kupiłem komplet bielizny Jakbyś mógł to podaj mi link bo jak wpisuje w google i klikam link to mi nie nawiązuje połączeniez góry dziękiPozdrawiam Keane
    keane, 2009-03-25 23:21:52
    zgłoś
    Jakie jeść śniadanie?
    Proszę się tu nie kłóćcie. Wyjaśniajcie, ale nie tym tonem .
    keane, 2009-03-25 23:26:18
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij