[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil jotbe27

zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Polecam Felona, Slamdog Milionera i Into the wild. Bezapelacyjnie najlepsze filmy wyprodukowane w 2008 i zapewniam, że są warte poświęcienia im czasu.
    jotbe27, 2009-02-28 13:48:06
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Podziemny krąg jest jak Biblia. Fenomenalny i w zeszłym tygodniu dawali go w telewizji. A Człowiek w ogniu panowie? Robi spore wrażenie
    jotbe27, 2009-03-20 19:15:09
    zgłoś
    Artykuły przepisane z zachodnich wydań
    Sorr, loguje sie już normalnie. Miałem problemy z odzyskaniem hasła. Okey, kończe to narzekanie Tylko co miało znaczyć to: "Oj s..., s.... " Nie odpowiadaj
    jotbe27, 2009-03-20 19:21:24
    zgłoś
    Grafika
    He, no takich statystyk to ja nie prowadze Ale lekko sie irytuje kiedy wracam z pracy i znowu nie ma nic nowego do przeczytania
    jotbe27, 2009-03-20 19:24:32
    zgłoś
    jakie badania?
    A podobno odczyn Biernackiego nie jest zbyt precyzyjny. Daje obraz, że coś jest nie okey ale nie pokazuje bliżej co. Ja poleciłbym Ci jeszcze sprawdzić mocz skoro już ktoś tam wspomniał o tym brown sugarze...
    jotbe27, 2009-03-20 19:28:50
    zgłoś
    W kwietniowym numerze MH
    No a ja to nawet jeszcze nie wiem co tam jest napisane i pokazane bo swój egzemplarz nabede dopiero jutro w okolicach przedpołudniowych. Moja wypowiedź oparła sie na wcześniejszych magazynach. Ps. To może dziwnie zabrzmieć Ale model z marcowej okładki wyjątkowo wpadł mi w oko
    jotbe27, 2009-03-20 19:36:04
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Pafii bądź bardziej wyrozumiały. Może właśnie wyprowadził sie od rodziców i no wiesz
    jotbe27, 2009-03-20 19:48:07
    zgłoś
    Jak wygląda Wasza szafa?
    Ja składam na pól i szeleczki wkładam do miseczki
    jotbe27, 2009-03-20 20:23:51
    zgłoś
    Wygraj konsolę PS3 i grę NFS Undercover
    Chciałem już pytać co im wcisnąłeś, że Ci ta konsoletke dali
    jotbe27, 2009-03-20 20:25:31
    zgłoś
    Białko WPC 80 - Ostrowia
    Niedawno je kupiłem bo cena kusi a też potrzebowałem troche uzupełnić dietke.Nie miałem nigdy do czynienia z innymi białkami dlatego porównań nie będzie ale napisze to co sam zauważyłem. Wybrałem czekoladowe i z czekolady jest tylko zapach bo w smaku anie troche jej nie przypomina. Kolega polecił mi żebym nastepnym razem spróbował waniliowe bo on stestował już większość smaków z Ostrowii i twierdzi, ze to smakuje najlepiej. Można mieszać je zarówno z wodą jak i z mlekiem ale z mlekiem miesza sie lepiej i smakuje lepiej dlatego nie szukaj oszczędności w tej kwestii. Trzeba solidnie wymieszać żeby zniszczyć wszystkie grudki a wtedy powstaje dużo piany. Myśle, ze przyswaja sie dobrze. Nie mam wzdęć i gazów. Niesmacznie odbija mi sie zaledwie chwile po wypiciu. I powoli zauważam pierwsze efekty bo dotychczas miałem lekkie problemy z utrzymaniem wagi przy w miare stałej diecie a teraz jest okey. To tyle odemnie. Może ktoś bardziej doświadczony powie Ci więcej.
    jotbe27, 2009-03-20 23:44:11
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij