REKLAMA

Profil hosa

zgłoś
    Nowa szkoła budowania mięśni
    Witam. A to ciekawe, że żeście umieścili nowy artykuł na stronie. Odkąd dostałem przed ostatni numer, to trenuje właśnie według takiej zasady - przyznam, że jest dużo, dużo ciekawiej. Mam swój plan, ale ćwiczę każdą partię mięśni w ciągu jednego treningu. Póki co to testuje od miesiąca, także trudno powiedzieć o efektach. Mam zamiar testować rok, jak będą rezultaty, to tak będę trenował do końca świata : ) ...jak nic, to wrócę po prostu do starych treningów. Pozdrawiam.
    hosa, 2010-05-27 15:08:17
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    Gratuluję każdemu z Was, bo wszyscy żeście w jakiś sposób zaistnieli i zostali zapamiętali. A to świetna droga do kariery. Powodzenia chłopaki i życzę sukcesów.
    hosa, 2010-05-27 15:16:38
    zgłoś
    Fast food bez wyrzutów sumienia
    Mozna też to tak zrozumieć:Poniedziałek: Porcja frytek z KFC + 3 kostki czekolady (bo można raz w tygodniu, czekoladę codziennie)Wtorek: burger z maka + 3 kostki czekolady (bo można raz w tygodniu i czekoladę codziennie)Środa: Szejk + 3 kostki czekolady (bo można 250ml x2 w tygodniu, czekoladę codziennie)Czwartek: Mars + Szejk (bo można x2 tygodniowo, szejka jak wyżej)Piątek: Puszka odrdzewiacza + 3 kostki czekolady (bo można colę x2 tygodniowo, czekolada codziennie)Sobota:3 kostki czekolady (bo można codziennie)A w niedzielę zjeść Marsa i popić puszką coli (bo można x2 tygodniowa obydwa)Dieta cud! Napisalem, że można tez tak zrozumieć, w moim wypadku to są np 2 porcje frytek w roku, jeden burger na rok, czy czarna czekolada 99% albo surowa rozbita na tydzien. Colę nie wiem jak można pić ja to sama piana się w ustach robi. Snikers czasem przejdzie, szejka w maku nigdy nie probowalem
    hosa, 2010-07-06 12:00:35
REKLAMA