REKLAMA

Profil jerseyshore

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: zaczynamy!
    Witam, chciałem się dowiedzieć czy jeżeli ktoś się dostanie do finałowej liczby uczestników to czy jest tam także zawarta rozmowa na temat miesięcznika ? czy ktoś w tej komisji która wybiera człowieka na okładkę sprawdza czy on rzeczywiście jest dosłownie czytelnikiem pisma MH ?
    jerseyshore, 2010-11-23 20:10:23
    zgłoś
    Nieźle jak na zwyczajnego kolesia który po godzinie pływania w stawie by spompować klatkę i ręce wskakuje na kładkę by pstrykąć fote z mimicznym uśmiechem....lecz kiepsko jak na kolesia z okładki MH. Moim zdaniem daje Ci realnie małe szanse, lecz to zależy także od poziomu konkurencji.
    jerseyshore, 2010-11-30 12:22:20
    zgłoś
    Tak na marginesie to przeczytałem w zeszłorocznych komentach ile chłopaki z finałowej 12-stki mieli w łapie :-) a Ci którzy chcą startować z tego forum ile mają ? i do jakiego wyniku dążą ?Ja np. bez pompki mam 42cm i dąże do 43cm.A wy Panowie ?
    jerseyshore, 2010-12-08 14:42:01
    zgłoś
    Ja mam 186cm i 82kg wagi i tak jak napisałem 42cm.
    jerseyshore, 2010-12-08 17:27:46
    zgłoś
    Wysyłam fotke z lipca 2010r. Jeżeli ktoś startuje w tym roku i doda swoje foto aktualne to ja dodam aktualne , ale nieskromnie powiem ,że daje rade
    jerseyshore, 2011-01-19 21:58:21
    zgłoś
    Ronaldo przez 6 miechów nałożyłem nacisk na klatkę , więc już jest porządna, pisze się na termin pod koniec marca :-)
    jerseyshore, 2011-01-19 22:21:10
    zgłoś
    Alek mam :-) ale aktualne , więc sylwetke udostepnie na forum całą w marcu jak reszta chłopaków.
    jerseyshore, 2011-01-19 22:55:38
    zgłoś
    Nie mam żadnych diet, ani nie stosuje i nie stosowałem nigdy żadnych suplementów. Jem normalne śniadanie "smaczne" :-) i na tym jade na siłowni po niej jem posiłek - torebka ryżu parabolicznego , mięso z sosem i najwięcej surówki...i normalna kolacja z jakimś owocem...nic spacjalnego. Co do wysuszonej sylwetki to nie uważam bym taką miał ,zdjęcie jest sprzed 6 miesięcy i powaznie jest tylko po jakiś delikatnych pompeczkach. Nie gonie za byciem ubitym kwadratem , może dlatego ,że nie motywuje mnie postura Pudziana tylko coś w deseń Bruca Lee :-) ćwicze 4 razy w tyg. po 1,5 h...nie wyznaje niestety zasady "małe kroki wielkie rezulaty" ...lubuje się w orce, niwelowaniu czasu między seriami i katowaniu mieśni i to tyle.
    jerseyshore, 2011-01-20 14:39:27
    zgłoś
    188 cm , 85 kg - teraz , na zdjęciu 82 kg.Nie martwie się ponieważ nie do końca jestem przekonany czy ten rok to jeszcze nie za wcześnie jak dla mnie. Dopiero przy tym co teraz osiągam widać efekty po każdym treningu- nowe rysy przy napince powysiłkowej i to działa bardzo mobilizująco gdyż był u mnie okres roku gdy wszystko wydawało mi sie jałowe - bez efektów. Dlatego też w głowie spinam się mocno na koniec marca ale coś mi mówi by przeczekać i spróbować za rok z większym impetem.
    jerseyshore, 2011-01-20 15:50:13
    zgłoś
    Milo jest jedno rozwiązanie które może uprościć Twój dylemat , mianowicie -> wrzuć z nami w marcu aktualne foto tu na forum :-) Jeżeli wypadniesz blado o co chyba każdy z ze startujących forumowiczów o to się będzie starał - by utrzeć nosa jednemu z zeszłorocznych finalistów - to odpuścisz albo się podbudujesz i wyślesz z większym przeświadczeniem swojej wartości w tegorocznym konkursie.
    jerseyshore, 2011-01-21 21:09:35
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA