[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil jelonek

zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    Gdy się miało szczęście, które się nie zdarza-czyjeś ciało i ziemię całą, a zostaje tylko fotografia- to jest bardzo mało......Zdarzyło Wam się przeżyć cos cudownego z kimś wyjątkowym, wiedzieliście , że to nie ma przyszłości, jednak poddaliście się całkowicie temu uczuciu a kiedy się to skończyło nie potraficie sobie z tym poradzić, pomimo tego, że od początku wiedzieliście, że nie jest to Wam dane na zawsze??? Jak się z tym uporać i wrócić do życia???
    jelonek, 2010-02-05 12:57:34
    zgłoś
    Perfumy
    Dior Fahrenheit 32!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie, jako kobiety to męski zapach nr 1!!! przyciąganie płci pięknej gwarantowane Panowie
    jelonek, 2010-02-05 13:04:58
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    dokładnie kobietą, która chce poznać męski punkt widzenia na wiele spraw....
    jelonek, 2010-02-05 13:26:06
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    CYTAT(Misiou @ 05-02-2010, 14:30) zajrzyj na blogi, często zdarza się tam przeczytac coś ciekawego. Chyba również na tego typu tematyPanowie, zle to zrozumieliscie ja nie chce sie żalić i wypłakiwac oczu na forum MH, zwyczajnie ciekawi mnie co panowie mają do powiedzenia..... poza tym niejednokrotnie czytałam tu, ze brakuje kobiecych głosów więc jestem ale jeżeli kobiety i takie tematy są tu, cytuję, "napiętnowane" to znikam... a szkoda
    jelonek, 2010-02-05 13:34:43
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    CYTAT(Czytacz @ 05-02-2010, 14:31) Lepsze przynajmniej takie chwile szczescia, niz nic...IMHO prawdziwy facet nie powinien bac sie rozmawiac o uczuciach.dzięki bo właśnie o rozmowe tu chodzi a nie o wylewanie żalu czy też porady sercowe.............
    jelonek, 2010-02-05 13:37:44
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    CYTAT(Misiou @ 05-02-2010, 14:37) tematy bywają napiętnowane gdy piszą je młodzi płaczusie, chłopaczki nie mający jaj. Z kobietą dyskusja bywa odmienna.Pisałem o blogach NA TEJ stronie, tu niejeden facet przedstawia swoje ciekawe opinie na podobne tematyok
    jelonek, 2010-02-05 13:44:45
    zgłoś
    Pełna synchronizacja
    CYTAT(Sailus @ 29-01-2010, 10:26) Jeśli tak to ja chce do redakcji ;Phaha ja też mam nadzieję, że przyjmiecie kobietę.....
    jelonek, 2010-02-05 13:49:10
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    CYTAT(bestsiwy @ 05-02-2010, 14:54) jelonek rozumiem cie. sam mialem takiego dola kilka tygodni temu. spotykaj sie ze znajomymi, biegaj, gotuj, rob to co lubisz lub zawsze chcialas sprobowac ale nie mialas okazji. i postaraj sie nie myslec o tym co bylo.Hmmm... Panowie naprawde przyjemnie się z Wami rozmawia jestem tu świeżynką i mam nadzieję, że wymienię z Wami jeszcze wiele cennych uwag DZIĘKI w imieniu płci pięknej....
    jelonek, 2010-02-05 14:00:11
    zgłoś
    Szczęście na chwilę...
    CYTAT(Kissu @ 05-02-2010, 14:59) Sorki Jelonek myślałem że temat założyła kolejna ciepła klucha..przepraszam,musisz żyć dalej i przez jakiś czas starać się zapomnieć zajmując sobie czas a na bank za max poł roku bedziesz patrzeć na wspomnienia bez smutku i zalu a z uśmiechem na twarzy i szczęsliwa że jesteś bogadsza o te miłe chwileSpoko, wybaczam a żeby udowodnić, że nie jestem kolejną ciepłą kluseczką, która chce się anonimowo wypłakać tylko poprostu pogadać z inteligentnymi facetami zabieram się za inne tematy !!!Pozdrawiam
    jelonek, 2010-02-05 14:03:46
    zgłoś
    Perfumy
    \'Misiou\' napisał(-a):osobiście nie znoszę tego zapachu.ej no coś ty
    jelonek, 2010-02-05 14:22:22
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij