REKLAMA

Profil herving

zgłoś
    Perfumy
    Witam wszystkich- jako, że to mój pierwszy (i raczej nie ostatni) post na forum MH aktualnie używam Calvin Klein be. Za 200ml zapłaciłem ok. 180zl, więc taniutko (ze zniżka 15% z kartą stałego klienta). Zapach początkowo mi się nie bardzo podobał, ale po paru minutach pokazał swoją moc ) Cena jak napisałem wyżej, nie jest wygórowana, a zainteresowanie ze strony Pań było i jest niemałe ^^ Ponad to zapach jest dość trwały- 7-8h od użycia perfum da się je wyczuć bez problemuCo do kupowania perfum za granicą:Mój kolega będąc w tym roku na wakacjach kupił sobie w Grecji perfumy o jakieś 80zl taniej, niż widział je w Polsce (różnica na butelce 125ml wyżej wymienionego CK)
    herving, 2010-10-29 20:07:02
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    hmm... zależy od okazji ;D Preferuję ubrania firm Jigga, Ecko, cropp itp. Można się ubrać zarówno na skate`a, jak i bardziej klasycznie- w zależności od tego, jaki styl komu pasuje. Osobiście bardzo lubię luźne ubrania, choć bez przesady- trzeba zachować jakiś umiar Chwalę sobie ciemne spodnie jeansowe baggy z 'dopasowanym' t-shirtem w kolorze czarnym. Nawiązując do dyskusji powyżej odnośnie jakości ubrań niektórych firm- nigdy się nie zawiodłem na ubraniach Big Star, Reserced, na Diverse raz się przejechałem. Cóż, jak wiadomo, różnie można trafić w każdym sklepie.
    herving, 2010-10-29 20:52:06
    zgłoś
    Tatuaż
    Trochę odświeżę temat ;D Tatuaż chcę sobie zrobić już jakiś rok, może trochę dłużej, ale podobnie, jak Mikey widziałem niedawno pewnego znajomego, który ma na lewym przedramieniu coś wydziergane . Zapewniam wszystkich, że w wieku 50+ wygląda to bardzo nieciekawie. I tutaj mam pytanie, do osób doświadczonych i obytych z tematem: słyszałem jakiś czas temu o bio-tatuażu (czy jakoś tak), który teorytycznie ma zejść po paru latach (ok. 5-8) <---jak to wygląda w praktyce?? Czy taki tatuaż faktycznie zejdzie całkowicie w przeciągu powiedzmy 7lat, czy też jakiś cień po nim zostanie na skórze? Co sądzicie o tego typu tatuażu? Nawiasem dodam jeszcze, że myślałem o jakimś napisie chińskim/japońskim na ramieniu. Czekam na odpowiedź
    herving, 2010-10-29 21:08:52
    zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    Przede wszystkim zwracam uwagę, żeby wszystko dobrze się komponowało. Na co dzień chodzę ubrany raczej sportowo/luźno, a czasami na jakieś okazjonalne wyjście bardziej elegancko- koszula itd. Niezależnie od stylu ubioru ważna jest fryzura, perfumy, a pasek i zegarek również na pewno nie przeszkodzą
    herving, 2010-10-29 21:16:33
    zgłoś
    Whisky
    Whisky z lodem ma w sobie to coś Jeśli jednak chcesz spróbować czegoś innego...1) * 30 ml bourbon whisky* 20 ml likieru amaretto* 2 białe migdałyDo szklanki do whisky wrzucamy kilka kostek lodu, dodajemy bourbon, amaretto i migdały. Dobrze mieszamy mieszadełkiemNazwa dość oryginalna- Godfather 2) podobno whisky z miodem jest ciekawym rozwiązaniem (zwłaszcza na chłodniejsze dni, które zapewne są przed nami), tylko trzeba ten miód zaraz po dodaniu wymieszać z naszym trunkiem. Miodu dodaj 1 łyżeczkę3) ten drink, o którym wspomniałeś- z sokiem pomarańczowym z tego, co się orientuje, powinien w sobie mieć (poza whisky i ów drugim dodatkiem) także martini i likier, więc może to dlatego niezbyt dobrze go wspominasz? tak btw. whisky pochodzi ze Szkocji, a whiskey z Ameryki lub Irlandii <---tak, dla ogólnej wiadomości
    herving, 2010-10-29 23:15:22
    zgłoś
    Tatuaż
    Bjuu, wytłumacz mi proszę co jest wg. Ciebie śmiesznego w tym, że ktoś interesuje się swoim wyglądem w przyszłości? To naturalne, że wszyscy chcemy wyglądać dobrze tak teraz, jak i za lat naście lub nawet dziesiąt. Stąd moje pytanie o biotatuaż... Tatuaż "z gum albo czipsów" porównujesz do tatuażu, który jednak ktoś nosi na ciele przez wiele lat? Dokąd ciało jest młode itd., to tatto (zazwyczaj) ładnie się prezentuje, ale nie wiem czy widziałeś kogoś w wieku podeszłym, kto ma cokolwiek wytatuowane. Sądzę, że wiele osób, które miało okazje widzieć taki obrazek też się zniechęciło do tatuażu...ale cóż- ich życie, ich wybór. Osobiście jeśli znajdę odpowiednie studio, ciekawy wzór za przystępną cenę, to prawdopodobnie sprezentuje sobie coś, ale czas pokaże.
    herving, 2010-10-30 22:48:34
    zgłoś
    Rosną pokolenia o dwóch lewych rękach?
    CYTATTeraz np. głupio mi jest powiedzieć mamo, tato daj mi 50 zł bo chce iść do klubu a wielu moich kumpli nadal tak robi i uważa to co coś normalnego. mam dokładnie tak samo.Kiedy przeprowadziłem się z miasta na wioskę leżącą tuż obok, pierwszy raz poszedłem do pracy (dorywczo). Od tamtego momentu 20,50 czy 100 zł ma zupełnie inną wartość. Jednak część młodzieży woli po prostu powiedzieć rodzicom "dajce mi x złotych, bo chcę dziś wieczorem gdzieś wyjść", czego nie popieram. Oczywiście pomijam tutaj osoby, które z różnych względów nie mają możliwości, aby samemu zdobyć potrzebne pieniądze.
    herving, 2010-10-30 23:44:09
    zgłoś
    Tatuaż
    Między innymi również dlatego wolę jeszcze jakiś czas odczekać z "wydzierganiem" sobie czegoś na ciele. Nie jest to decyzja pokroju kupna bluzki czy butów, które możemy wymienić za jakiś czas, bądź w ogóle ich nie nosić, więc wolę, aby była ona przemyślana.
    herving, 2010-10-30 23:48:30
    zgłoś
    Motocykl
    CYTAT...jak już raz spróbujesz to sam z siebie napewno nie zrezygnujesz Dokładnie Jakieś 7 miesięcy temu kolega kupił sobie motor (,a właściwie motorower- aprilie rs) i ogólnie stracił głowę na punkcie jednośladów z silnikiem. W wakacje dał mi się nią przejechać. Pierwszy raz sam jechałem motorem (jeżeli w ogóle mogę użyć tego określenia w tym przypadku). Do tej pory motory w ogóle mnie nie kręciły i dziwiłem się niektórym zapaleńcom, ale po 5 minutach jazdy tym sprzęcikiem dołączyłem do osób fanatycznie zakochanych w motorach To uczucie da się chyba najprościej opisać jednym słowem: wolność. Niestety również problem pojawił się w postaci rodziców (
    herving, 2010-10-30 23:59:00
    zgłoś
    Programy niezbedne, przydatne, fajne...
    Dla mnie priorytetem jest instalacja: Firefox`a, Opery, AQQ, Allplayer`a, napi-projekt, Winampa, WMP Classic, MS Office (lub Open Office), coś do ochrony- Kaspersky Internet Security. Dalej to już różnego typu dodatki i wtyczki do Firefoxa i AQQ. Jeżeli chodzi o grafikę i animacje, to słyszałem, że ostatnio wyszło coś nowego od Adobe- ROME (jeżeli dobrze pamiętam) i póki co, nie spotkałem się z negatywną opinią na temat tej aplikacji. Ktoś z Was korzystał z tego programu, jak go oceniacie??
    herving, 2010-10-31 17:43:41
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA