REKLAMA

Profil goro17

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: poznaj finalistów!
    plater: z Twoich beznadziejnych wypowiedzi wnioskuje, że jesteś nieudacznikiem skrzywdzonym przez los, któremu nie udało się spełnić ani jednych założeń MH. Skoro uważasz, że to jest takie beznadziejne to po co tu wchodzisz zakładasz konto i się kłócisz? Co z tego, że Hustla popełnił błąd może ma dysleksje a to o niczym nie świadczy. Niektórzy lubią poczytać jakieś nowinki związane z ćwiczeniem, psychologią, dietą, modą. Nie muszą żyć wedle jakiś ideałów itp. Kupują MH bo lubią poczytać pismo dla faceta. Jeśli ty nie lubisz nikt Ci nie karze jednak takie głupie pisanie zostaw dla siebie. Dla Ciebie jest fajna Pani Domu dla innych MH. Pozdrawiam
    goro17, 2011-07-05 14:41:34
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: poznaj finalistów!
    No to już wiadomo dlaczego plater jest taki wkurzony. Miałem rację nie udało mu się więc obraża cały magazyn. Ehh pamiętam takie zachowania z gimnazjum. Najlepiej skończyć temat bo szkoda to czytać Co do Pana, który został wybrany przez redakcję może i jego muskulatura nie jest powalająca chociaż mi się podoba i chciałbym mieć taką, ale możliwie, że spełnia liczne idee głoszone przez MH(silny, smukły, szybki, gibki)
    goro17, 2011-07-05 22:33:28
    zgłoś
    Pompki: spal tłuszcz i zbuduj mięśnie
    A jak myślicie, który program opłaca się bardziej robić dla początkującego:1) 100 pompek opisany chyba w majowym MH, bodajże 6tyg robienia pompek mieszane z innymi podstawowymi ćwiczeniami wykorzystującymi swoją masę2) wymienione w tym artykule pompki połączone także z ćwiczeniami wykorzystującymi własną masę?Chodzi mi o takie początkowe nabranie masy mięśniowej czyli ogólnorozwojowy trening, wyrzeźbienie ciała. Za wszelką pomoc dzięki
    goro17, 2011-07-09 23:15:19
    zgłoś
    Pompki: spal tłuszcz i zbuduj mięśnie
    \'Poland napisał(-a):Wg. mnie wybierz drugą opcję. Dla początkujących najlepsze są ćwiczenia złożone, ogólnorozwojowe. Ciężar własnego ciała zapewni szybkie efekty (mówię na podstawie własnego doświadczenia).Ok dzięki a mogę na przykład wykonywać w jednym treningu wszystkie wymienione w artykule rodzaje pompek i po pewnym czasie np po 2 tyg dołączyć do tego ćwiczenia ogólnorozwojowe? Chciałbym ćwiczyć tak 3 razy w tygodniu.
    goro17, 2011-07-11 23:23:41
REKLAMA