REKLAMA

Profil francois

zgłoś
    Być w związku, nie kochając?
    Witam w moim pierwszym poście na tym forum. Przechodzimy do sedna sprawy. Czy jest możliwe, aby facet był z kobietą w związku mimo braku miłości z jego strony?
    francois, 2011-11-27 12:40:54
    zgłoś
    \'Dilu\' napisał(-a):Zauważyłem pewną prawidłowość (na 3 przykładach z życia) odnośnie związków między szczupłym facetem, a grubą kobietą. Zazwyczaj taki facet jest z kobietą (wszyscy o tym wiedzą), ale na imprezy chodzi sam...a kobieta służy do tego aby czekała na niego w domu.Nie, nie o to chodzi. Mam na myśli początek, zalążek związku. Jestem z atrakcyjną kobietą, która na pewno darzy mnie większym uczuciem, aniżeli ja ją. Tutaj właśnie pojawia się mój problem. Nie jestem pewien mojego uczucia. Z tego powodu nie mam zamiaru na tym etapie wyznać jej miłość, ponieważ wtedy nie miałbym już wyboru. Liczę na rady z Waszej strony. Czekać, aż pierwsze amory opadną i wtedy zastanowić się nad dalszym rozwojem tej znajomości?\'Rezultat\' napisał(-a):Jasne że jest, taka możliwość. Z wielu czynników, sexu, rozrywki, przywiązania i braku samotności. Jeżeli wychodzisz z założenia że będziesz z nią, ale nie wykluczasz poznania kogoś i 'przerzucenia' na tą drugą, to może to nie być takie łatwe.. heh.Nie, ta opcja nie wchodzi w grę
    francois, 2011-11-27 17:13:14
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Nie piję wódki. Mam do niej uraz, obrzydzenie. Hm, jedyny na tym forum?
    francois, 2011-11-27 17:33:55
    zgłoś
    Samochody luksusowe w Polsce. Tak czy nie?
    Dlaczego nie? Skoro w Rosji rozbijają się Rollsami, to dlaczego my nie możemy? Dla przykładu podam moje miasto. 50-tysięcznie, nieopodal Katowic. Znajdziemy w nim Ferrari 360 Modena, Porshe Carrera 911 Turbo, McLarena SLS'a, ze dwa Mustangi oraz inne ciekawe pojazdy.
    francois, 2011-11-27 17:40:10
    zgłoś
    Męskie hobby.
    Czynnie: od dziecka piłka nożna. Zdecydowanie bardziej wolę grę na trawie, niż na hali. Biernie: koszykówka, siatkówka i F1. Poza tym chyba tak jak większość z Was, tzn. film itp.
    francois, 2011-11-27 17:44:31
    zgłoś
    Jakiej marki jeansy kupić...
    100-120zł., np. Pull&Bear.
    francois, 2011-11-27 17:47:28
    zgłoś
    Opaski Power Balance - hit?
    \'Wujas\' napisał(-a):Raczej szit niz hit Popieram. Współczuję tym, którzy wydali przykładowe 169zł. za tą opaskę. Działa ona na zasadzie woli człowieka. Wielu z nas mając coś takiego wmawia sobie, że to rzeczywiście działa. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać efekty minimalnie lepsze od tych, bez opaski. Czy to Power Balance, czy M-Balance- mistrzostwo marketingu.
    francois, 2011-11-27 17:57:45
    zgłoś
    \'Borys\' napisał(-a):Masz problem, bo nie jesteś szczery z partnerką..Gdybym nie był z nią szczery, w ogóle bym się z nią nie spotykał. Tak jak mówiłem, to dopiero początek, więc chyba taka mentalność jest dość zrozumiała.\'Karolka\' napisał(-a):To chwila... Czujesz coś do niej czy nie?Na pewno coś do niej czuje, ale nie potrafię tego określić. Poznaliśmy się w nietypowej sytuacji, znamy się od miesiąca, jesteśmy ze sobą od tygodnia. Jestem przy niej szczęśliwy, mamy wiele wspólnych zainteresowań, godzinne rozmowy nie są dla nas problemem. Nie mamy też problemu z okazywaniem sobie uczuć. Tak więc pociąga mnie ona mentalnie, jak i fizycznie. PS. Prawdopodobnie sam doszedłem do tego, co mi dolega. Otóż zwykle bywało tak, że to ja starałem się o moją przyszłą dziewczynę. Tym razem było inaczej. To ona wykonała pierwszy krok. Większość facetów woli zdobywać, niż być zdobywanym. Jestem pośrodku.
    francois, 2011-11-27 18:10:03
    zgłoś
    Opaski Power Balance - hit?
    \'shyguy\' napisał(-a):No raczej nie bardzo skoro ogłosili bankructwo i oprócz tego są winni wielu gwiazdom sportu od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy dolarów.Nie udźwignęli tego sukcesu. Nasza rodzima odmiana nie boryka się (jeszcze) z podobnymi problemami.
    francois, 2011-12-01 12:19:40
    zgłoś
    Perfumy
    Davidoff Cool Water, Disquared^2 He Wood i Zippo.
    francois, 2011-12-01 12:22:16
1 2 3 ... 39
STRONA 1 z 39
REKLAMA