[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Karolina23

zgłoś
    Walentynki - wyjątkowy pomysł dla wyjątkowej kobiety ;)
    Ja z chłopakiem idziemy do Mekonga na kolacje, stolik mamy zarezerwowany a potem na spacer kładką Ojca Bernatka w Krakowie. Powiesimy tam naszą kłódkę. Kraków wieczorem jest romantyczny :)
    Karolina23, 2015-02-13 22:58:15
    zgłoś
    co robicie w wolnym czasie?
    spaceruję, biegam, uczę się jezyków obcych
    Karolina23, 2015-02-13 23:05:49
    zgłoś
    Związek na odległość - czy ktoś to przeskoczył?
    Ja jestem w związku małżeńskiem na odległość już trzeci rok. (małżeństwem jesteśmy 10 lat) Maż pracuje w niemczech i przyjeżdża do Polski co ok 3 miesiące na tydzień. Teraz przyjechał na dłużej bo od grudnia jest, zauważyłam, że nadal się dobrze dogadujemy. Chyba dużo zależy od charakterów. Ja nawet myślę, że takie długie rozstania pokazują nam czy nadal się kochamy, czy tęsknimy za sobą. Ostatnio bardzo dużo czasu spędzamy ze sobą, w weekend bylismy w Krakowie pospacerowaliśmy, zjedliśmy kolację w naszej ulubionej restauracji Mekong i przyjechaliśmy. Nie czuję aby to, że od 3 lat wyjeżdza za granice zmieniło coś w naszym małżeństwie. Nadal o siebie na wzajem dbamy.
    Karolina23, 2015-03-09 14:35:20
    zgłoś
    Suplementacja witamin: co, kiedy i z czym brać
    Dokładnie trzeba jeść różnorodnie i zdrowo, w miarę na ile jesteśmy w stanie dostać zdrową żywność bo wiadomo ile teraz jest hormonów i chemii w jedzeniu. Często przebywać na słoneczku aby wytworzyć witaminę D, która jest nam bardzo potrzebna aby utrzymać zdrowie i dobrą formę. W naszym klimacie jest za mało tego słońca a w upalne lato stosujemy kremy z filtrem aby nie popalić skóry. Te kremy z filtrem blokują szkodliwe UV ale też blokują wytwarzanie witaminy D. Dlatego warto tę witaminę suplementować aby zapobiec niedoborom. Moim dzieciom podaję Vita D od samego urodzenia aby zapobieć krzywicy i sama też przyjmuję tylko większą dawkę.
    Karolina23, 2015-05-16 08:26:21
    zgłoś
    Jak walczyć z grypą i przeziębieniem?
    A wiecie, że kasza jaglana i sok z czarnego bzu mają działanie przeciwwirusowe? Wiec w trakcie infekcji warto zjeść danie z udziałem tych składników. W walce z infekcją bierze też udział witamina D dlatego podaję ją moim dzieciom od urodzenia i praktycznie nie chorują. Vita D jest w aerozolu łatwo się ją dawkuje. Sama też przyjmują ale wiekszą dawkę.
    Karolina23, 2015-05-16 08:49:51
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij