[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil KamilaW

zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na mięśnie brzucha
    Ćwiczę według 6 weidera. To fajny zestaw ćwiczeń, ja widzę efekty. Można poczytać jak się wykonuje te ćwiczenia tutaj: link. Również inne fajne zestawy ćwiczeń, można poczytać o diecie, trochę humoru na poprawę nastroju. Dużo ciekawych informacji.
    KamilaW, 2014-05-23 21:55:05
    zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na mięśnie brzucha
    Zmieniłam trochę i od dziś stosuję ćwiczenia na brzuch Pilates. I powiem wam, że fajnie jest coś zmienić od czasu do czasu. Całkiem fajnie mi się teraz ćwiczy, będę tak ćwiczyć 2 razy w tygodniu. Wydaje mi się, że nie można cały czas wykonywać tych samych ćwiczeń. Takie urozmaicenie dobrze wpływa na nasze ciało.
    KamilaW, 2014-06-09 00:42:42
    zgłoś
    Top lista ćwiczeń na mięśnie brzucha
    Uważam, że aby uzyskać ładne, widoczne mięśnie brzucha tzw. sześciopak, należy przestrzegać diety. Bez tego nic się nie osiągnie, bo co z tego, że będziesz ćwiczyć jak tłuszcz na brzuchu zasłoni twoje mięśnie brzucha. Procentowo wygląda to tak, że 70 % dieta, 30% to ćwiczenia na mięśnie brzucha. Ja od siebie polecam trening abs 2 który stosowałam jakiś czas temu i dał mi bardzo dobre rezultaty.
    KamilaW, 2014-06-29 14:30:01
    zgłoś
    Trening dla dwojga
    Ja ćwiczę od 2 lat z mężem trening 6 Weidera. Wzajemnie się motywujemy do ćwiczeń i to jest fajne, bo nie wiem czy dałabym radę sama wytrwać w postanowieniu przez te 2 lata ćwiczeń, a tak jest to bodziec, aby o siebie dbać. Razem widzimy jak zmieniają się nam sylwetki i to jest piękne. Acha i nie zapominajcie o diecie - to absolutna podstawa.
    KamilaW, 2014-06-29 15:00:27
REKLAMA