[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil huzare

zgłoś
    Trening marines: semper fit
    Powiem tak, spróbowałem ze względu na to,że przygotowuję sie do służby w armi.Pierwsze wrażenie, wydawało mi się,że tetreningi mają sie nijak do siłowni, otóż nie.. po pierwszych 4 tygodniach odczułem wiekszą siłe,dokładnie ciało nabrało atletycznego wyglądu od nóg dosłownie po szyje, ze wzgledu na zróznicowanie cwiczen + te swietne sprinty po 1 tygodniu.Dorzuciłem troche brzuszków,rozciąganie i oczywiscie bieg 2-3 km 2 razy w tygodniu. POLECAM! jedyny plan treningowy,kóry zaspokoił wszystkie moje mięśnie,dosłownie rozrastasz się z treningu na trening.Do tego podnosi testosteron i dodaje pewności siebie,możecie się smiać ale Ci co przetrenowali choociaż te 4 miesiące na tym wiedzą o czym mówie.(Trening dużych parti mięśni wzmaga wzrost testosteronu,pierwszy lepszy lekarz wam to powie,jeżeli wydaje się smieszne)Pozdro!
    huzare, 2011-06-28 11:34:49
    zgłoś
    Seks przyszłości: człowiek czy android?
    A ja zostaję przy formie organicznej czyli przedstawicielce gatunku ludzkiego płci żeńskiej Mówcie co chcecie, ale nawet android nie da mi tego co dały mi niektóre panie,no chyba że będzie miał naprawde dobrze skonstrułowane stawy:D
    huzare, 2011-07-01 08:30:22
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij