Profil jaras

zgłoś
    CZYTELNIK NA OKLADKE
    SiemanoPanowie, ogoliliście ręce do zdjęc??Klata i brzuch to chyba bez dwóch zdań, ale co z rękami? Mam tam trochę włosia i nie za bardzo wiem, czy to zgoli, przystrzyc czy po prostu opalic nad palinkiem
    jaras, 2009-02-23 21:09:06
    zgłoś
    Ideał kobiety?
    Dla mnie ideałem jest moja Królowa - moja żonka Od 12 lat robię do niej cielęce oczy... nawet wtedy, jak mnie opieprza
    jaras, 2009-02-23 21:44:59
    zgłoś
    brzuch
    Mój sposób na odkrycie mięśni brzucha: aeroby 60% max tętna dwa razy dziennie po około 40 - 50 min. Do tego po południu trening siłowy - wg uznania obwodówka lub dzielony, 3 - 4 razy w tgodniu.dieta - pełno tego w necie. Każdy reaguje inaczej i trzeba poeksperymentowac. Sporo porad jest w MH.konsekwencja - zawsze robic to, co się zaplanowało i się nie opieprzac, zarówno w diecie jak i w treningu.Moje efekty - 7 cm mniej w pasie w ciągu niecałych dwóch miesięcy. I jeszcze jedno - nie patrzcie na wagę tylko na obwody. Jak cwiczysz z ciężarami to mięśnie rosną i spalasz tłuszcz. Mięśnie są objętościowo cięższe od tłuszczu. Jak zwykle dopisek - to tylko moja opinia
    jaras, 2009-02-23 22:50:51
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    Jak tam Rogal - poznałeś nieznajomą z klatki? Ona też może się trochę .... krępować, bać, wstydzić itp. Jak Ci odmówi, to się nie przejmuj - bo niby czym? Głowa do góry stary!!
    jaras, 2009-02-24 22:05:20
    zgłoś
    Jak ćwiczyć dolne partie grzbietu
    To i ja się podłączę do opinii o martwym ciągu - technika, technika, technika!![u][/u][color="#FF0000"][/color] Mały ciężar, naucz się technicznie wykonywać każdą fazę ruchu i później stopniowo zwiększaj obciążenie. Jak dla mnie to najlepsze ćwiczenie i angażuje bardzo dużo innych mięśni. Ale podstawą jest opanowanie techniki - i wcale nie jest tylko dla zaawansowanych.Powodzenia i wytrwałości
    jaras, 2009-02-24 22:35:04
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Coś dla zagubionych ojców - Chyba Kocham Swoją Żonę. Chris Rock w roli głównej. Pouczające kino
    jaras, 2009-02-24 22:38:33
    zgłoś
    Zmniejszenie masy mięśniowej
    \'Bubol\' napisał(-a):Tak jak poprzednik napisał nie ćwicz nóg a wszystko samo spadnie . Co do biegania to biegaj sprinty a będzie dobrze Z tymi sprintami to bym uważał - zauważcie, jakie giry mają sprinterzy. I przyłączam się do propozycji wyrzeźbienia nóg - to też niezły wyczyn pokazać czwórki A tak przy okazji - dlaczego chcesz zmniejszyć nogi ??
    jaras, 2009-02-25 20:15:50
    zgłoś
    Zmniejszenie masy mięśniowej
    \'*Luki*\' napisał(-a):Nogi jak u slonia fajnie wygladaja? LukiKolega pisze, że grał w piłkę, więc nie sądzę, żeby miał słoniowe nogi. Jak koleś jest [u]proporcjonalnie[/u] zbudowany to w czym problem? Ludzie zwykle pakują górę, bo ją widać i łatwo pokazać, a nogi olewają, bo ciężkie ćwiczenia trzeba robić. Wg mnie wielka klata na chudych nóżkach jest ... śmieszna. Mocne kopyto też trzeba mieć To przecież nasz fundament
    jaras, 2009-02-26 08:12:00
    zgłoś
    PaintBall
    Coś ode mnie - grałem, czułem adrenalinę i sport naprawdę godny polecenia. Trochę drogi, ale która zabawa dużych chłopców jest tania?? Duże strzelanki, w których grają dzisiątki lub setki osób, dają ogromną dawkę adrenalinki:)Najbardziej jednak utkwiły mi w pamięci trafienia w miękkie miejcsa: szyja, zgięcie kolana i ...... czubek mojego dozgonnego przyjaciela.Sport naprawdę godny polecenia
    jaras, 2009-02-26 14:57:37
    zgłoś
    Siłownia dla zielonych
    Dla początkujących - przeczytajcie i wkujcie na blachę treningowy savoir vivre. Zwłaszcza kultura, czystość, schludność i łączność. Co do widoków to powodzenia
    jaras, 2009-02-26 20:06:23
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA