REKLAMA

Profil Jarek123

zgłoś
    Problem z kondycją
    Witam na wstępie wszystkich :) Mój problem wygląda tak:Ćwiczę regularnie plany, które są podanie w MH czasem coś od siebie dorzucę, czuję się dobrze, ale gdy przyjdzie mecz piłki nożnej kompletnie nie mam kondycji i nie wiem czemu tak się dzieje. Doradzicie coś ?
    Jarek123, 2013-08-28 20:21:45
    zgłoś
    Zmiana
    Dobra zacznę od początku od kilku miesięcy postanowiłem się za siebie ostro wziąć... Nie miałem praktycznie żadnej wiedzy na temat odchudzania, więc postanowiłem sobie kupić orbitrek i pulsometr i po prostu ograniczyłem słodycze, gazowane napoje, fast-food itp. Ćwiczyłem tak sobie 4-5 razy w tyg. po 45 minut i jakieś brzuszki kombinowane itp. Efekty były nie powiem, bo przez kilka miesięcy schudłem 12kg. Potem miałem taki jakby okres przestoju, nie chciało mi się ćwiczyć itp... Ale pewnego dnia znowu mnie jakoś naszło, żeby się za siebie wziąć. Znudził mnie trochę ten orbitrek, więc poszperałem trochę po necie i natknąłem się na stronę MH. Z tego co wyczytałem to trening siłowy jest lepszy niż aerobowy, więc postanowiłem coś wybrać - padło na trening Spartakusa. Robiłem go co drugi dzień i przez ok. półtora miesiąca spadł mi 1kg, a poprawy w wyglądzie zbytynio nie widzę, jakiś tam zarys mięśni jest, ale to jeszcze nie to. Z tego co wyliczyłem to mam poziom tkanki tłuszczowej na poziomie 17%, a czytałem, że żeby było ok. powinno być 10%. Mam 17lat ważę 83 kg i mam 183 wzrostu, mam do dyspozycji 2x hantle po 3kg, drążek, sztangę i orbitrek. Nie znam się na planach itp. ale czy z tych rzeczy można ułożyć coś fajnego (jeśli tak to co), co robiąc przez zimę da dobre efekty na lato tzn. jak to każdy mówi kaloryferek i fajnie wyglądającą klatkę i wgl dobrą sylwetkę? Dodam, że w kwesti diety to dopiero się uczę, bo jestem zielony w tym temacie. Doradzicie coś? Sorki, że się rozpisałem...
    Jarek123, 2013-08-29 09:37:03
    zgłoś
    Zmiana
    dzięki coś przejrzę :) Mam jeszczę pytanie czy jest możliwa redukcja bez utraty masy mięśniowej, wiadomo coś tam się wyćwiczyło i trochę szkoda to tracić.
    Jarek123, 2013-08-29 13:41:19
    zgłoś
    Zmiana
    A co da lepsze efekty, trening spartakusa czy orbitrek?
    Jarek123, 2013-08-29 22:48:38
    zgłoś
    Zmiana
    No pod względem zrzucenia 4-5 kg. nie tracąc przy tym bardzo masy mięśniowej
    Jarek123, 2013-08-30 10:00:44
    zgłoś
    Zmiana
    dzięki wielkie, jakiegoś szczegółowego planu narazie nie zamierzam układać. Na najbliższy czas moim celem jest 4-5 kg mniej. Taki mini plan to:Poniedziałek: Orbitrek + kilka ćwiczeń na brzuchWtorek: SpartakusŚroda: Orbitrek + kilka ćwiczeń na brzuchCzwartek: SpartakusPiątek: wolne (jeśli w sobotę mam mecz) jeśli nie to orbitrekSobota: mecz lub wolne (jeśli w niedziele mam mecz)Niedziela: mecz lub SpartakusOczywiście w tyg. też mam treningi piłkarskie, ale terminy są ustalane na bieżąco, więc nie jestem w stanie wypisać dokładnie dni, w to miejsce wchodzi wtedy trening piłkarski. Dzień przed meczem zawszę robię wolne od ćwiczeń, mecze mam w sobotę lub niedzielę.
    Jarek123, 2013-08-30 12:33:00
    zgłoś
    Zmiana
    No mogę wrzucić w to jeden dzień wolnego np. w środku tygodnia, może wtorek czy środa
    Jarek123, 2013-08-30 13:23:13
    zgłoś
    Pocenie
    Mam problem, otóz strasznie się poce... Gdy tylko jest troche cieplej odrazu po mnie płynie i to na całym ciele... Nawet podczas sportu to widzę, u innych wszystko jest ok, normalka, a moja koszulka jest taka, że z niej parę litrów wody można wycisnąć. Strasznie jest to dokuczliwy problem. Może ktoś kiedyś zmagał się z czymś takim? Pomożecie?
    Jarek123, 2013-08-30 15:18:18
    zgłoś
    Pocenie
    No ok tylko te tematy dotyczą głównie pocenia się pach, a mi chodzi o niemal całe ciało, w najbliższym czasie prawdopodobnie zdecdyuje się na wizytę u dermatologa
    Jarek123, 2013-08-30 23:34:05
    zgłoś
    Pocenie
    Problem pach jest rowiązany gorzej z np. plecami... Jest to dosyć dokuczliwy problem ;/
    Jarek123, 2013-08-31 18:47:56
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA