[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil hogg

zgłoś
    10 zmian w diecie dla większych mięśni
    hm...arginina
    hogg, 2010-04-06 19:23:50
    zgłoś
    8 dróg do szczupłej sylwetki
    Jak dla mnie artykuł "z braku laku"... Generalnie nic nowego nie wnosi w kwestiach diety i sposobu odżywiania się. Jeden z wielu sklonowanych artykułów w M'H Pozdrawiam
    hogg, 2010-04-11 21:43:07
    zgłoś
    8 dróg do szczupłej sylwetki
    Hustla: nie twierdzę, że jest kopią, jedynie że nie jest niczym odkrywczym. Spójrz: NIE dla słodyczy, coli, fastfoodów, TAK dla sporej ilości płynów spożywanych w czasie dnia, regularne posiłki co 3 godziny itd itp... Przyznasz, że nic odkrywczego. Jestem czytelnikiem MH odkąd w zasadzie pojawił się na naszym rynku wydawniczym więc moge pokusić się o taką opinię. Inną kwestią jest lenistwo osób "świeżych" w temacie, tutaj masz 100% racji.. Chociaż przyznam, że sam mam pewne problemy z uzyskaniem pełnych efektów stosowania zrównoważonej dietki i uprawiania sportów... Zgubiłem kilkanaście kg, niestety mimo wiedzy jaką zyskuję czytając MH nie mogę pozbyć się pozostałych + - 5 kg...Pozdrawiam
    hogg, 2010-04-12 10:45:32
    zgłoś
    Jak pozbyć się koleżanki mojej dziewczyny?
    Jeśli chcesz zaryzykować (kto nie ryzykuje ten nie je .. ) to po prostu zacznij w obecności swojej dziewczyny kokietować blondyneczkę... Okaż Jej zainteresowanie, wypytuj swojej kobiety co nowego u Weroniki, skomplementuj Ją... Kobiety są próżne, więc wzbudzisz w swojej zazdrość... Resztę dopisz sobie sam... Fakt-inną kwestią jest to, czy zazdrość wpłynie destrukcyjnie na znajomość dziewczyn czy na Wasz związek... ale jak powiedziałem na wstępie: kto nie ryzykuje ten nie je...
    hogg, 2010-04-12 20:31:24
    zgłoś
    Wielkie żarcie: jak zmuszają Cię do jedzenia
    Trochę z innej beczki: ilekroć widzę polskie nazwisko pod artykułem w takich czasopismach jak np MH (powiedzmy: międzynarodowych i różnojęzycznych) to zastanawiam się, jaki był wkład w ten chociażby konkretny artykuł Pana Adama Furyk (a?) Czy tylko przetłumaczenie ze starszego wydania MH np w USA? Pozdrawiam
    hogg, 2010-04-30 18:42:03
    zgłoś
    Ceny podawanych produktów
    Rzeczywiście - przyglądając się cenom produktów lansowanych w MH można nabawić się palpitacji serca... Już kiedyś rzuciło mi się to w oczy, zwłaszcza w rankingu najlepszych produktów dla mężczyzny (żele pod prysznic,pianki do golenia,kremy itd) Wcale nie gorsze produkty i kilka razy tańsze można kupić chociażby w rossmanie, no ale... Ciuchy? Pewnie: można kupować w chociażby outletach, ale po pierwsze nie każdy mieszka w dużym mieście (ja np nie) po drugie z mojego doświadczenia wiem, że większość rzeczy czy to na wyprzedażach czy w outletach właśnie mają "dziwną" rozmiarówkę. Najlepiej, żeby facet miał 160 cm wzrostu i tyleż samo w pasie. Ja mam zawsze z tym problem (190 cm 90 kg ) Ale faktem i tak jest, że najtańsze ciuchy jakie kupiłem to w Warszawie i we Wrocławiu. W porównaniu do prowincji większość rzeczy jest sporo tańsza. Nawet paliwo-jak tylko mogę tankuję we Wroclawiu, tam też robię zakupy
    hogg, 2010-05-12 16:48:18
    zgłoś
    Jaki odtwarzacz do biegania?
    Witam,co prawda nie biegam, bo się brzydzę, ale jeżdżę rowerem MTB. Od żonki na urodziny dostałem cudo mp3... i nie chcę innego.Za nic nie wrócę do słuchania muzyki z komórki z jakimiś dyndającymi kablami, wypadającą słuchawką z ucha etc.Warte swojej ceny (przyznaję - niemałej)
    hogg, 2010-05-17 20:26:02
    zgłoś
    Jaki odtwarzacz do biegania?
    Na pewno się zmieścisz, spokojnie. Pałąk jest bardzo elastyczny i sprężysty, cały bajer polega na tym, że nie jest sztywny (tak Panowie - czasem brak sztywności potrafi być zaletą... musiałbyś mieć głowę Minotaura, żeby obawiać się małego rozstawu Hacker: 16 giga? Kiedy to przesłuchasz? Chyba, że biegasz jak Forrest Gump, to szacun
    hogg, 2010-05-17 22:35:18
    zgłoś
    Perfumy
    Przedostatnio: Armani Code, aktualnie... ZEKE nr 32 Grunt, żeby mojej żonce się podobało:)
    hogg, 2010-05-18 21:45:31
    zgłoś
    Jakich kosmetyków używacie?
    Żel do mycia twarzy,balsam po goleniu oraz krem do twarzy - wszystko made in rossman (parę zł a jakość jak dla mnie bardzo wysoka)golarka- jednorazówki polsilvera lub każda inna, mach 3Pianka do golenia rossman albo krem do golenia Pollena Żel pod prysznic - jaki wpadnie w ręce w sklepie, nie przywiązuje do tego wagidezodorant: rexona w sztyfcie,nivea silver w aerozolu, adidas w sztyfcie... i czasem jakiś "na wypróbowanie"
    hogg, 2010-05-18 21:59:30
1 2 3 ... 71
STRONA 1 z 71
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij