[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil prez

zgłoś
    Internetowe znajomości
    Bardzo interesujące forum Dokładnie tak - internet to tylko jedna z form poznania człowieka. Potem w rzeczywistosci wszystko się weryfikuje i albo umawiasz się na drugi raz albo mówicie sobie PA i cześć Portale i Fora internetowe dedykowane randkom dają szansę ludziom zbyt zapracowanym, niesmiałym, niezdecydowanym, zamkniętym na coś niepowtarzalnego - na bliską relację. Nie ma żadnego sensu przed poznaniem kogoś nastawiać się na coś konkretnego, warto dostosowywać się na bieżąco adekwatnie do włąsnych potrzeb. Tak myślę, ale polemikę przyjmę Ciekawe, czy autorowi wątku się udało
    prez, 2010-12-23 13:43:17
    zgłoś
    Zdrada
    Lootpack ... trafisz na swoją wczesniej czy później A może tak się poukłada, że dacie sobie szansę numer dwa. Wiele zależy od Was samych. Od siły uczucia. Pewnie przeprowadziliście wiele rozmów dlaczego. 7 lat razem to szmat czasu. Zazwyczaj wtedy traktuje sie druga osobę jako stały element wystroju (wiem ! bardzo upraszczam ale to tutaj celowe), który po prostu jest i nie trzeba o niego dbać. Zdrada to odwieczny temat do dyskusji .. . Też to przerobiłam (w pasywie, on zdradził mnie, bardzo dawno temu, ale do dziś te fakty stoją mi jak żywe przed oczyma). Wiem co czuje człowiek zdradzony, jak wali mu się poukładany świat wartości, jak nagle facet, co do którego nie miało się watpliwości nagle staje się kimś zupełnie obcym. I jak zapewnia, że to nic nie było, nic nie znaczyło .... i jak potem powoli wali się cały Twój świat utkany razem z nim. I po prostu trzeba to przejść, wyciągnąć wnioski, zaleczyć rany, szukać dalej, a sa nawet takie któe ponoć wybaczają .... Seks jest bardzo ważny, wyzwala i cementuje poczucie bliskości, zaufania i wzajemnego oddania. Daje cudowne odprężenie, magię chwili. Ale sam seks i nic ponad w kontaktach z nią, z nim ... ? Może mam coś niepoukładane, może to to, ze jestem wrazliwa, ale nie pojmuję jak mozliwe sa relacje oparte wyłącznie na fizyczności. Nie i już
    prez, 2010-12-23 14:09:52
    zgłoś
    Wpadka a ślub...
    Wpadka ciężka sprawa ... Kiedyś na studiach otarłam się o ten temat. To co wtedy czułam ukształtowało we mnie wiele. W jednej chwili wiedziałąm, że cokolwiek wybiorę - ktoś straci. Życie mi ułatwiło - to nie była ciąża a zwykły sesyjny stres, ciężki rok. Ale świadomość tego co będzie myśląc, że jestem w ciąży wyryła niezapomniany ślad w mojej psychice. I wiecie czego wtedy pragnełam najbardziej ? By mój ówczesny partner był po prostu, banalnie odpowiedzialny, by nie zostawił mnie samej ... Któryś Panów (HIM ? napisał coś bardzo waznego, ważnego dla kobiety ... o minimum odpowiedzialności, honoru. Bo w tym wszystkim kto ma więcej do stracenia ? Kto zostanie ozdobiony brzuszkiem, wahaniami nastroju, komu być może załamie się ścieżka (kariera, studia, wsparcie rodziny), którą szedł ?Kobiecie ...Ale zgadzam się - małżeństwo czyli formalizm to nie jest rozwiązanie. Rozwiązaniem oczekiwanym jest wsparcie w pełnym tego słowa znaczeniu. Czyli bycie z nią, bo przed nią ciężki czas. Wsparcie, aż i tylko. No chyba, że wybierze drogę aborcji. Nie krytykuję takich kobiet. Sama nie wiem co kiedyś zrobiłabym. Nie zdążyłam dojść do takich konkluzji.A i bardzo podoba mi się określenie - Ortograficzny faszysta na stanowisku!
    prez, 2010-12-23 14:33:03
    zgłoś
    Co Panie robią na tym Forum?
    Ha , świetny wątek ! . Ja tu weszłam przez czysty przypadek szukając (googlując) opinii o prezerwatywach (tak ! my kobiety też tych informacji szukamy ! ). Ale już chwilę później wczytałam się w różne tematy i wiem , że mi się tu podoba. MH czasem wpada mi w łapy, lubię go. Fakt – forum stricte męskie. Ale chyba nie podgardzicie jeszcze jedną kobietą w Waszych szeregach co ?Niezależnie od tego co mnie tu przywiodło pierwotnie ... co ja tu robię ? Czytam z zapartych tchem Waszą wersję postrzegania świata ! A niektóre blogi i wypowiedzi są bardzo zachęcające i wręcz nieprawdopodobne .Ktoś mądrze napisał – możecie dzięki temu poznać naszą stronę medalu. Nie ma co się oszukiwać - pewnie niejedna tu zagląda, bo szuka samca, uwielbienia, którego jej w realu brak. Ja nie muszę. Ale rozumiem samotne , wyposzczone, wtedy podług „na bezrybiu i rak ryba” każdy się liczy, choć to żenujące. Ja jestem tu początkująca. Żałuje, że nie poznałam Magdaleny … może jednak jest jeszcze szansa ? Mam nadzieję, że jej powody nie będą dla mnie aż tak uprzykrzające.A co do Panów, którzy lubią Panów, nie mam nic przeciwko, będzie mi bardzo miło poznać. Orientacją się nie steruje.
    prez, 2010-12-23 14:59:24
    zgłoś
    Jak odbudować zaufanie- pomóżcie Panowie
    umarłam
    prez, 2010-12-23 15:05:37
    zgłoś
    I ja witam z dziką radością . Forum męskie to dla mnie nowość, ale myslę, ze dam rade. Od lat pracuję w IT z kadrą niemal całkowicie męską
    prez, 2010-12-23 15:08:55
    zgłoś
    Ha ha , zaczynają się wymagania . Może postawimy poprzeczkę wyżej, np. szóstka weidera ? Zartowałam naturalmente !Kawy nie piję, ciasta zżerają mi faceci - niech tak zostanie. Wisienkę powiadasz ? Dziękuję serdecznie za miłe powitanie. Jesli tylko czas pozwoli, będę Was tu nękać od czasu do czasu Panie , Panowie, czas Swiąteczny przed nami (wiem .... to pewnie bardzo niemęskie i w ogóle co ona tu pisze) i jutro Wigilia .... zatemSzczęścia Wam życzę, tak po prostu
    prez, 2010-12-23 15:27:16
    zgłoś
    CYTAT(Marcin @ 23-12-2010, 16:30) Tylko od czasu do czasu ?To pojęcie względne jest Ale mój czas na dziś kończy się, bo ktoś musi przecież zrobić tą rybę po grecku i makówki
    prez, 2010-12-23 15:33:14
    zgłoś
    Idealny garnitur
    \'Castanea\' napisał(-a):Problem: jakiego koloru najlepiej dobrać koszulę oraz krawat, do ciemno granatowego garnituru ? Proste jak budowa cepa - biała lub biała złamana błękitem (jakaś miła Pani Lola ze sklepu na pewno Ci wskaże jaki to kolor). Krawat trzeba juz dobierać do koszuli ale pamiętając o kolorze garnitura. Coś stalowego, grafitowego, stonowanego moze będzie pasowało Powodzenia w zakupach.
    prez, 2010-12-23 15:39:07
    zgłoś
    CYTAT(Alek @ 23-12-2010, 16:40) A mi się marzą po prostu święta w ośnieżonej góralskiej chacie, przy kominku z dobrym jedzeniem i winkiem, no i oczywiście z atrakcyjną Kobietą. Się rozmarzyłem ;]Dziękuję za zyczenia Marzenia trzeba realizować ! W czym problem ? Góską chatę, ośniezoną teraz po pas, już mam, dobre żarcie i picie się znajdzie. Tylko atrakcyjna mi nie potrzebna, bo mam juz atrakcyjnego. Jestem szczęściara wiem. To życzę Ci tego samego
    prez, 2010-12-23 15:47:09
1 2 3 ... 36
STRONA 1 z 36
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij